Skocz do zawartości
Boro666

Raporty do przejrzenia dla moderatorow

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, caleb59 napisał:

Z tego co pamiętam przez konto.pclab.pl można było między innymi usunąć swoje konto.

Jak czasami przeglądasz stare tematy to takie usunięte konta wyglądają u nas jak niżej.

Posty zostają, konta nie ma. Ale nie wiem czy coś się nie zmieniło w ostatnim roku-dwóch w kwestii usuwania kont.

rBFlCCz.png

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest kiedy user usuwa swoje konto przez formularz, normalnie kiedy robi to admin nie zostaje żaden ślad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, lukadd napisał:

Jak czasami przeglądasz stare tematy to takie usunięte konta wyglądają u nas jak niżej.

Posty zostają, konta nie ma. Ale nie wiem czy coś się nie zmieniło w ostatnim roku-dwóch w kwestii usuwania kont.

rBFlCCz.png

Np tematy tego czubka dalej są podpisane jego oryginalnym nickiem.

2 minuty temu, caleb59 napisał:

Tak jest kiedy user usuwa swoje konto przez formularz, normalnie kiedy robi to admin nie zostaje żaden ślad.

Popatrz na tematy odyńca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Element Wojny napisał:

może wtedy sobie pójdzie ? Wiem wiem, marzenia... 

Dlaczego marzenia? Dlaczego nie można go zbanować i zapomnieć tylko każdego dnia trzeba go dalej publicznie wyśmiewać, szukać gdzie mieszka czy jak się nazywa (bo już takie posty widziałem tu)?

Szczerze mówiąc to zaczyna się robić niesmaczne i nie wiem jaki ma cel a już nie takie historie miały finał poza internetem.
To nie jest pierwszy zbanowany użytkownik i administracja wie co robić bez tych cennych rad o acp..

 

@BlindObserver @EvilKillaruna proponuję zakończyć temat odina tak jak było już dawno ustalone, raczej wszystkim to wyjdzie na dobre bo wielu tutaj chyba za bardzo zaangażowało się w tą walkę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, AndrzejTrg napisał:

Np tematy tego czubka dalej są podpisane jego oryginalnym nickiem.

Popatrz na tematy odyńca.

W momencie bana tak właśnie jest, admin musiałby się specjalnie pofatygować by pana odstrzelić a jak wiemy tutaj admin wpada tylko w wyjątkowych okolicznościach stąd jego nick dalej widnieje bo i jego konto nie zostało skasowane tylko zbanowane przez moderatorów i posty usunięte.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, lukadd napisał:

U nas na forum skasowanie konta chyba nie wiązało się usunięciem postów.

Po skasowaniu konta posty dalej zostają i założone tematy, ale pod postacią gościa.

Np. Azazell mimo, że jego konto zostało usunięte to jego posty dalej widnieją pod nazwą "Gość Azazell"

Tak właśnie było.

Odin kilka tematów założył co są dość popularne jak chociażby Playstation 5, które ma ponad 1000 odpowiedzi. Trochę szkoda by było, jak by został usunięty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EvilKillaruna

A jak wygląda usuwanie konta wraz z postami, tak aby nie usunąć starych tematów zakładanych przez takiego delikwenta ?

1 minutę temu, Jaycob napisał:

Odin kilka tematów założył co są dość popularne jak chociażby Playstation 5, które ma ponad 1000 odpowiedzi. Trochę szkoda by było, jak by został usunięty. 

Tak nie można zrobić wiadomo :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ponownie kwestia ustawień - można skasować usera ale zostawić posty - "widzimisię" admina:

ESMWSET.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, EvilKillaruna napisał:

To że nie będziemy na temat jakiegoś problemu rozmawiali, nie sprawi że magicznie zniknie. A unikanie go do tej pory nie spowodowało że spamer85 się uspokoił. Wręcz przeciwnie. Co więcej, nasza rozmowa przyniosła już pozytywne efekty: zapowiedź rozbudowania grona moderatorskiego oraz instalacji wtyczki antyodinowej. Jak dla mnie same plusy ;).

Ja nie widzę żadnych plusów jego publicznego wyśmiewania, wypisywania gdzie mieszka czy jak się nazywa. Odnośnie covidowego tematu proponowałeś wykazać się odpowiedzialnością ale jeśli tutaj to się nie aplikuje to szczerze mówiąc jestem zażenowany.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Wu70 napisał:

Dlaczego marzenia? Dlaczego nie można go zbanować i zapomnieć tylko każdego dnia trzeba go dalej publicznie wyśmiewać, szukać gdzie mieszka czy jak się nazywa (bo już takie posty widziałem tu)?

