Skocz do zawartości
Boro666

Raporty do przejrzenia dla moderatorow

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, BlindObserver napisał:

Co do tego zatwierdzania pierwszych postów i rejestracji to właśnie zgłosiłem. Zobaczymy, co ma na ten temat do powiedzenia administracja. 

Jeżeli obecna wersja forum nie wspiera wyszukiwania tego typu postów, to zapomnijcie. Jak nie będzie listy podobnej do raportów, to sprawa jest nie do ogarnięcia.

W poprzedniej nigdzie takie posty wymagające zatwierdzenia nie były eksponowane, moderatorzy nie mieli pojęcia że się pojawiają, trzeba było ręcznie wyszukiwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, EvilKillaruna napisał:

Na razie to powinienem Ci wlepić warna za spam nie na temat w wątku zakupowym. Sam narzekasz, a cegiełkę dokładasz.

Faktycznie,wczoraj nieświadomie dodałem jeden post w wątku zakupowym. Po fakcie spojrzałem,że napisałem post tam,gdzie w zasadzie nie chciałem. Z góry przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Spl97 napisał:

Właśnie o takim nieprzyjemnym towarzystwie chcę też wspomnieć. Może nie od razu tych skalperów na spółę z górnikami wypleniać,co jakoś ich zmusić do zmiany myślenia tak,żeby już swojej szkodliwości nie propagowali na forum. Tym bardziej,że od pewnego czasu mają mniemanie osób,którzy myślą że im wszystko wolno i mogą robić co im się żywnie podoba. Najlepsze jest to,że takie myślenie mają także osoby,które mają niski staż na forum (niewielka ilość postów bądź posiadanie konta od kilku miesięcy czy roku). Gdy takie coś widzę,to mam takie wrażenie,że takim osobom jest nierówno pod sufitem. Zresztą nawet starsi użytkownicy także przejawiają tego typu zachowania. Więc albo muszą się dostosować do zasad,które zostały ustalone oraz obowiązują do dnia dzisiejszego i zdecydowana większość tego się trzyma albo w ramach wydarzającej się recydywy opuszczają to miejsce. To,że jest spopularyzowana chwilowa moda na kopanie na kartach graficznych czy na skalpowanie wysoce niedostępnego sprzętu po to,żeby odsprzedać nieświadomym powagi sytuacji osobom z odpowiednią przebitką nie znaczy,że są "zwolnieni" z obowiązujących zasad na forum.  Przykro mi,ale też są fora specjalistyczne o kopaniu kryptowalut czy grupy górnicze/skalperskie na FB przykładowo i niech takie osoby,które nie mogą się powstrzymać przed np.chwaleniem się swojej koparki czy tym,że kupił coś w ilości sztuk kilkanaście i potem sprzedaje z dodatkową prowizją dla siebie właśnie pójdą tam.To forum według mnie nie potrzebuje takich osób. Na szczęście jeszcze skalpują produkty,które nie są pierwszej potrzeby,ale co się stanie jak tacy zaczną skalpować produkty pierwszej potrzeby np.chleb? Takie zachowania należy dusić w zarodku i pieprzenie w stylu: "To jest wolny rynek i trzeba się do niego dostosować" nie ma w tym przypadku znaczenia.

Kupili coś żeby sprzedać i lepiej żeby swojej szkodliwości nie propagowali na forum albo ktoś się pochwalił koparką? No kto to słyszał co za łajdak! Niezły odlot 8:E

Może zrób od razu listę tematów zakazanych i będzie łatwiej ;)

1 godzinę temu, Spl97 napisał:

Totalne nieporozumienie? Przecież to jest bardzo dobra propozycja i w pełni to popieram. Na Odina taki sposób zatwierdzania postów przez moderatora zadziała i skutecznie go odstraszy. Po prostu Odin musi przyjąć do wiadomości,że na forum jest już spalony i nie ma opcji jego powrotu.

No właśnie, ty myślisz że celem forum jest walka z odinem i przyszłość zależy od tej nierównej walki! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, EvilKillaruna napisał:

Po prostu czubek pokazał konkretny problem który winien być rozwiązany. Sam osobiście traktuję to jako potencjalne case study, a z samego psychopaty mam srogą polewę :D.

