Skocz do zawartości
Boro666

Raporty do przejrzenia dla moderatorow

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, Element Wojny napisał:

Na początku to było nawet zabawne ale koleś robi to już od października i widać że ma jakiś duży, być może niezdiagnozowany problem o którym mogą nawet nie wiedzieć jego najbliżsi. 

Powiem Ci tak,że jeśli dana osoba jest osobą uzależnioną,a w przypadku gościa,który do tej pory zrobił prawie 500 kont nie ma żadnych wątpliwości,że mamy do czynienia z osobą uzależnioną,to z reguły najbliższa rodzina dowiaduje się na samym końcu i to w takim momencie,kiedy już jest źle. Wiem co nieco o uzależnieniach,gdyż w swojej rodzince mam bliskich,którzy są uzależnieni (akurat nie internet jest tego powodem,a dokładniej hazard oraz alkohol) i skończyli niestety marnie,mimo że dalej żyją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Spl97 napisał:

Powiem Ci tak,że jeśli dana osoba jest osobą uzależnioną,a w przypadku gościa,który do tej pory zrobił prawie 500 kont nie ma żadnych wątpliwości,że mamy do czynienia z osobą uzależnioną,to z reguły najbliższa rodzina dowiaduje się na samym końcu i to w takim momencie,kiedy już jest źle. Wiem co nieco o uzależnieniach,gdyż w swojej rodzince mam bliskich,którzy są uzależnieni (akurat nie internet jest tego powodem,a dokładniej hazard oraz alkohol) i skończyli niestety marnie,mimo że dalej żyją.

Wiesz do pewnego momentu myślałem że koleś legalnie robi to dla jaj i by wkurzyć moderację, ale ostatnio odnoszę wrażenie że on chyba po prostu ma tak dużą potrzebę by się tutaj z kimś czymś podzielić i nie potrafi inaczej. Raz widziałem że wklejał dokładnie tą samą odpowiedź dla tej samej osoby na 5 czy 6 po kolei skasowanych kontach. Jaka to musi być wielka potrzeba by robić coś takiego... możliwe że to nałóg o którym piszesz.

Edytowane przez Element Wojny
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Element Wojny napisał:

Wiadomo że Odin był tutaj ładnych parę lat i ma sporo kolegów którzy będą go bronić w ten czy inny sposób. Już był parę miesięcy temu założony temat w sprawie przywrócenia Odina który jak się okazało w jednym z postów został założony właśnie na prośbę samego zainteresowanego.

Tyle że seryjnie tutaj nie bardzo jest o czym dyskutować, jakiekolwiek szanse na normalny powrót koleś dawno temu wyrzucił przez okno na własne życzenie, teraz rozbija się tylko o to by przestał robić śmietnik z forum. 

Prosty temat, gdyby mu naprawdę zależało na samym forum to by zrozumiał swój błąd, puknął się w czoło, założył nowe konto (pod innym nickiem) i przestał płakać ze mu tamto przepadło ze wszystkimi statystykami itd. A widać było wyraźnie ze on w bardzo mocnym stopniu spamuje aby nabijać sobie puste statystyki. On na bank miał z tego przyjemność, a gdy to mu zostało odebrane na jego własne życzenie to nie może teraz się z tym pogodzić i probuje w inny sposób zamanifestować swój fetysz. Pomyślcie tylko jak bardzo smutne on ma życie skoro highlive jego dnia to zakładanie multikont na Pclab albo spamowanie.
Najlepsze z tego wszystkiego jest to że wystarczyło się normalnie zachowywać, pisać z sensem a osiągnąłby ten sam cel nawet lepiej. Jaki jest wniosek ? To jest kompletny kretyn.
Nawet jak on siedzi na tym szlabanie i się nudzi śmiertelnie to naprawdę szczytem jego intelektu jest spamowanie w internecie.

Edytowane przez kadajo
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, kadajo napisał:

Prosty temat, gdyby mu naprawdę zależało na samym forum to by zrozumiał swój błąd, puknął się w czoło, założył nowe konto (pod innym nickiem) i przestał płakać ze mu tamto przepadło ze wszystkimi statystykami itd. A widać było wyraźnie ze on w bardzo mocnym stopniu spamuje aby nabijać sobie puste statystyki. On na bank miał z tego przyjemność, a gdy to mu zostało odebrane na jego własne życzenie to nie może teraz się z tym pogodzić i probuje w inny sposób zamanifestować swój fetysz. Pomyślcie tylko jak bardzo smutne on ma życie skoro highlive jego dnia to zakładanie multikont na Pclab albo spamowanie.
Najlepsze z tego wszystkiego jest to że wystarczyło się normalnie zachowywać, pisać z sensem a osiągnąłby ten sam cel nawet lepiej. Jaki jest wniosek ? To jest kompletny kretyn.
Nawet jak on siedzi na tym szlabanie i się nudzi śmiertelnie to naprawdę szczytem jego intelektu jest spamowanie w internecie ?

