Skocz do zawartości
Boro666

Raporty do przejrzenia dla moderatorow

Rekomendowane odpowiedzi

To co tu się obecnie dzieje przypomina mi trochę Bitwę o Atlantyk pomiędzy U-Bootami Donitza a brytyjską Royal Navy - jedna wielka walka o wskaźniki by ilość zatopionych statków w konwojach przerosła ilość nowych statków produkowanych w stoczniach - tutaj z kolei walka o to by ilość nowo zakładanych kont przerosła możliwości moderacji w ich kasowaniu :D 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, EvilKillaruna napisał:

Właśnie dostałem od kogoś PW z zapasu z prośbą o perma (i kilkoma słowami odnośnie kompetencji), bo ośmieliłem się dać ostrzeżenie z ZPP. Naprawdę wiele osób nie dorosło do dyskusji na forach,

Ciężki los moderatora - dlatego trzeba mieć nerwy ze stali - Śmieszne i tragiczne zarazem....że ktoś nie jest w stanie normalnie funkcjonować bez forum..a już o normalnej dyskusji to pomarzyć można

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba o przydzielenie funkcji moderatora poszła. Dostałem też info co do tej rejestracji — zatwierdzenie może nie działać z kilku powodów. Zamiast tego ma być wdrożony możliwie szybko filtr antyspamowy, który będzie wycinał określone IP przy spamowaniu kontami. 

  • Like 1
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, EvilKillaruna napisał:

@kadajo Usunięte. Nic się nie stało. To tylko forum. Właśnie dostałem od kogoś PW z zapasu z prośbą o perma (i kilkoma słowami odnośnie kompetencji), bo ośmieliłem się dać ostrzeżenie z ZPP. Naprawdę wiele osób nie dorosło do dyskusji na forach, a jeśli nastąpi jakaś przewina, to kompletnie nie potrafią przyznać się do błędu lub nawet po prostu fakt otrzymania zaakceptować. Nie mówiąc już o jakimś "przepraszam, więcej nie będę, czy dałoby się cofnąć punkty" itd.

Zwykła próba zwrócenia uwagi, przecież koleś sam może skasować sobie konto przez panel. Ja z tego co kojarzę mam 2 osty i na oba jakby nie było zasłużyłem (jeden z czystej głupoty, drugi bo mi puściły nerwy), zdaję sobie też sprawę z tego że nie ma co prowadzić wojny z administracją bo takowej wygrać się nie da - lepiej po prostu zmienić forum - choć nie ukrywam że może być ciężko, przynajmniej na początku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, EvilKillaruna napisał:

Chyba akurat ziomki zawołały na bramkę, bo na razie przestał.

Albo siedzi na innym forum - dzień po perma banie tutaj założył konto na GOLu choć mało się tam udziela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Zhao napisał:

Ciężki los moderatora - dlatego trzeba mieć nerwy ze stali - Śmieszne i tragiczne zarazem....że ktoś nie jest w stanie normalnie funkcjonować bez forum..a już o normalnej dyskusji to pomarzyć można

 

 

To nigdy nie dostawałeś pogróżek na PW? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, EvilKillaruna napisał:

Ale porysowania auta chyba nikt nie przebije ;).

Dobry wariat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, BlindObserver napisał:

Prośba o przydzielenie funkcji moderatora poszła. Dostałem też info co do tej rejestracji — zatwierdzenie może nie działać z kilku powodów. Zamiast tego ma być wdrożony możliwie szybko filtr antyspamowy, który będzie wycinał określone IP przy spamowaniu kontami. 

Nowe moderatory? nice :)

4b5bda372038ba732bad358c2133bbe7.gif

LET'S ROCK!

 

Nowe filtry? nice :)

CelebratedLegitimateArachnid-max-1mb.gif

"Z takim zapleczem to każdy potrafi" (Asterix/Kleopatra)

 

 

tumblr_inline_pllch61ObQ1rfhynp_400.gifv

Nuke it*, before it* lays more eggs... założy multum nowych kont ;)

*ten którego imienia nie wypowiadamy

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe moderatory mają się szykować na jutro. Bacznym okiem będę paczał, co tam wymodzicie :E 

  • Like 3
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EvilKillarunaTo raczej "O" mnie tak kocha,że nazywa mnie "ten z białym królikiem":rotfl:

Ja z reguły nie wdaje się w dyskusje z takimi typami - no ale pech chciał,że sam napisał cytuje "będę zakładać konta do mojego końca lub forum" "Na co ja - ok to raporty do końca świata i jeden dzień dłużej":E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, BlindObserver napisał:

Nowe moderatory mają się szykować na jutro. Bacznym okiem będę paczał, co tam wymodzicie :E 

Tylko, że nie padły konkretne nicki osób, które mają się szykować na jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, EvilKillaruna napisał:

Po 500 mutlikontach xD

To forum późno zareagowało, mogło domagać się wcześniej więcej terroru ;) (moderatorów)

Blind wczoraj zgłosił, dziś ma już chyba finalne decyzje bo już wychodzi na to że "młodzież" może szykować się do koszarów w celach rozpoczęcia szkolenia na terminatora-moderatora ;)

Więc wczoraj "zamówione", dziś "dostarczone", Blind good job.