Dokładnie, przykład jego 500 kont pokazał że jest problem a obecne rozwiązania nie działają więc trzeba wprowadzić nowe by tego typu przypadki już się nie powtarzały. Jakoś inne fora które posiadają zabezpieczenie z weryfikacją rejestracji bezproblemowo działają więc nie rozumiem osób które uważają że tutaj takowy powstanie. Moderatorzy są tu obecni codziennie więc w większości przypadków będzie to kwestia minut bądź kilku godzin kiedy nowe konto będzie w pełni aktywne. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, EvilKillaruna napisał:

Takie rozwiązanie z pewnością poradziłoby sobie z większością darmowych VPN'ów, ale sądzę że te płatne typu NordVPN czy Surfshark mogłyby poradzić sobie z tego typu aplikacjami. 

btw. koleś dzisiaj idzie na kolejny rekord - nowe konto średnio co 15 minut :D 

a.jpg

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, EvilKillaruna napisał:

Ewidentnie próbuje robić na złość, choć tak naprawdę marnuje swój czas i życie. Jego wybór.

Koleś swoim zachowaniem legalnie podchodzi mi pod tych nastolatków którzy po zablokowaniu konta na FB potrafili rzucić się z mostu bo uważali że ich życie właśnie się skończyło. Na początku to było nawet zabawne ale koleś robi to już od października i widać że ma jakiś duży, być może niezdiagnozowany problem o którym mogą nawet nie wiedzieć jego najbliżsi. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to zabawna sytuacja bo przecież nie będę płakał że ktoś sobie konta zakłada, ano i liczę na model 1000 8:E  Ogarnijcie to tylko tak żeby jeszcze bardziej nie utrudniać życia nowym bo walka z odinem to jednak nie jest podstawowy problem tego forum ;)

19 minut temu, Element Wojny napisał:

przykład jego 500 kont pokazał że jest problem

Jego 500 kont jedyne co pokazało to że jest zupełnie niegroźny i gdybyście nie przeżywali co drugi dzień to kwestią czasu byłoby kiedy da sobie spokój

Edytowane przez Wu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, EvilKillaruna napisał:

Choć nie ukrywam że śmieszne było oczekiwanie z jego strony, że ktoś będzie z nim szukał kontaktu. To tylko pokazuje jak bardzo cierpi na problemy, jak wielkie ma o sobie mniemanie i jak głęboko w poważaniu całe te forum.

Noo te jego ultimatum że skończy jeśli dostanie tylko czasowego bana było totalnie odklejone. Nie mam pojęcia skąd wpadł na pomysł że po tym wszystkim co robił przez ostatnie 4 miesiące ktokolwiek będzie chciał z nim dyskutować. 

2 minuty temu, Wu70 napisał:

Jego 500 kont jedyne co pokazało to że jest zupełnie niegroźny i gdybyście nie przeżywali co drugi dzień to kwestią czasu byłoby kiedy da sobie spokój

To jest groźne dla jego zdrowia psychicznego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Element Wojny napisał:

nowe konto średnio co 15 minut

to nie koniecznie musi być sam ODIN

obstawiam sfrustrowanych po perm banie którzy po prostu w ten sposób chcą jeszcze bardziej destabilizować forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Tornado3 napisał:

to nie koniecznie musi być sam ODIN

obstawiam sfrustrowanych po perm banie którzy po prostu w ten sposób chcą jeszcze bardziej destabilizować forum

Oj to chyba jednak on bo już ze 4 razy widać było w stopce że coś pisał w tym poście ale nie zdążył opublikować bo dostał bana. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, EvilKillaruna napisał:

Niestety to w kółko czubek. Spamuje usilnie dokładnie w te same wątki.

Byłoby zabawne gdyby zaczął się bronić że to nie on pisał jako Odin :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może przestańcie już o nim pisać bo może go to nakręca jak ciągle o nim mowa. Olać, zgłaszać i usuwać.

Czy można zgłosić użytkownika jak się wejdzie na jego konto? Czy tylko jak napisze post? Bo nie widzę nigdzie innej opcji jak ta druga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, مارتشين napisał:

Może przestańcie już o nim pisać bo może go to nakręca jak ciągle o nim mowa. Olać, zgłaszać i usuwać.

To nie działa kolego :D Nawet jak mu nikt nie odpowiadał na nic przez ponad 2-3 tygodnie i tak dzień w dzień wchodził, spamował, raportował i podjudzał. 

To jest bardzo specyficzny troll. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ta ogolnie to w czym wam odyn przeszkadza?

Widzialem wpisy z kilkudziesieciu jego kont i nigdzie nie obrazal ani nie wyzywal ludzi. Za to jak tylko sie pojawi jest obrazany przez niektorych. Teraz jeszcze zaczeli sie pod niego podszywac wypisujac jakies brednie ku uciesze gawiedzi z obozu permanentnego bana dla niego. Jak dla mnie jest to kolejny przyklad ze prawdziwym problemem sa płaczki wiecznie zglaszajace rzeczy ktore nie pasuja do ich swiatopogladu i ulegajaca ich placzom moderacja.

