Skocz do zawartości
Boro666

Raporty do przejrzenia dla moderatorow

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Spl97 napisał:

Wiadomo o kogo chodzi :E

Szkoda że nie mam przycisku BAN bo koleś nie zdążyłby nawet 2 postów napisać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Spl97 napisał:

 

On bodajże w Elblągu nie mieszka,z tego co mi się zdaje z wcześniejszych jego postów mieszka w Malborku bądź w okolicach tego miasta. Druga sprawa,pracuje jako szlabaniarz w jednostce wojskowej,a właśnie w okolicach Malborka jest taka jednostka wojskowa (tak naprawdę jednostka sił powietrznych tak swoją drogą),więc pewne elementy trzymają się kupy.

Ciekawe kiedy nowo mianowani moderatorzy dostaną aktywację swoich funkcji ?

Trza napisać do tej jednostki, aby pozwolili mu na lot próbny, jak polacy znowu zainwestują w samoloty? albo skok próbny ze spadochronem, bez spadochronu ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, EvilKillaruna napisał:

To dostawi kropkę albo dwa razy "O", jak przystało na dziecko z piaskownicy.

Sądząc po jego zachowaniu to by mu to trochę czasu zajęło, i ile by nie dostał fatal errora?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Spl97 napisał:

Druga sprawa,pracuje jako szlabaniarz w jednostce wojskowej,a właśnie w okolicach Malborka jest taka jednostka wojskowa (tak naprawdę jednostka sił powietrznych tak swoją drogą),więc pewne elementy trzymają się kupy.

Szlabaniarz ? Ale że tylko szalabanem obraca góra-dół ? Wojsko się tym chyba nie zajmuje - kiedyś pamiętam robili to żołnierze służby zasadniczej, teraz pewnie 80-letni "ochroniarze"... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Element Wojny napisał:

Szlabaniarz ? Ale że tylko szalabanem obraca góra-dół ? Wojsko się tym chyba nie zajmuje - kiedyś pamiętam robili to żołnierze służby zasadniczej, teraz pewnie 80-letni "ochroniarze"... 

Obecnie za ochranianie obiektów wojskowych odpowiadają zewnętrzne firmy ochroniarskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Spl97 napisał:

Obecnie za ochranianie obiektów wojskowych odpowiadają zewnętrzne firmy ochroniarskie.

Taa... pracowałem kiedyś dla jednej takiej "firmy ochroniarskiej" - Konsalnet się nazywała. Agencja jak się patrzy - bez żadnego przeszkolenia zabrano mnie do jakiegoś obiektu na noc , kazano co godzinę się wyłaniać z budki i "ochraniać". Dostałem jedynie telefon i miałem dzwonić jakby "coś się działo". Nie miałem zielonego pojęcia gdzie jestem, co ochraniam i co w ogóle miałem robić. Ostatecznie poszedłem spać, nastawiłem budzik na 5 rano, przed 6 przyjechał gość i mnie zawiózł do domu, nigdy więcej tam nie poszedłem. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem - chodziło mi o to czy Blind zgłosił taką potrzebę ;) Dla administratora to 5 minut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, EvilKillaruna napisał:

Sądząc po jego zachowaniu to może jednak ten telefon do jednostki będzie niezbędny...

Gość i tak jest przydzielony do jednostki przez zewnętrzną firmę ochroniarską (a takie mam przeczucie),więc nawet jak wykonasz telefon do tej jednostki wojskowej,to ci i tak ciekawego nie powiedzą,bo to nie jest "ich" człowiek.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz się przyczai bo wie że jesteś online i każde nowe konto wyparuje mu po minucie; poczeka aż na chwilę znikniesz i wróci z Odinem-504

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet w mniej niż 5 minut bo system z reguły jest tak skonstruowany, że kasując danego usera kasujesz też całą historię jego działalności, w tym wszystkie posty i nie zostaje żaden ślad dosłownie jednym kliknięciem.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, caleb59 napisał:

Nawet w mniej niż 5 minut bo system z reguły jest tak skonstruowany, że kasując danego usera kasujesz też całą historię jego działalności, w tym wszystkie posty i nie zostaje żaden ślad dosłownie jednym kliknięciem.

I tak to właśnie powinno się zakończyć - skasować, zapomnieć, żyć dalej :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to wygląda z mojej perspektywy na stalker.pl:

ESMWSET.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Spl97 napisał:

 

On bodajże w Elblągu nie mieszka,z tego co mi się zdaje z wcześniejszych jego postów mieszka w Malborku bądź w okolicach tego miasta. Druga sprawa,pracuje jako szlabaniarz w jednostce wojskowej,a właśnie w okolicach Malborka jest taka jednostka wojskowa (tak naprawdę jednostka sił powietrznych tak swoją drogą),więc pewne elementy trzymają się kupy.

