Skocz do zawartości
Boro666

Raporty do przejrzenia dla moderatorow

Rekomendowane odpowiedzi

Możliwe. Poza tym większość i tak zakładam będzie rejestrować się do działu offtopowego, który mylnie interpretuje się tu jako spamerski.

@kadajo Ale ten spam w zakupowym o nvidii to jest Twój test na cierpliwość moją, czy jak ;)? Bo prosiłem wyraźnie aby skończyć ze spamem, a wy nadal to robicie. Potem odinek dostaje bicia sraczki i zakłada kolejne 100 kont jednocześnie, bo nie może przeżyć tej jakże strasznej niesprawiedliwości w traktowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Choler sorry... czasem odpowiadam z automatu komuś. :(

Serio aż się cofnąłem i patrze że pisze w temacie ze sprzedażą, a nie głównym... 🤦‍♂️

Edytowane przez kadajo
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spoko. Czyli dobrze założyłem że to pomyłka. Patrz proszę na wątki, bo w istocie łatwo jest się pogubić, a on potem Cię raportuje i twierdzi, że za offtop/spam tylko on biedny jest karany i uciśniony :D. A co jest oczywiście bzdurą, ale w jego egocentrycznym pojmowaniu rzeczywistości wszystko kręci się wokół niego i wiecznie przeciwko niemu. Zupełnie jakbym słyszał pewną partię polityczną...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Tak, weź to usuń, już go edytowałem.

Specjalnie się wypisałem dzis z tego wątku żeby nie dostawać powiadomień o nowych postach i pewnie odruchowo kliknąłem aktywności nie zwracają uwagi ze to zakupowy nie główny... ehhh.

Edytowane przez kadajo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To co tu się obecnie dzieje przypomina mi trochę Bitwę o Atlantyk pomiędzy U-Bootami Donitza a brytyjską Royal Navy - jedna wielka walka o wskaźniki by ilość zatopionych statków w konwojach przerosła ilość nowych statków produkowanych w stoczniach - tutaj z kolei walka o to by ilość nowo zakładanych kont przerosła możliwości moderacji w ich kasowaniu :D 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kadajo Usunięte. Nic się nie stało. To tylko forum. Właśnie dostałem od kogoś PW z zapasu z prośbą o perma (i kilkoma słowami odnośnie kompetencji), bo ośmieliłem się dać ostrzeżenie z ZPP. Naprawdę wiele osób nie dorosło do dyskusji na forach, a jeśli nastąpi jakaś przewina, to kompletnie nie potrafią przyznać się do błędu lub nawet po prostu fakt otrzymania zaakceptować. Nie mówiąc już o jakimś "przepraszam, więcej nie będę, czy dałoby się cofnąć punkty" itd. Także tak jak mówię - to tylko forum ;).

@Element Wojny Chyba akurat ziomki zawołały na bramkę, bo na razie przestał.

• Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, EvilKillaruna napisał:

Właśnie dostałem od kogoś PW z zapasu z prośbą o perma (i kilkoma słowami odnośnie kompetencji), bo ośmieliłem się dać ostrzeżenie z ZPP. Naprawdę wiele osób nie dorosło do dyskusji na forach,

Ciężki los moderatora - dlatego trzeba mieć nerwy ze stali - Śmieszne i tragiczne zarazem....że ktoś nie jest w stanie normalnie funkcjonować bez forum..a już o normalnej dyskusji to pomarzyć można

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prośba o przydzielenie funkcji moderatora poszła. Dostałem też info co do tej rejestracji — zatwierdzenie może nie działać z kilku powodów. Zamiast tego ma być wdrożony możliwie szybko filtr antyspamowy, który będzie wycinał określone IP przy spamowaniu kontami. 

• Like 1
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, EvilKillaruna napisał:

@kadajo Usunięte. Nic się nie stało. To tylko forum. Właśnie dostałem od kogoś PW z zapasu z prośbą o perma (i kilkoma słowami odnośnie kompetencji), bo ośmieliłem się dać ostrzeżenie z ZPP. Naprawdę wiele osób nie dorosło do dyskusji na forach, a jeśli nastąpi jakaś przewina, to kompletnie nie potrafią przyznać się do błędu lub nawet po prostu fakt otrzymania zaakceptować. Nie mówiąc już o jakimś "przepraszam, więcej nie będę, czy dałoby się cofnąć punkty" itd.

Zwykła próba zwrócenia uwagi, przecież koleś sam może skasować sobie konto przez panel. Ja z tego co kojarzę mam 2 osty i na oba jakby nie było zasłużyłem (jeden z czystej głupoty, drugi bo mi puściły nerwy), zdaję sobie też sprawę z tego że nie ma co prowadzić wojny z administracją bo takowej wygrać się nie da - lepiej po prostu zmienić forum - choć nie ukrywam że może być ciężko, przynajmniej na początku. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@BlindObserver No to super. Możliwe że ten co podsyłałem byłby dobry. Chyba że na marketplace mają lepsze.

