Skocz do zawartości
Boro666

Raporty do przejrzenia dla moderatorow

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję.

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry,

Chciałbym zapytać moderacji, jaki jest status konieczności informowania w sygnaturce o linkowaniu do sklepów na zasadzie "marketingu szeptanego"? Są tutaj ludzie, którzy w sygnaturce mają informację o reflinkach i partner ID, ale mamy już 3 trolli proline na forum, którzy obchodzą ten zapis, bo teoretycznie linkują "zwykłą" zawartość, bez partner ID w treści. A że raportują do zleceniodawcy to już inna kwestia. A skąd wiem, że raportują i są trollami? Polecają zestawy wyłącznie z tego sklepu, ograniczając się do jego asortymentu (np. nie podają alternatyw, jeśli danego towaru w proline nie ma), nie linkują w ogóle gdzieś indziej. Uważam, że jest to nieuczciwe względem osób, którym doradzają, tak jak z podobnych pobudek powstał obowiązek informowania o reflinkowaniu, a taki banalny sposób na jego obejście nie powinien mieć miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ziomek zarejestrował się tydzień temu do dziś nie otrzymał maila weryfikacyjnego. 

Do kogo mogę to zgłosić na priv?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kadajo może Ty będziesz obeznany w temacie, co się stało z guru VR tzn z ronsonem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@AndrzejTrg

Ronson jest na urlopie...  a co tęsknisz ;) ?

Niedługo wróci z nową energią i spokojem ducha (mam nadzieję..)

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, nie tęsknię :) ale tak jakos , nie widziałem długo, jego długich spoilerowych postów i się zastanawiałem co z nim jest :) 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będzie mu przykro jak to przeczyta..

• Haha 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kochani moderatorzy, Wasze ostrzeżenia można o kant d... rozbić bo nie pojawią się na profilu. 
@kadajo dziękuję za zbanowanie na miesiąc! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tzn? Jak wbijesz na kogoś profil to nie widać, chyba że jest to jakaś ukryta opcja :) ale na swoim widać kolorowo :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widać, ale chodzi o same powiadomienia. Kolega wyżej załapał się na fale banów za cytowanie postów pod postem.
Akcja częściowo odniosła skutek, bo więcej użytkowników się pilnuje, ale byłby by milo, aby ogólnie nie można było cytować w ten sposób a jest to zapewne do zrobienia skryptami. No cóż... jest tutaj więcej problemów, których nie spieszą się, aby pomoc rozwiązać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czasami zasadnym jest częściowe cytowanie rozbudowanego posta nawet tego bezpośrednio wyżej, aby było wiadomo to jakiej jego części wypowiedzi się odnosimy, zwłaszcza jak ktoś pisze duże laboraty, ale widać jest to jedno z najwyższych przewinień tutaj - spoko,  Wasz cyrk Wasze małpy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

To ja się podłączam :E, korzystając z okazji i dopytuję się o nowy regulamin forum. Kiedy będzie? Zaraz I kwartał mija, a nowego regulaminu nadal nie widać 8:E.

Edytowane przez Spl97

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja się odłączam :>  na święta :E 

2 minuty temu, Spl97 napisał:

Zaraz I kwartał mija, a nowego regulaminu nadal nie widać 8:E.

No czyli jeszcze nie minął - PS zaraz kolejne wybory więc wszyscy będą odłączeni :D

Ps2. Wesołych Świąt! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie odłączeni w dniach 6-7 oraz 20-21 kwietnia. Z wzajemnością Wesołych Świąt :D.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi