Skocz do zawartości
Boro666

Raporty do przejrzenia dla moderatorow

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Spl97 napisał:

Pytanie od którego? ?

Jak spam to obstawiam Ryszarda. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam Blinda,w końcu moje warny za "spam" są od niego,a on potrafił spamować,kiedy ja też.

Edytowane przez Spl97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem żeby Blind spamował. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie widziałeś,to dużo straciłeś :E
Spamował w wątku o Ampere,gdzie cała reszta z niewielkimi wyjątkami też,poczekał swoje,aż ludzie wypiszą i... tadam hurtem bany rozdawał.Świadkowie powiedzą to samo.
Wściekły byłem jak postąpił.Frustracja minęła,ale niesmak pozostał i pozostanie,a wystarczyło nie cackać długo z decyzjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś coś zrobić z użytkownikiem @Piotr235 ? To kolejny spamer Komputronika, odkopuje stare wątki i spamuje linkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Damianek764 Nagle się obudził i zaczął spamować linkami do Komputronika. To tylko podejrzenie ale warto sprawdzić.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kalderon napisał:

@Damianek764 Nagle się obudził i zaczął spamować linkami do Komputronika. To tylko podejrzenie ale warto sprawdzić.

nigdy nie śpię ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyłka

Edytowane przez Killer85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no pozdrawiam, jeśli za składanie zestawu w danym sklepie wyjdę stąd z banem. Składałem tak od 2019 roku, ponieważ dobrze mi się tam składa i nagle to komuś zaczęło przeszkadzać :) Co mam powiedzieć o osobach składających zestawy w Proline lub X-Kom, jak też przyjdzie parę nowych kont, które nagle zaczną tym spamować to starsi też wylecą z banem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat Diablo 2 leży, pewnie ktoś zapomniał przywrócić po czyszczeniu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, EvilKillaruna napisał:

Swoim dziecinnym zachowaniem udowadniasz tylko, że blokada jest słuszna. No ale jak nudzi ci się i sprawia ci to przyjemność, to rób jak uważasz. Każdy ma jakiś fetysz ;).

Kocham cię :przytula:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, EvilKillaruna napisał:

@Wu70 Cytując samego zainteresowanego: "aż do zamknięcia forum albo mojej śmierci."

Epicki tekst ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że najwyższy czas, aby coś zmienić na forum. Bo serio ciężko już się przebijać przez ten spam ruskich botów.

Proponuję jednak wprowadzić chociaż czasowo, zatwierdzanie przez moderację pierwszego posta publikowanego z nowo zakładanego konta.

@BlindObserver @EvilKillaruna i inni moderatorzy, którzy jeszcze tutaj czasami zaglądają. Da się to przepchnąć przez administrację forum?

Edytowane przez lukadd
  • Like 4
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, lukadd napisał:

Myślę, że najwyższy czas, aby coś zmienić na forum. Bo serio ciężko już się przebijać przez ten spam ruskich botów.

Proponuję jednak wprowadzić chociaż czasowo, zatwierdzanie przez moderację pierwszego posta publikowanego z nowo zakładanego konta.

@BlindObserver @EvilKillaruna i inni moderatorzy, którzy jeszcze tutaj czasami zaglądają. Da się to przepchnąć przez administrację forum?

Bardzo dobra sugestia, na wielu innych forach takie rozwiązanie jest stosowane i działa znakomicie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest, ostatnio nawet jak na HDtvPolska chciałem napisać tylko jednego posta. To po zarejestrowaniu się i jego napisaniu musiałem czekać, aż moderacja zaakceptuje i dopiero wtedy się post wyświetlił i moje konto było aktywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, lukadd napisał:

Jest, ostatnio nawet jak na HDtvPolska chciałem napisać tylko jednego posta. To po zarejestrowaniu się i jego napisaniu musiałem czekać, aż moderacja zaakceptuje i dopiero wtedy się post wyświetlił i moje konto było aktywne.