Ale właśnie o te konto się mu chyba rozchodzi - najwięcej postów w historii PCLab, 2-gie miejsce w rankingu popularności, 33 obserwujących... tyle lat pracy ma pójść na marne ? Jak żyć ? 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Element Wojny napisał:

Ale właśnie o te konto się mu chyba rozchodzi - najwięcej postów w historii PCLab, 2-gie miejsce w rankingu popularności, 33 obserwujących... tyle lat pracy ma pójść na marne ? Jak żyć ? 

Zmienić konto i wziąć kredyt :E

4 minuty temu, ODIN85-481 napisał:

Zabawne. Może prześledź swoje posty z ostatnich 3 miesięcy  i nam powiec ile naliczyłeś spamu obrazkami i offtop.

Spiderman Thats It GIF - Spiderman Thats It Gonna Cry - Discover & Share  GIFs

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, kadajo napisał:

Najlepsze z tego wszystkiego jest to że wystarczyło się normalnie zachowywać, pisać z sensem a osiągnąłby ten sam cel nawet lepiej. Jaki jest wniosek ? To jest kompletny kretyn.
Nawet jak on siedzi na tym szlabanie i się nudzi śmiertelnie to naprawdę szczytem jego intelektu jest spamowanie w internecie.

Dokładnie, koleś sam pogrzebał swoje szanse na powrót a teraz obwinia o to wszystkich dookoła. Logika :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, EvilKillaruna napisał:

No tak, bo tych kont które zakładał do zgłaszania innych nielubianych przez siebie forumowiczów (azgan, kadajo itd.) przecież nie było. Jakiś interesik masz z odyńcem, że tak go bronisz? Że tak zapytam.

 

Tak, jestem nowym kontem odyna i dla niepoznaki nabijam sobie e-popularnosc jako kto inny. Wydalo sie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odin skończ... chociaż raz zrób coś jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Element Wojny napisał:

Gdyby mu zależało na powrocie to przede wszystkim powinien przeprosić, przyjąć bana na klatę a potem poprosić o amnestię (po jakimś czasie) bądź zacząć z nowego konta z czystą kartą. Tyle że te opcje już przepadły dawno temu. 

  To mu napisalem na samym poczatku zeby nie robil cyrku poki nie jest za pozno ;)

27 minut temu, EvilKillaruna napisał:

Reakcja na co? Dostał czasowego bana. Założył multi, mordując sobie w ten sposób główne konto. Tyle w temacie. Dorabianie tu teraz jakiegoś alternatywnego backstory jest po prostu niesmaczne. Zresztą:

No przecież tego nie ma, tak nie było, jakie multi, to reakcja przecież była tylko.

To nie dorabianie tylko fakty i kolejność wydarzeń. Tak reagował na w jego mniemaniu niesprawiedliwe bany w porównaniu z tym co dostają (lub nie) inni.
Nie mieszaj faktow ze swoimi ocenami bo to ze to "tylko reakcja" to sam sobie dopowiedziales, nie wiem po co.

  

37 minut temu, Spl97 napisał:

Nie rozumiesz,że wcześniej takiego problemu nie było i na forum było całkiem OK. Od tego czasu się pogorszyło,a to towarzystwo się "rozgościło" i przez długi czas bawiło się w najlepsze,kosztem innych normalnych użytkowników. Zresztą zobacz do czego są zdolni - ktoś pokazał im miejsce w szeregu,to oni w ramach odwetu postanowili sobie zrobić z kogoś bekę i zrobili na niego zbiórkę. To nawet nie było śmieszne,a wręcz żałosne to było.

Gdyby istniała możliwość dodania tematów na "czarną listę" jak można zrobić z poszczególnymi użytkownikami,to nie ukrywam,zdecydowanie mnie ułatwiło.

Ty masz jakieś dziwne problemy, wiesz że nie trzeba wchodzić do jakiegoś nielubianego tematu bez czarnej listy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, kadajo napisał:

Odin skończ... chociaż raz zrób coś jak należy.

Dopóki do jego własnej głowy nie dotrze i nie przyjmie do wiadomości,że tutaj w zasadzie nie ma już po co przychodzić,tak dalej będzie robił co robi do tej pory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założę teraz coś absurdalnego, ale skoro temat jest już wyłącznie o "O"... 

Co jeśli jest bardziej inteligentny, a jeżeli wszystkim teraz wydaje się i robi to z pełną świadomością? Często używał czy też używa nadal jednego charakterystycznego potulnego emota. Zazwyczaj w momencie kiedy jest nieodpowiedni. Trochę bym to porównał do droczenia się starszego brata z młodszą siostrą np. Nie wiem czy mnie rozumiecie o co mi chodzi. W jakim celu? Ukazania bezsilności reszty aby zaradzić temu? Wiem, taki wyższy przekazaz jest niedorzeczny pewnie dla wszystkich, ale to tylko sugestia. Nie twierdzę, że faktycznie jest ponad resztą, wręcz przeciwnie, jednak tylko luźno podsuwam kolejną opcję. 