Zreszta to samo mamy z zamknieciem tematu covid. Niech zgadne - bombardowanie zgloszeniami na "antyszczepow" przez covidian ktorzy mysla ze swiat zbawia doprowadzajac do zaszczepienia sie 100% populacji?

Tak jak z odinem  tak i w tym przypadku problemem nie sa ludzie piszacy co mysla (przeciez podobno panuje wolnosc slowa z jakimis tam wyjatkami) a ci ktorzy nie sa w stanie zaakceptowac ze ktos moze postepowac inaczej niz oni.

Kasujac posty/ludzi/cale tematy na ich zyczenie pokazujecie tylko ze to dziala i zachecacie ich do zwiekszenia ilosci zgloszen na wszystko co im nie pasuje i tym samym sami sobie dokladacie roboty.

Juz nie jedno forum przez takie cos upadlo

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Rafalxxx napisał:

Widzialem wpisy z kilkudziesieciu jego kont i nigdzie nie obrazal ani nie wyzywal ludzi. Za to jak tylko sie pojawi jest obrazany przez niektorych. Teraz jeszcze zaczeli sie pod niego podszywac wypisujac jakies brednie ku uciesze gawiedzi z obozu permanentnego bana dla niego. Jak dla mnie jest to kolejny przyklad ze prawdziwym problemem sa płaczki wiecznie zglaszajace rzeczy ktore nie pasuja do ich swiatopogladu i ulegajaca ich placzom moderacja.

Jak widać nie wiesz o tym że to właśnie Odin masowo zgłaszał posty każdego kogo nie lubił o dosłownie wszystko. To on rozpoczął ten płacz i to na nim ten płacz powinien się skończyć. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, tak jak obecna sytuacja tak i tamto to była tylko jego reakcja. Odin to dobry chłopak był, zawsze dzień dobry mówił.

Bez zastanowienia wolałbym go zamiast wielu politycznych ujadaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Rafalxxx napisał:

Widzialem wpisy z kilkudziesieciu jego kont i nigdzie nie obrazal ani nie wyzywal ludzi. Za to jak tylko sie pojawi jest obrazany przez niektorych. Teraz jeszcze zaczeli sie pod niego podszywac wypisujac jakies brednie ku uciesze gawiedzi z obozu permanentnego bana dla niego.

A tutaj z kolei widzę chyba mamy do czynienia z jakimś niezrozumieniem - koleś dostał permanentnego bana od Blinda 4 miesiące temu. Dostał go od moderatora bo na niego zasłużył. Tutaj nie było żadnego obozu czy żadnej grupy trzymającej władzę która się do tego przyczyniła - on sam tym co robił i pisał sobie na to zasłużył - ja szczerze dowiedziałem się po fakcie jak już odpalał swoje "zapasowe" nowe konta. 

6 minut temu, Wu70 napisał:

Bez zastanowienia wolałbym go zamiast wielu politycznych ujadaczy.

Spoko ale to nie jest dyskusja kto go woli a kto nie - koleś dostał bana miesiące temu a problem polega na tym że nie potrafi się z tym pogodzić, zaśmieca forum pierdołami, żali się jak to źle go potraktowano i jeszcze ma czelność stawiać warunki odnośnie swojego wyimaginowanego powrotu na forum. Przecież to jest bezczel dekady. 

Gdyby mu zależało na powrocie to przede wszystkim powinien przeprosić, przyjąć bana na klatę a potem poprosić o amnestię (po jakimś czasie) bądź zacząć z nowego konta z czystą kartą. Tyle że te opcje już przepadły dawno temu. 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odin nagminnie łamał regulamin forum, nie reagował na zwracanie mu uwagi jak i na próby ustawienia go do pionu. Tutaj nie ma o czym dyskutować, koleś na to forum nigdy już nie wróci może sobie zakładać i trylion kont ale jest na przegranej pozycji. To ze komuś to nie przeszkadzało niczego nie zmienia, widze na forum co chwile kogoś, kto lamie regulamin nawet głupimi avatarami czy sygnaturami bo nie raczyło z łaski swojej go przeczytać, czy to znaczy ze regulamin jest dla beki, czy jak ? Jeszcze raz napisze, nie umiesz się dostosować to wypad, jest masa miejsc w "dzisiejszym" internecie gdzie tacy buntownicy z wyboru są traktowani neutralnie. Rejestrując się tutaj to TY się zgadzasz na warunki, a nie warunki mają się dostosować do ciebie "BO TAK". A nazwanie potem takich akcji cenzura itd. jak @EvilKillarunaprzytaczał to objaw choroby psychicznej podobnej na którą cierpi Odinek, malutkie dziecko co zaczyna tupać nużkami bo mu mama nie chce lizaka kupić i w ogóle cały świat jest przeciwko niemu bo nie jest tak jak on chce, żałosne.