Przecież to odin robi z siebie pośmiewisko zakładając po 50 nowych kont dziennie. Wszyscy chcemy o nim zapomnieć, niech po prostu przestanie zachowywać się jak debil i rejestrować co 5 minut a temat sam się zakończy. Piszesz w taki sposób jakbyśmy to my byli jakimś problemem i uwzięli się na jakiegoś Bogu ducha winnego kolesia który nic złego nie zrobił :hmm:

Edytowane przez Element Wojny
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

7 minut temu, Jaycob napisał:

Odin kilka tematów założył co są dość popularne jak chociażby Playstation 5, które ma ponad 1000 odpowiedzi. Trochę szkoda by było, jak by został usunięty. 

Dokładnie i dlatego nikt normalnie nie kasuje userów, używa się tego tylko w ostateczności jak np. spam reklamowy jakiegoś usera/bota itp. ortodoksyjne przypadki.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Element Wojny napisał:

Przecież to odin robi z siebie pośmiewisko i robi po 50 nowych kont dziennie. Wszyscy chcemy o nim zapomnieć, niech po prostu przestanie zachowywać się jak debil i rejestrować co 5 minut a temat sam się zakończy. Piszesz w taki sposób jakbyśmy to my byli jakimś problemem i uwzięli się na jakiegoś Bogu ducha winnego kolesia który nic złego nie zrobił :hmm:

Nie, nie piszę w taki sposób i jego zachowanie nie sprawia że trzeba schodzić do tego poziomu. Publiczny lincz i wyśmiewanie nikomu na dobre raczej nie wyjdzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Wu70 napisał:

Ja nie widzę żadnych plusów jego publicznego wyśmiewania, wypisywania gdzie mieszka czy jak się nazywa.

Przecież nikt tutaj nie ujawnił wrażliwych danych osobowych tego jegomościa,o którym rozmawiamy. Nas wszystkich RODO obowiązuje i musimy to przestrzegać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Wu70 napisał:

Nie, nie piszę w taki sposób i jego zachowanie nie sprawia że trzeba schodzić do tego poziomu. Publiczny lincz i wyśmiewanie nikomu na dobre raczej nie wyjdzie ;)

Wiesz a może napisz do niego i z nim o tym pogadaj ? Właśnie płodzi jako odin-505 i udaje jakby cała ta sytuacja w ogóle się go nie tyczyła. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Element Wojny napisał:

Wiesz a może napisz do niego i z nim o tym pogadaj ? Właśnie płodzi jako odin-505 i udaje jakby cała ta sytuacja w ogóle się go nie tyczyła. 

Nie widzę potrzeby z nim rozmawiać i płodzi czy nie płodzi to nie sprawia że wasze zachowanie jest w porządku. ;)

5 minut temu, EvilKillaruna napisał:

Nie wiem czemu do mnie masz o cokolwiek pretensje

Zwróciłem się tam do dwóch moderatorów aktywnych w tym temacie jak nie trudno się domyślić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Wu70 napisał:

Nie widzę potrzeby z nim rozmawiać i płodzi czy nie płodzi to nie sprawia że wasze zachowanie jest w porządku. ;)

Tak jak pisał @EvilKillaruna - koleś jest zbanowany a zachowuje się jak psychicznie chory wracając tu codziennie i zakładając po 50 nowych kont - i Ty piszesz że to nasze zachowanie jest nie w porządku ?? Sorry ale kompletnie nie rozumiem o co Ci chodzi. Cała ta sytuacja jest WYŁĄCZNIE z jego winy.

Edytowane przez Element Wojny
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,nie widzi że jest sam sobie winien za to co wyprawia,a jednocześnie nie przyzna się do błędu. Wprost przeciwnie,on nawet szukał winy w innych użytkownikach.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Element Wojny napisał:

Tak jak pisał @EvilKillaruna - koleś jest zbanowany a zachowuje się jak psychicznie chory wracając tu codziennie i zakładając po 50 nowych kont - i Ty piszesz że to nasze zachowanie jest nie w porządku ?? Sorry ale kompletnie rozumiem o co Ci chodzi. Cała ta sytuacja jest WYŁĄCZNIE z jego winy.

 Tak, wasze. I to nie sprawia że jego zachowanie jest ok jak próbujesz sugerować że ja tak twierdzę.
A szukanie sobie usprawiedliwienia nie daje przyzwolenia na wyśmiewanie psychicznie chorego.

Nie wiem czego można tu nie rozumieć ;) Może za wiele wymagam..

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Wu70 napisał:

 Tak, wasze. I to nie sprawia że jego zachowanie jest ok jak próbujesz sugerować że ja tak twierdzę.
A szukanie sobie usprawiedliwienia nie daje przyzwolenia na wyśmiewanie psychicznie chorego.

Nie wiem czego można tu nie rozumieć ;) Może za wiele wymagam..

