Skocz do zawartości
Boro666

Raporty do przejrzenia dla moderatorow

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Wu70 napisał:

To nie dorabianie tylko fakty i kolejność wydarzeń. Tak reagował na w jego mniemaniu niesprawiedliwe bany w porównaniu z tym co dostają (lub nie) inni.
Nie mieszaj faktow ze swoimi ocenami bo to ze to "tylko reakcja" to sam sobie dopowiedziales, nie wiem po co.

Fakty i kolejność zdarzeń jest na screenie. Moja ocena jest tylko w miejscu określenia go czubkiem, aczkolwiek aktualnie to również jest fakt.

27 minut temu, kadajo napisał:

Odin skończ... chociaż raz zrób coś jak należy.

On nawet sobie sklepać nie umie, dlatego potrzebne jest mu to forum. Realizacja jego chorych żądz. Inaczej nie da się wyjaśnić 500+ kont i klepania atencji do oporu. To nie jest normalne. A skoro nie jest, to trzeba nazywać rzeczy po imieniu: osoba z poważnymi zaburzeniami, tzw. czubek. Stwierdzenie faktu nie jest obrazą.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Założę teraz coś absurdalnego, ale skoro temat jest już wyłącznie o "O"... 

Co jeśli jest bardziej inteligentny, a jeżeli wszystkim teraz wydaje się i robi to z pełną świadomością? Często używał czy też używa nadal jednego charakterystycznego potulnego emota. Zazwyczaj w momencie kiedy jest nieodpowiedni. Trochę bym to porównał do droczenia się starszego brata z młodszą siostrą np. Nie wiem czy mnie rozumiecie o co mi chodzi. W jakim celu? Ukazania bezsilności reszty aby zaradzić temu? Wiem, taki wyższy przekazaz jest niedorzeczny pewnie dla wszystkich, ale to tylko sugestia. Nie twierdzę, że faktycznie jest ponad resztą, wręcz przeciwnie, jednak tylko luźno podsuwam kolejną opcję. 

W tym momencie przypomniała mi się sytuacja bodaj z 2016, temat "labowe trolle". Sam zakładałem. Był wtedy typ, który dosłownie wszędzie spamował i to grubo. Doszło to do admina wtedy. "O" daleko do tamtego typa, ale tak mi się przypomniało. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tamtej historii nie znam. Ale owszem że jest to robione z premedytacją. Dlatego czekam na instalację wspomnianej wtyczki albo na inne kroki. I będzie po wszystkim.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz sobie poczytać: KLIK

A to co wyżej założyłem, to wiem, że jest to abstrakcja. Choć działanie z premedytacją prawdziwe. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, EvilKillaruna napisał:

@Element Wojny Pewnie dostał sraczki bo stwierdziłem niezaprzeczalny już w tym momencie fakt ;).

Odpowiadam klasycznie... 

image.jpeg.b401f9d782355f77efcf8d25d7f76511.jpeg

😆

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dostał takiego ataku padaczki, że ręce mu latają i gubi się już w numeracji. 489, 490, 491, 493... Potem będzie się cofał i wypełniał luki. 🙈

• Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jezus Maria ten człowiek cierpi na jakąś poważną chorobę

aaa

• Like 1
  • Sad 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O proszę, a nie mówiłem? 🤣

Teraz, Element Wojny napisał:

Jezus Maria ten człowiek cierpi na jakąś poważną chorobę

aaa

Tak, stręczycielstwo maniakalne połączone z ostrym rozwolnieniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

ja pierdzile jakie smutne zycie trzeba miec zeby trolowanie na forum bylo jedyna rozrywka -nie wiem czy mu wspolczuc czy... a zreszta przeciez to ewidentny idiota

najgorsze jest to ze nie mozna go dac do ignorowanych ani blokowac -wspolczuje wam - moderom 

Edytowane przez gruzin don Leonides

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mu tak po chrześcijańsku współczuję. Bo to klasyczny przypadek "na złość mamusi odmrożę sobie uszy". Wszystkie ostatnie konta zakłada aby dodać jeden konkretny post w jednym konkretnym wątku będący jedną konkretną docinką wobec jednej konkretnej osoby której konkretnie nie lubi.

W sumie najśmieszniejsze było to konto: https://forum.pclab.pl/user/633176-odin85-debil/ ale nie sądzę aby miał w sobie aż tyle samokrytyki.

7 minut temu, gruzin don Leonides napisał:

najgorsze jest to ze nie mozna go dac do ignorowanych ani blokowac -wspolczuje wam - moderom 

nSVn1V2.gif

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, gruzin don Leonides napisał:

ja pierdzile jakie smutne zycie trzeba miec zeby trolowanie na forum bylo jedyna rozrywka -nie wiem czy mu wspolczuc czy... a zreszta przeciez to ewidentny idiota

Poczekaj jak wprowadzą tę weryfikację - nie dalej niż 24h po jej wprowadzeniu będzie pewnie artykuł na WP że jakiś szaleniec biegał nago po ulicach i krzyczał "PCLab zniszczył mi życie ! Moje konto ! MY PRECIOUS !"....

• Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zastanawiam się czemu nie pójdzie na forum KŚ. Chyba już wiem - za duża konkurencja. Natomiast w wątkach nie ma sensu na niego zwracać uwagi @gruzin don Leonides bo on się tym żywi i tylko na to czeka. Jeśli wyobrazisz sobie czemu...