W tym momencie przypomniała mi się sytuacja bodaj z 2016, temat "labowe trolle". Sam zakładałem. Był wtedy typ, który dosłownie wszędzie spamował i to grubo. Doszło to do admina wtedy. "O" daleko do tamtego typa, ale tak mi się przypomniało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie poczytać: KLIK

A to co wyżej założyłem, to wiem, że jest to abstrakcja. Choć działanie z premedytacją prawdziwe. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, EvilKillaruna napisał:

@Element Wojny Pewnie dostał sraczki bo stwierdziłem niezaprzeczalny już w tym momencie fakt ;).

Odpowiadam klasycznie... 

image.jpeg.b401f9d782355f77efcf8d25d7f76511.jpeg

?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pierdzile jakie smutne zycie trzeba miec zeby trolowanie na forum bylo jedyna rozrywka -nie wiem czy mu wspolczuc czy... a zreszta przeciez to ewidentny idiota

najgorsze jest to ze nie mozna go dac do ignorowanych ani blokowac -wspolczuje wam - moderom 

Edytowane przez gruzin don Leonides

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, gruzin don Leonides napisał:

ja pierdzile jakie smutne zycie trzeba miec zeby trolowanie na forum bylo jedyna rozrywka -nie wiem czy mu wspolczuc czy... a zreszta przeciez to ewidentny idiota

Poczekaj jak wprowadzą tę weryfikację - nie dalej niż 24h po jej wprowadzeniu będzie pewnie artykuł na WP że jakiś szaleniec biegał nago po ulicach i krzyczał "PCLab zniszczył mi życie ! Moje konto ! MY PRECIOUS !"....

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Element Wojny napisał:

Poczekaj jak wprowadzą tę weryfikację - nie dalej niż 24h po jej wprowadzeniu będzie pewnie artykuł na WP że jakiś szaleniec biegał nago po ulicach i krzyczał "PCLab zniszczył mi życie ! Moje konto ! MY PRECIOUS !"....

gorzej jak tvn i tvp info podadza ze chlop  40 latek z elblaga wyhustal sie na szlabanie bo mu pclab zycie zniszczyl

3 minuty temu, EvilKillaruna napisał:

bo on się tym żywi i tylko na to czeka.

no ja wiem ale krew czlowieka zalewa jak rozmawiasz jak cywilizowany cham z innymi i nagle przylazi miesza wrzuca te swoje smieciowe posty i watek sie rozjezdza - wtedy czlowiek ma ochote zlapac za leb i napi...w sciane jelopem

Edytowane przez gruzin don Leonides

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, gruzin don Leonides napisał:

gorzej jak tvn i tvp info podadza ze chlop  40 latek z elblaga wyhustal sie na szlabanie bo mu pclab zycie zniszczyl

Jest i taka możliwość. Jeżeli takie coś przeszło mu przez głowę to naprawdę mam nadzieję że poszuka fachowej pomocy zanim będzie za późno. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, EvilKillaruna napisał:

Na szczęście posty są wkrótce kasowane, czasami błyskawicznie, czasami po kilku h, ale są. I wątek wraca do normy. On celowo Was tak prowokuje, bo chce abyście dostawali % za pisanie z nim i denerwowanie się.

Gorsze jest to że ludzie z nim dyskutują, jego posty wyparowują a potem zostaje syf w tematach bo ludzie odpowiadają na nieistniejące posty, nie wiadomo potem o co chodzi i tak w co drugim temacie w dziale GRY. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, EvilKillaruna napisał:

Tak. Dlatego Blind i ja takie posty nagradzaliśmy również. Niestety inaczej się nie dało. Choć częściej starałem się usuwać jeśli to były pojedyncze wypowiedzi. Stąd jednak moje zwrócenie uwagi Gruzinowi, żeby nie dostał przez niego czapy. Bo odinowi o to właśnie chodzi.

Wiem, mnie też co najmniej kilkanaście razy prowokował bym się odezwał, wyzwał go, obraził, cokolwiek - byle tylko wywołać reakcję. Teraz jednak jak go widzę tylko raportuję i zmieniam temat, przy odrobinie szczęścia jak wracam parę minut później to już go nie ma. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, EvilKillaruna napisał:

Jak będzie obchodził to wincyj modów albo manualna akceptacja, choć tej sobie przyznam niespecjalnie wyobrażam.

Ile macie rejestracji dziennie, tak średnio ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, EvilKillaruna napisał:

Nie mam pojęcia. Statystki są w ACP.

Z tego co widzę w ostatnich 7 dniach (odliczając jakichś 50 odinów) zarejestrowało się ok. 140 nowych użytkowników. Daj to średnio 20 osób dziennie, nawet jeśli tylko 4 moderatorów będzie klepać weryfikację wychodzi to po 5 osób na dzień - raczej spokojnie do ogarnięcia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choler sorry... czasem odpowiadam z automatu komuś. :(

Serio aż się cofnąłem i patrze że pisze w temacie ze sprzedażą, a nie głównym... ?‍♂️

Edytowane przez kadajo
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, weź to usuń, już go edytowałem.

Specjalnie się wypisałem dzis z tego wątku żeby nie dostawać powiadomień o nowych postach i pewnie odruchowo kliknąłem aktywności nie zwracają uwagi ze to zakupowy nie główny... ehhh.

Edytowane przez kadajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...