I w prosty sposób eliminujesz takie bzdury jakie niedawno pojawiały się w godzinach wieczornych na PPE gdzie co rusz wpadały konta typu Atrakcyjny_Zbigniew czy Seksowna_Agnieszka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw trzeba by wyłączyć na jakiś czas rejestracje i opanować sytuacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Element Wojny napisał:

I w prosty sposób eliminujesz takie bzdury jakie niedawno pojawiały się w godzinach wieczornych na PPE gdzie co rusz wpadały konta typu Atrakcyjny_Zbigniew czy Seksowna_Agnieszka. 

Ogólnie nawet nie powinno to zmniejszyć ruchu na forum. A jeśli już to marginalnie. Realnych nowych użytkowników, którzy zadają jakieś sensowne pytania czy zakładają tematy mamy jak kot napłakał. Większość to boty, czy reklamowe czy Odinowe :E

Normalny użytkownik zakładając konto poczeka te 2 czy nawet 4h na zatwierdzenie konta przez moderację.

Inna sprawa jeszcze to, że nasze forum cierpi na brak moderatorów. Jest ich mało. Stanowczo za mało. Wiadomo, że ciężko o kogoś rozsądnego co będzie w stanie w miarę obiektywnie ogarniać, ale pasowało by zrobić na forum jakąś rekrutację i dobrać chociaż z 2-3 nowych moderatorów do pomocy w ogarnianiu tego bajzlu :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, lukadd napisał:

Ogólnie nawet nie powinno to zmniejszyć ruchu na forum. A jeśli już to marginalnie. Realnych nowych użytkowników, którzy zadają jakieś pytania czy zakładają tematy mamy jak kot napłakał. Większość to boty, czy reklamowe czy Odinowe :E

Normalny użytkownik zakładając konto poczeka te 2 czy nawet 4h na zatwierdzenie konta przez moderację.

Inna sprawa jeszcze to, że nasze forum cierpi na brak moderatorów. Jest ich mało. Stanowczo za mało. Wiadomo, że ciężko o kogoś rozsądnego co będzie w stanie w miarę obiektywnie ogarniać, ale pasowało by zrobić na forum jakąś rekrutację i dobrać chociaż z 2-3 nowych moderatorów do pomocy w ogarnianiu tego bajzlu :E

Ja z chęcią mogę pomóc - dajcie mi uprawnienia a taki Odin nie zdąży napisać dwóch postów. 

I masz rację - ostatnio coraz więcej głupot pojawia się w dziale GRY jakieś ogłoszenia, zaproszenia itd. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, lukadd napisał:

Myślę, że najwyższy czas, aby coś zmienić na forum. Bo serio ciężko już się przebijać przez ten spam ruskich botów.

Proponuję jednak wprowadzić chociaż czasowo, zatwierdzanie przez moderację pierwszego posta publikowanego z nowo zakładanego konta.

@BlindObserver @EvilKillaruna i inni moderatorzy, którzy jeszcze tutaj czasami zaglądają. Da się to przepchnąć przez administrację forum?

Dało by się to przepchnąć imo,ale nie z takim podejściem administracji do forum jakie jest obecnie.

A tak to w pełni popieram taką sugestię,ale ja bym bardziej to rozwinął - pierwsze 20-30 postów z świeżo zakładanego konta musiałoby być ręcznie zatwierdzone przez moderację. Tyle,że wiadomo,wtedy trochę takiej "brudnej" roboty moderacja miałaby,ale za to przynajmniej będzie wiadomo z jakim typem delikwenta można mieć do czynienia i wyjdzie czy normalny czy troll etc.

13 minut temu, lukadd napisał:

Inna sprawa jeszcze to, że nasze forum cierpi na brak moderatorów. Jest ich mało. Stanowczo za mało.

Jak wejdziesz w zakładkę Administracja to masz całą listę moderatorów i jest ich z kilkanaście osób. Problem jest taki co zauważyłem,że aktywnych jest tylko kilku,pozostali po prostu zaprzestali z różnych przyczyn (nie będę w to wgłębiał) swojej aktywności. Pytanie dlaczego tak się dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...