Ciekawe kiedy nowo mianowani moderatorzy dostaną aktywację swoich funkcji ?

mieszka na wsi pod elblagiem a pracuje na bramie  w malborku czy elblagu  w  jednostce wojskowej  jako ciec- kumpel jest strazakiem w malrborku w wojsku i znad debila ale nie przyznaje sie do niego bo wstyd

jak chcecie dam wam imie nazwisko i nawet adres no ale nie tu xd- az wstyd sie przyznac ze z czubem kiedys gralem

Edytowane przez gruzin don Leonides
  • Thanks 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnice są "wizualne", zasada działania taka sama - jak ktoś ma doświadczenie to odnajduje się ekspersowo. Wiem bo zrówno na android.com.pl jak i escapefromtarkov.com był już inny system.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@caleb59

Może tego pana rozważcie też do roli moderatora bo widać że obeznany w temacie. Taka mała sugestia. 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, caleb59 napisał:

Nawet w mniej niż 5 minut bo system z reguły jest tak skonstruowany, że kasując danego usera kasujesz też całą historię jego działalności, w tym wszystkie posty i nie zostaje żaden ślad dosłownie jednym kliknięciem.

W sumie to Ciebie spytam o jedną rzecz - jak jest z logami takiego delikwenta,którego zostało skasowane konto ? (powód skasowania konta nie ma dla mnie znaczenia). Z tego co mi się zdaje jest prawny obowiązek przechowania logów użytkowników przez okres ustalony przez prawo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, gruzin don Leonides napisał:

jak chcecie dam wam imie nazwisko i nawet adres no ale nie tu xd- az wstyd sie przyznac ze z czubem kiedys gralem

Tego typu rzeczami nie rzucaj po necie - może koleś jest totalnie sfiksowany i ma arbuza zamiast mózgu ale jest pewna linia której nie powinno się przekraczać. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Spl97 napisał:

W sumie to Ciebie spytam o jedną rzecz - jak jest z logami takiego delikwenta,którego zostało skasowane konto ? (powód skasowania konta nie ma dla mnie znaczenia). Z tego co mi się zdaje jest prawny obowiązek przechowania logów użytkowników przez okres ustalony przez prawo.

Logi generują się normalnie ale masz również opcję ich czyszczenia lecz nikt tego nie robi bo jakiś ślad po działalności musi zostać, np. ostatni bot u nas, który reklamował lewe certyfikaty covidowe...

xKBPvKt.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Element Wojny napisał:

Tego typu rzeczami nie rzucaj po necie - może koleś jest totalnie sfiksowany i ma arbuza zamiast mózgu ale jest pewna linia której nie powinno się przekraczać. 

no przeciez zaruje daj Pan spokoj xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, gruzin don Leonides napisał:

no przeciez zaruje daj Pan spokoj xd

Spoko, po prostu widziałem takie motywy na innych forach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, EvilKillaruna napisał:

Ooo Panie, a to jeszcze trzeba wiedzieć gdzie kliknąć i w ogóle :).

Natomiast czubek85 teraz będzie na umór zakładał konta co rusz aby robić na złość póki jeszcze może. Sraczka tam musi być pod sufit :D.

Szkoda. Zresztą jakby wiedzieli jaki typ ich "ochrania" to przynajmniej wiedzą że żadne diabły ani demony nawet nie podejdą. Nikt nie chce mieć nic wspólnego z takim oszołomstwem :D.

Taa tylko takie firmy ochroniarskie zatrudniają inwalidów, niepełnosprawny z jakąś grupą inwalidzką i to jest chore poprostu, np jak przechodzę przez portiernię to albo babka na oko 70 lat, lub gość co ledwo wstaje z fotela, i co oni niby ochraniają... ?? Nie wiem kto do tego dopuścił,ale to powinno być karalne...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, AndrzejTrg napisał:

Taa tylko takie firmy ochroniarskie zatrudniają inwalidów, niepełnosprawny z jakąś grupą inwalidzką i to jest chore poprostu, np jak przechodzę przez portiernię to albo babka na oko 70 lat, lub gość co ledwo wstaje z fotela, i co oni niby ochraniają... ?? Nie wiem kto do tego dopuścił,ale to powinno być karalne...

Właśnie o to sprawa się rozbija. Ci ludzie nie są w stanie ochronić samych siebie a co dopiero innych. Co może zrobić taki 70-letni dziadek stojący na "ochronie" w przykładowo takim Tesco jak zrobi się gorąco ? Nie będzie żadnej akcji z jego strony bo chłop się połamie albo zejdzie na zawał, uciec też raczej nie ucieknie bo lata już nie te. Jakim cudem takie "ochranianie" przechodzi to ja pojęcia nie mam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...