Edytowane przez kadajo
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, kadajo napisał:

Odin nagminnie łamał regulamin forum, nie reagował na zwracanie mu uwagi jak i na próby ustawienia go do pionu. Tutaj nie ma o czym dyskutować, koleś na to forum nigdy już nie wróci może sobie zakładać i trylion kont ale jest na przegranej pozycji. To ze komuś to nie przeszkadzało niczego nie zmienia, widze na forum co chwile kogoś, kto lamie regulamin nawet głupimi avatarami czy sygnaturami bo nie raczyło z łaski swojej przeczytać regulaminu, czy to znaczy ze regulamin jest dla beki, czy jak ? Jeszcze raz napisze, nie umiesz się dostosować to wypad, jest masa miejsc w "dzisiejszym" internecie gdzie tacy buntownicy z wyboru są traktowani neutralnie. Rejestrując się tutaj to TY się zgadzasz na warunki, a nie warunki mają się dostosować do ciebie "BO TAK". A nazwanie potem takich akcji cenzura itd. jak @EvilKillarunaprzytaczał to objaw choroby psychicznej podobnej na którą cierpi Odinek, malutkie dziecko co zaczyna tupać nuzkami bo mu mama nie chce lizaka kupić i w ogóle cały świat jest przeciwko niemu bo nie jest tak jak on chce, żałosne.

Oho widzę że koledze już włączył się tryb moderatora-terminatora :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Wu70 napisał:

Kupili coś żeby sprzedać i lepiej żeby swojej szkodliwości nie propagowali na forum albo ktoś się pochwalił koparką? No kto to słyszał co za łajdak! Niezły odlot 8:E

Może zrób od razu listę tematów zakazanych i będzie łatwiej ;)

Nie rozumiesz,że wcześniej takiego problemu nie było i na forum było całkiem OK. Od tego czasu się pogorszyło,a to towarzystwo się "rozgościło" i przez długi czas bawiło się w najlepsze,kosztem innych normalnych użytkowników. Zresztą zobacz do czego są zdolni - ktoś pokazał im miejsce w szeregu,to oni w ramach odwetu postanowili sobie zrobić z kogoś bekę i zrobili na niego zbiórkę. To nawet nie było śmieszne,a wręcz żałosne to było.

Gdyby istniała możliwość dodania tematów na "czarną listę" jak można zrobić z poszczególnymi użytkownikami,to nie ukrywam,zdecydowanie mnie ułatwiło.

Edytowane przez Spl97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że Odin był tutaj ładnych parę lat i ma sporo kolegów którzy będą go bronić w ten czy inny sposób. Już był parę miesięcy temu założony temat w sprawie przywrócenia Odina który jak się okazało w jednym z postów został założony właśnie na prośbę samego zainteresowanego.

Tyle że seryjnie tutaj nie bardzo jest o czym dyskutować, jakiekolwiek szanse na normalny powrót koleś dawno temu wyrzucił przez okno na własne życzenie, teraz rozbija się tylko o to by przestał robić śmietnik z forum. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Element Wojny napisał:

Oho widzę że koledze już włączył się tryb moderatora-terminatora :D 

New Footage of Earthbound 64 Surfaces from SpaceWorld 1996 | ResetEra

A liitle :E

Ale serio jeśli nie będzie się trzymało pewnych zasad albo dopuszczało pewne zachowania to ich skutki będą naprawdę opłakane. Wystarczy zobaczyć co się dzieje z naszym społeczeństwem :D

Edytowane przez kadajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, kadajo napisał:

New Footage of Earthbound 64 Surfaces from SpaceWorld 1996 | ResetEra

A liitle :E

Ale serio jeśli nie będzie się trzymało pewnych zasad albo dopuszczało pewne zachowani to ich skutki będą naprawdę opłakane. Wystarczy zobaczyć co się dzieje z naszym społeczeństwem :D

Kiedy przybyłem na to forum jakoś ponad rok temu jednym z powodów było to że opuściłem inne na którym siedziałem przez wiele lat, ale po prostu dalej siedzieć się tam już nie dało. Personalne podjazdy, wyzywanie, ośmieszanie, wymyślanie itd. do pewnego momentu to znosiłem ale w którymś momencie tak się pokłóciłem z jednym z moderatorów który kompletnie nic nie robił i jedynie bronił własne kółko wzajemnej adoracji że się stamtąd zwinąłem i skasowałem konto. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...