Najlepiej będzie jeśli pozostawię to bez komentarza, bo za chwilę ja wyrwę bana... 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

6 minut temu, Wu70 napisał:

 Tak, wasze. I to nie sprawia że jego zachowanie jest ok jak próbujesz sugerować że ja tak twierdzę.
A szukanie sobie usprawiedliwienia nie daje przyzwolenia na wyśmiewanie psychicznie chorego.

Nie wiem czego można tu nie rozumieć ;) Może za wiele wymagam..

on nie jest psychicznie chory - przynajmniej z medycznego punktu widzenia - to poprostu taka urwa wredna - menda tzw ktora nie ma wlasnego zycia tylko siedzi na tym szlabanie 400 h mies. i uprzykrza wszystkim zycie dla wlasnej przyjemnosci jakis chory hedonizm - wypaczenie uj wie wiem bo znam ta mende

5 minut temu, Element Wojny napisał:

Najlepiej będzie jeśli pozostawię to bez komentarza, bo za chwilę ja wyrwę bana... 

tez musze sie pohamowac bo we 2 polecimy ;_(

Edytowane przez gruzin don Leonides
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, gruzin don Leonides napisał:

 

o nnie jest psychicznie chory - przynajmniej z medycznego punktu widzenia - to poprostu taka urwa wredna - menda tzw ktora nie ma wlasnego zycia tylko siedzi na tym szlabanie 400 h mies. i uorzykrza wszystkim zycie dla wlasnej przyjemnosci- wiem bo znam ta mende

tez musze sie pochamowac bo we 2 polecimy ;_(

Jak robi jako ochroniarz czy inny to jakąś grupę inwalidzką posiada...

Ja też nie komentuję, bo będzie 3 muszkieterów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie napiszę kilka słów. Odin ma problem z tym, że inni offtopują na forum i zarywali mniej banów od niego :E 

Ale w tej kwestii nawet kiedyś z nim rozmawiałem. To forum ogólnie jest dość luźne, można sobie pożartować i czasami nawet lekko w jakiś offtop uderzyć, no, ale w granicach i bez przesadyzmu wtedy raczej jak nikt nie przesadzi i się nie zapędzi to nie dostanie bana, a przynajmniej nie od razu.

Odin przesadzał, smarował posty jeden za drugim, często posty składające się ledwie z kilku wyrazów, często nie mające żadnego sensu w dyskusji. Czasami śmieszne, czasami żenujące.

Był przez to na celowniku. Nigdy nie zluzował na więcej niż kilka dni i dla tego tak się to skończyło.

 

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lukadd napisał:

Nigdy nie zluzował na więcej niż kilka dni i dla tego tak się to skończyło.

Nawet po tym jak dostał bana to nadal była sytuacja do odwrócenia. Wystarczyło napisać do administracji, przeprosić, przyjąć na klatę to co napiszą i poprosić o zmianę na czasowego bana - jestem prawie pewny że skończyłoby się maksymalnie 1-2 miesięcznym odpoczynkiem od forum i dziś byłby tu z nami. Sam mu to radziłem gdzieś w którymś temacie na początku jego Odinowej-XXX działalności. Zamiast tego poszedł na jakąś absurdalnie idiotyczną spamerską wojnę z administracją, zaczął głupieć jeszcze bardziej niż zwykle, potem żalić się na wszystkich dookoła że to ich wina i raportować kogo popadnie. 

Idiota i tyle. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Element Wojny napisał:

Sam mu to radziłem gdzieś w którymś temacie na początku jego Odinowej-XXX działalności

Też to pisałem na początku, teraz nie ma o czym dyskutować. Zbanowany i tyle, na własne życzenie ale widzę emocje budzi nadal ;)

22 minuty temu, Element Wojny napisał:

Najlepiej będzie jeśli pozostawię to bez komentarza, bo za chwilę ja wyrwę bana... 

No i dobrze, nie ma wymogu komentowania, szczególnie jak pisałeś że czegoś nie rozumiesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, lukadd napisał:

Odin przesadzał, smarował posty jeden za drugim, często posty składające się ledwie z kilku wyrazów, często nie mające żadnego sensu w dyskusji. Czasami śmieszne, czasami żenujące.

Często też pisał posty składające się z zaledwie jednego czy dwóch słów. Po prostu robił tak,byle żeby było +1 do licznika postów. Punkt 17 regulaminu forum w takiej wersji jaka jest obecnie mówi o tym,że nabijanie postów jest zabronione. Za to wielokrotnie dostawał bany.
 

Cytat

Zabronione jest tzw. nabijanie postów (dodawanie do każdego wątku kilkudziesięciu wypowiedzi na godzinę o treści "Ok", "Aha", "Popieram" itp., mających na celu jedynie zwiększenie "rangi" na Forum). Osoby notorycznie nabijające posty otrzymają ostrzeżenie.

 

Edytowane przez Spl97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...