SgRWLL5.jpg

... kolacja nie będzie Ci dziś smakować :E.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
7 minut temu, Element Wojny napisał:

Poczekaj jak wprowadzą tę weryfikację - nie dalej niż 24h po jej wprowadzeniu będzie pewnie artykuł na WP że jakiś szaleniec biegał nago po ulicach i krzyczał "PCLab zniszczył mi życie ! Moje konto ! MY PRECIOUS !"....

gorzej jak tvn i tvp info podadza ze chlop  40 latek z elblaga wyhustal sie na szlabanie bo mu pclab zycie zniszczyl

3 minuty temu, EvilKillaruna napisał:

bo on się tym żywi i tylko na to czeka.

no ja wiem ale krew czlowieka zalewa jak rozmawiasz jak cywilizowany cham z innymi i nagle przylazi miesza wrzuca te swoje smieciowe posty i watek sie rozjezdza - wtedy czlowiek ma ochote zlapac za leb i napi...w sciane jelopem

Edytowane przez gruzin don Leonides

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

On jest z Elbląga? Weź... bo już w ogóle stracę jakikolwiek szacunek do tego miasta :D. Choć w sumie najgorsze że on by tu nawet pasował. Jak tu dookoła sami stalkerzy i mutanty biegają. A z rana na chodniku znajdujesz artefakty. Tylko trzeba uważać aby nie wdepnąć, bo potem jest przypał i nie wiesz czy buty myć, czy od razu do spalenia.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, gruzin don Leonides napisał:

gorzej jak tvn i tvp info podadza ze chlop  40 latek z elblaga wyhustal sie na szlabanie bo mu pclab zycie zniszczyl

Jest i taka możliwość. Jeżeli takie coś przeszło mu przez głowę to naprawdę mam nadzieję że poszuka fachowej pomocy zanim będzie za późno. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, gruzin don Leonides napisał:

no ja wiem ale krew czlowieka zalewa jak rozmawiasz jak cywilizowany cham z innymi i nagle przylazi miesza wrzuca te swoje smieciowe posty i watek sie rozjezdza - wtedy czlowiek ma ochote zlapac za leb i napi...w sciane jelopem

Na szczęście posty są wkrótce kasowane, czasami błyskawicznie, czasami po kilku h, ale są. I wątek wraca do normy. On celowo Was tak prowokuje, bo chce abyście dostawali % za pisanie z nim i denerwowanie się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na szczęście posty są wkrótce kasowane, czasami błyskawicznie, czasami po kilku h, ale są. I wątek wraca do normy. On celowo Was tak prowokuje, bo chce abyście dostawali % za pisanie z nim i denerwowanie się.

Gorsze jest to że ludzie z nim dyskutują, jego posty wyparowują a potem zostaje syf w tematach bo ludzie odpowiadają na nieistniejące posty, nie wiadomo potem o co chodzi i tak w co drugim temacie w dziale GRY. 

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak. Dlatego Blind i ja takie posty nagradzaliśmy również. Niestety inaczej się nie dało. Choć częściej starałem się usuwać jeśli to były pojedyncze wypowiedzi. Stąd jednak moje zwrócenie uwagi Gruzinowi, żeby nie dostał przez niego czapy. Bo odinowi o to właśnie chodzi.

lnkqNbS.jpg

Kwintesencja jego egzystencji na tym forum na jednym obrazku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak. Dlatego Blind i ja takie posty nagradzaliśmy również. Niestety inaczej się nie dało. Choć częściej starałem się usuwać jeśli to były pojedyncze wypowiedzi. Stąd jednak moje zwrócenie uwagi Gruzinowi, żeby nie dostał przez niego czapy. Bo odinowi o to właśnie chodzi.

Wiem, mnie też co najmniej kilkanaście razy prowokował bym się odezwał, wyzwał go, obraził, cokolwiek - byle tylko wywołać reakcję. Teraz jednak jak go widzę tylko raportuję i zmieniam temat, przy odrobinie szczęścia jak wracam parę minut później to już go nie ma. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Element Wojny napisał:

Teraz jednak jak go widzę tylko raportuję i zmieniam temat, przy odrobinie szczęścia jak wracam parę minut później to już go nie ma. 

Bardzo słusznie. Ta odrobina szczęścia to najczęściej moja dostępność lub innego moda, ale trzeba brać pod uwagę, że mam pracę i własne forum na głowie. No i coś czego on nie posiada - życie ;). Także jak dla mnie temat sprowadza się do wypróbowania wtyczki. Jak będzie obchodził to wincyj modów albo manualna akceptacja, choć tej sobie przyznam niespecjalnie wyobrażam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, EvilKillaruna napisał:

Jak będzie obchodził to wincyj modów albo manualna akceptacja, choć tej sobie przyznam niespecjalnie wyobrażam.

Ile macie rejestracji dziennie, tak średnio ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, EvilKillaruna napisał:

Nie mam pojęcia. Statystki są w ACP.

Z tego co widzę w ostatnich 7 dniach (odliczając jakichś 50 odinów) zarejestrowało się ok. 140 nowych użytkowników. Daj to średnio 20 osób dziennie, nawet jeśli tylko 4 moderatorów będzie klepać weryfikację wychodzi to po 5 osób na dzień - raczej spokojnie do ogarnięcia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi