Skocz do zawartości
Boro666

Raporty do przejrzenia dla moderatorow

Rekomendowane odpowiedzi

To raczej jest symboliczne. Taka ochrona ma zniechęcić typowych debili tylko. Jak ktoś się zorganizuje to rozjedzie taką ochronę w 5 sekund.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Element Wojny napisał:

Właśnie o to sprawa się rozbija. Ci ludzie nie są w stanie ochronić samych siebie a co dopiero innych. Co może zrobić taki 70-letni dziadek stojący na "ochronie" w przykładowo takim Tesco jak zrobi się gorąco ? Nie będzie żadnej akcji z jego strony bo chłop się połamie albo zejdzie na zawał, uciec też raczej nie ucieknie bo lata już nie te. Jakim cudem takie "ochranianie" przechodzi to ja pojęcia nie mam. 

To jest polska właśnie... Tego się nie zrozumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kadajo napisał:

To raczej jest symboliczne. Taka ochrona ma zniechęcić typowych debili tylko. Jak ktoś się zorganizuje to rozjedzie taką ochronę w 5 sekund.

Symboliczne dla jego pracodawcy, bo za takiego emeryta nie musi płacić składek. Znacznie mniej jest to symboliczne dla przykładowo takiej kasjerki w supermarkecie którą taki "ochroniarz" też powinien "ochraniać" - tymczasem kiedy robi się niefajnie i jakieś buraki wyzywają ją od szmat i pi... bo za wolno kasuje to taki ochroniarz na prośbę o reakcję mówi "Panie, co ja tam mogę". Byłem świadkiem czegoś takiego, absurd totalny. 

ODIN-ULTIMATE ???? ? ? ? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też, i to nie raz. No tak to wygląda. Bo co, postawia ludzi z bronią ? To zaraz by doszło do tragedii pewnie. Postawia lepszą ochronę ? Żaden sklep za to nie będzie chciał płacić.
Z drugiej strony tej ochronie tak się super płaci że nic dziwnego ze karku nie nastawiają.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kadajo napisał:

 Postawia lepszą ochronę ? Żaden sklep za to nie będzie chciał płacić.

No i to jest właśnie problem. W kilku miejscach w którym byłem już przy wejściu stali tacy ochroniarze że uwierz, nie podskoczyłbyś :D Już nawet nie chodzi o to czy są wyszkoleni czy nie, same gabaryty robiły piorunujące wrażenie. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, kadajo napisał:

To raczej jest symboliczne. Taka ochrona ma zniechęcić typowych debili tylko. Jak ktoś się zorganizuje to rozjedzie taką ochronę w 5 sekund.

Nic nie muszą rozjeżdżać, zgodnie z prawem taki "ochroniarz" ma prawo do nie podejmowania interwencji kiedy jego zdrowie lub życie jest zagrożone... A co taki dziadek czy babcia zrobią, no nic. Jak mówi @Element Wojny oni praktycznie nic nie kosztują, płacą im marne grosze, ale do emerytury czy renty to się przyda, dostawać kasę za nic nie robienie. Tosz to jest jakiś awruk absurd...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, AndrzejTrg napisał:

Taa tylko takie firmy ochroniarskie zatrudniają inwalidów, niepełnosprawny z jakąś grupą inwalidzką i to jest chore poprostu, np jak przechodzę przez portiernię to albo babka na oko 70 lat, lub gość co ledwo wstaje z fotela, i co oni niby ochraniają... ?? Nie wiem kto do tego dopuścił,ale to powinno być karalne...

 

12 minut temu, Element Wojny napisał:

Właśnie o to sprawa się rozbija. Ci ludzie nie są w stanie ochronić samych siebie a co dopiero innych. Co może zrobić taki 70-letni dziadek stojący na "ochronie" w przykładowo takim Tesco jak zrobi się gorąco ? Nie będzie żadnej akcji z jego strony bo chłop się połamie albo zejdzie na zawał, uciec też raczej nie ucieknie bo lata już nie te. Jakim cudem takie "ochranianie" przechodzi to ja pojęcia nie mam. 

Za zatrudnianie niepełnosprawnych dostają też kasę z PFRON-u (Tutaj to w zależności co takie osoby mają wpisane w papierach (stopień niepełnosprawności i te sprawy)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Spl97 napisał:

Za zatrudnianie niepełnosprawnych dostają też kasę z PFRON-u (Tutaj to w zależności co takie osoby mają wpisane w papierach (stopień niepełnosprawności i te sprawy)).

I to jest właśnie polski absurd - jakim cudem osoba mająca jakiś stopień niepełnosprawności fizycznej lub ruchowej (bo na ogół o takiej mówimy) może jednocześnie być zdolna do pełnienia pracy polegającej na ochronie osób lub mienia ? Przecież tutaj jedno wyklucza drugie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Element Wojny napisał:

I to jest właśnie polski absurd - jakim cudem osoba mająca jakiś stopień niepełnosprawności fizycznej lub ruchowej (bo na ogół o takiej mówimy) może jednocześnie być zdolna do pełnienia pracy polegającej na ochronie osób lub mienia ? Przecież tutaj jedno wyklucza drugie. 

Moze siedzieć na monitoringu.

To co ty powiesz o firmach robiących betony i niepełnosprawności np kręgosłupy.Gdzie przynajmniej 30 procent składu tej grupy a nie siedzą po biurach tylko tluka betony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, haryyy napisał:

Moze siedzieć na monitoringu.

Nie spoko, w żaden sposób nie chcę tutaj dyskryminować osób niepełnosprawnych - oczywiście że są funkcje które mogą pełnić równie dobrze jak osoby pełnosprawne. Tyle że najczęściej na ochronie tacy właśnie dziadkowie-emeryci z niepełnosprawnością stoją na froncie i "ochraniają", a pełnosprawny kieras siedzi sobie wygodnie na monitoringu i spija herbatki - tak to wygląda w rzeczywistości niestety. Akurat w tym temacie mam pewne - życiowe niestety - doświadczenie. 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, haryyy napisał:

Moze siedzieć na monitoringu.

To co ty powiesz o firmach robiących betony i niepełnosprawności np kręgosłupy.Gdzie przynajmniej 30 procent składu tej grupy a nie siedzą po biurach tylko tluka betony

A po polsku? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Element Wojny napisał:

Tyle że najczęściej na ochronie tacy właśnie dziadkowie-emeryci z niepełnosprawnością stoją na froncie i "ochraniają", a pełnosprawny kieras siedzi sobie wygodnie na monitoringu i spija herbatki

To dziadki zawsze mogą wziąć na litość ?

mnie tam bardziej wkurza ze pracownik ukraiński nie jest zatrudniony na prawach Polaka.Słyszy sie to i owo.Dofinansowanie owszem ale nie zeby wypierali Polaka z tego powodu.W Polskiej rzeczywistości lobby robi więcej szkód jak pożytku

Edytowane przez haryyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, caleb59 napisał:

Nawet w mniej niż 5 minut bo system z reguły jest tak skonstruowany, że kasując danego usera kasujesz też całą historię jego działalności, w tym wszystkie posty i nie zostaje żaden ślad dosłownie jednym kliknięciem.

Tematy także są kasowane? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas na forum skasowanie konta chyba nie wiązało się usunięciem postów.

Po skasowaniu konta posty dalej zostają i założone tematy, ale pod postacią gościa.

Np. Azazell mimo, że jego konto zostało usunięte to jego posty dalej widnieją pod nazwą "Gość Azazell"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Jaycob napisał:

Tematy także są kasowane? 

Tematy nie, tylko wszystkie Twoje posty. Miałem tak jak skasowałem moje konto na innym forum - wyparowałem z wszystkich tematów i wszystkich dyskusji jakbym nigdy w nich nie uczestniczył. Z tego co kojarzę pozostają jedynie fragmenty Twoich wypowiedzi cytowane przez innych użytkowników, ale nie widać już że oryginalnie ty jako np. Jaycob to napisałeś. Ot, fragment wypowiedzi nie wiadomo kogo. 

1 minutę temu, lukadd napisał:

Np. Azazell mimo, że jego konto zostało usunięte to jego posty dalej widnieją pod nazwą "Gość Azazell"

Na innym forum pozostało po mnie tylko "Gość" tam gdzie byłem cytowany :D 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

32 minuty temu, Jaycob napisał:

Tematy także są kasowane? 

Z perspektywy admina wszystko znika razem z założonymi przez kłopotliwego usera tematami (to w sumie przecież też forma posta).