 

Nowe moderatory...

bongocat-banhammer.gif

comment_UJKks5CC4O7mfLNfIxfNB6yfSmblAQmv

BAN BAN BAN BAN BAN BAN BAN BAN BAN BAN BAN ;) 

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, EvilKillaruna napisał:

(...) tłamszenia wolności słowa (...)

Crom laughs at wolność słowa ;)

To co "he said" plus "poczucie potęgi władzy jako moderator forum pclab" ;) 

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy za chwalenie się że ogrywa się piraty nie narusza przypadkiem zasad regulaminu? Niby jest zakaz publikacji linków do piratow, cracków itp, no ale jawne chwalenie się że gra się w piraty l, jest chyba trochę nie na miejscu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, EvilKillaruna napisał:

Jest. Dostał ostrzeżenie i kasację postów, ale zastanawiam się nad permem.

PS. Czubek oficjalnie dobił do 500 :D.

Cieszy mnie to? zastanów się dobrze ?.

No widziałem, że szybka reakcja była ? a tak zapytam aby założyć nowe konto, trza również maila założyć nowego jak się domyślam? Kiedyś nawet miałem plan, po raporcie czubka, zakładać konto z następnym numerkiem, ale za dużo zabawy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, AndrzejTrg napisał:

Kiedyś nawet miałem plan, po raporcie czubka, zakładać konto z następnym numerkiem, ale za dużo zabawy...

Nie idźcie tą drogą  ;-)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Wu70 napisał:

Nie idźcie tą drogą  ;-)

Był plan, ale po głębszej analizie, byłbym chyba większym dzbanem od niego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem online  po 7 i wtedy jeszcze było poniżej 500 - ja pierdykam..:heu:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodziło mi o to, aby przy zakładaniu konta z kolejnymi numerkiem było nie możliwe, ale już tam tematu nie będziemy drążyć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Zhao napisał:

Byłem online  po 7 i wtedy jeszcze było poniżej 500 - ja pierdykam..:heu:

Koleś podłapał że w weekendy, szczególnie w godzinach porannych i wieczornych, moderatorzy rzadziej tu wpadali dlatego dość regularnie zakładał swoje multi-konta właśnie w tych godzinach i nieraz udawało mu się kilka ładnych wytrwać. Teraz przełamaliście ten schemat i odinek prawdopodobnie dostaje na głowę bo nie wie co się dzieje. Ciężkie czasy idą dla debili. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już nie będzie więcej multikont? Słabo, nuda. :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Jaycob napisał:

To już nie będzie więcej multikont? Słabo, nuda. :( 

Biorąc pod uwagę że dziś do akcji wchodzi chyba 3 nowych moderatorów którzy mają go na celowniku ? Cóż, czas odinka definitywnie dobiega końca.

Może pora już wrócić do naszych lepszych/gorszych ciekawszych/żenujących dyskusji :D 

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, gruzin don Leonides napisał:

gorzej jak tvn i tvp info podadza ze chlop  40 latek z elblaga wyhustal sie na szlabanie bo mu pclab zycie zniszczyl

 

15 godzin temu, EvilKillaruna napisał:

On jest z Elbląga? Weź... bo już w ogóle stracę jakikolwiek szacunek do tego miasta :D. Choć w sumie najgorsze że on by tu nawet pasował. Jak tu dookoła sami stalkerzy i mutanty biegają. A z rana na chodniku znajdujesz artefakty. Tylko trzeba uważać aby nie wdepnąć, bo potem jest przypał i nie wiesz czy buty myć, czy od razu do spalenia.

On bodajże w Elblągu nie mieszka,z tego co mi się zdaje z wcześniejszych jego postów mieszka w Malborku bądź w okolicach tego miasta. Druga sprawa,pracuje jako szlabaniarz w jednostce wojskowej,a właśnie w okolicach Malborka jest taka jednostka wojskowa (tak naprawdę jednostka sił powietrznych tak swoją drogą),więc pewne elementy trzymają się kupy.

Ciekawe kiedy nowo mianowani moderatorzy dostaną aktywację swoich funkcji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Spl97 napisał:

Ciekawe kiedy nowo mianowani moderatorzy dostaną aktywację swoich funkcji ?

Oby jak najszybciej, bo zgadnij kto właśnie wrócił... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...