9 minut temu, Element Wojny napisał:

Tematy nie, tylko wszystkie Twoje posty. Miałem tak jak skasowałem moje konto na innym forum...

Tak jest kiedy sam user bez ingerencji admina ma możliwość manualnego usunięcia swojego konta.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, caleb59 napisał:

Z perspektywy admina wszystko znika razem z założonymi przez kłopotliwego usera tematami (to w sumie przecież też forma posta).

Tak jest kiedy sam user bez ingerencji admina ma możliwość manualnego usunięcia swojego konta.

Admin z pewnością dysponuje takimi narzędziami, zwykły user może chyba tylko czasowo edytować założony temat ale żeby samemu mógł skasować wraz z pełną zawartością - o czymś takim to ja nie słyszałem. Niestety tutaj jak wiadomo opcja że - obecnie ODIN-ULTIMATE - sam skasuje swoje konto oczywiście nie wchodzi w grę... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Element Wojny napisał:

Na innym forum pozostało po mnie tylko "Gość" tam gdzie byłem cytowany :D 

No tu nie pamiętam, aby tak było. Na nowym forum może są i inne możliwości.

Trochę ludzi skasowało konta jak jestem na forum i dalej ich posty widnieją właśnie pod nazwą gość+nick, ale nie ma żadnych statów etc.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, lukadd napisał:

No tu tak nie pamiętam, aby tak było. Na nowym forum może są i inne możliwości.

Trochę ludzi skasowało konta jak jestem na forum i dalej ich posty widnieją właśnie pod nazwą gość+nick, ale nie ma żadnych statów etc.

Powiem Ci że nie jestem ekspertem i za bardzo się na tym nie znam więc nie będę się mądrzył - możliwe że tak jak piszesz tam po prostu było nowsze forum. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam przez konto.pclab.pl można było między innymi usunąć swoje konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co chcecie kasować mu konto? Przecież dostał bana, sam sobie go nie zdejmie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Element Wojny napisał:

Admin z pewnością dysponuje takimi narzędziami, zwykły user może chyba tylko czasowo edytować założony temat ale żeby samemu mógł skasować wraz z pełną zawartością - o czymś takim to ja nie słyszałem.

Tutaj zwykły user swoje tematy,które rozpoczął może edytować w każdym momencie (włącznie z zmianą tytułu czy skasowania zawartości pierwszego posta),nie ma limitu czasowego. Z kolei skasować definitywnie cały temat wraz z jego całkowitą zawartością już nie może tego zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Wu70 napisał:

A po co chcecie kasować mu konto? Przecież dostał bana, sam sobie go nie zdejmie

O to chodzi by admin to zrobił, koleś przypuszczalnie właśnie przez to oryginalne konto ciągle tu wraca bo liczy że je odzyska. Kiedy zrozumie że konta już nie ma - definitywnie - może wtedy sobie pójdzie ? Wiem wiem, marzenia... 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, caleb59 napisał:

Z tego co pamiętam przez konto.pclab.pl można było między innymi usunąć swoje konto.

Do którego się wchodzi przez ten panel
4ba957c44626aa99.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostęp do panelu admina to przydatna sprawa, często zdarzało mi się, że pisał do mnie user, który po prostu zapomniał hasła dostępowego do swojego konta - przywrócenie mu dostępu w takim wypadku to była formalność. Z perspektywy moderatora normalnie nie ma takiej opcji ale jak wiadomo lub nie admin może nadawać specjalne prawa dostępu moderatorom wykraczające poza ich standardowe możliwości.

14 minut temu, Spl97 napisał:

Tutaj zwykły user swoje tematy,które rozpoczął może edytować w każdym momencie (włącznie z zmianą tytułu czy skasowania zawartości pierwszego posta),nie ma limitu czasowego. Z kolei skasować definitywnie cały temat wraz z jego całkowitą zawartością już nie może tego zrobić.

To zależy od samych ustawień forum - z reguły jest jak piszesz ale spotkałem się też z sytuacjami, gdzie posta mogłeś edytować/poprawić przez określony czas, później opcja edycji po prostu znikała, to samo dotyczy edycji nazwy tematu po czasie czy jego usuwanie - to wszystko zależy od "widzimisię" admina.

Przykład z innego forum:

dNNqj4K.jpg

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...