@Zhao Najważniejsze to mieć do tego wszystkiego (i siebie) dystans, a przede wszystkim szanować swój czas poprzez nie wdawanie się często w dysputy i unikaniu prowokacji. Niemniej dlatego że jest taki a nie inny klimat, fora w większości są w odwrocie. Przypomnieć wystarczy chociażby te rozbudowane debaty na temat ewentualnego exodusu użytkowników, ciasteczka z wróżbą jak długo jeszcze forum pociągnie itp. itd. Nie pamiętam aby finalnie wskazano jakąś szczególną alternatywę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, EvilKillaruna napisał:

Chyba akurat ziomki zawołały na bramkę, bo na razie przestał.

Albo siedzi na innym forum - dzień po perma banie tutaj założył konto na GOLu choć mało się tam udziela.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Zhao napisał:

Ciężki los moderatora - dlatego trzeba mieć nerwy ze stali - Śmieszne i tragiczne zarazem....że ktoś nie jest w stanie normalnie funkcjonować bez forum..a już o normalnej dyskusji to pomarzyć można

To nigdy nie dostawałeś pogróżek na PW? :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Element Wojny W tym wypadku były to dwa pod rząd ostrzeżenia za spam w zakupowym nvidii. Mam taki styl moderowania, że karencje są progresywne. Czyli ostrzeżenie każde kolejne za dokładnie to samo jest uznawane za ignorowanie lub robienie na złość i ma mocniejszą penalizację. Może za ostro, ale zakładam że każdy jest dorosły i jeśli ktoś grzecznie prosi aby czegoś nie robić, to robienie dalej to samo jest po prostu niegrzecznym daniem do zrozumienia, że ma się zasady panujące na forum w głębokim.

13 minut temu, Element Wojny napisał:

Albo siedzi na innym forum - dzień po perma banie tutaj założył konto na GOLu choć mało się tam udziela.

Dzień bez atencji to dzień stracony. Czyli jednak siedzi tu dla czystej złośliwości.

7 minut temu, sideband napisał:

To nigdy nie dostawałeś pogróżek na PW? 

W sumie to chyba też się parę razy zdarzyło. Nawet za recenzje audio, albo raczej za wstępną opinię wyrażoną na forum. Ale porysowania auta chyba nikt nie przebije ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, EvilKillaruna napisał:

Ale porysowania auta chyba nikt nie przebije ;).

Dobry wariat 🤣

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tłumaczenie było że "narastał w nim gniew". Od tamtej pory staram się unikać polecania słuchawek bezpośrednio :D.

Na szczęście była to jedyna taka przygoda. Ale morał jest niestety taki, że pośród forumowiczów naprawdę nigdy nie wiadomo czy trafi się na jakiegoś czuba. Stąd moja uwaga do Zhao czy Gruzina, że warto nie wdawać się w prowokacje, tylko robić swoje i oszczędzać czas/nerwy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
41 minut temu, BlindObserver napisał:

Prośba o przydzielenie funkcji moderatora poszła. Dostałem też info co do tej rejestracji — zatwierdzenie może nie działać z kilku powodów. Zamiast tego ma być wdrożony możliwie szybko filtr antyspamowy, który będzie wycinał określone IP przy spamowaniu kontami. 

Nowe moderatory? nice :)

4b5bda372038ba732bad358c2133bbe7.gif

LET'S ROCK!

Nowe filtry? nice :)

CelebratedLegitimateArachnid-max-1mb.gif

"Z takim zapleczem to każdy potrafi" (Asterix/Kleopatra)

tumblr_inline_pllch61ObQ1rfhynp_400.gifv

Nuke it*, before it* lays more eggs... założy multum nowych kont ;)

*ten którego imienia nie wypowiadamy

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowe moderatory mają się szykować na jutro. Bacznym okiem będę paczał, co tam wymodzicie :E 

• Like 3
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@EvilKillarunaTo raczej "O" mnie tak kocha,że nazywa mnie "ten z białym królikiem":rotfl:

Ja z reguły nie wdaje się w dyskusje z takimi typami - no ale pech chciał,że sam napisał cytuje "będę zakładać konta do mojego końca lub forum" "Na co ja - ok to raporty do końca świata i jeden dzień dłużej":E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, BlindObserver napisał:

Nowe moderatory mają się szykować na jutro. Bacznym okiem będę paczał, co tam wymodzicie :E 

Tylko, że nie padły konkretne nicki osób, które mają się szykować na jutro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po 500 mutlikontach xD

To forum późno zareagowało, mogło domagać się wcześniej więcej terroru ;) (moderatorów)

Blind wczoraj zgłosił, dziś ma już chyba finalne decyzje bo już wychodzi na to że "młodzież" może szykować się do koszarów w celach rozpoczęcia szkolenia na terminatora-moderatora ;)

Więc wczoraj "zamówione", dziś "dostarczone", Blind good job.

Nowe moderatory...

bongocat-banhammer.gif

comment_UJKks5CC4O7mfLNfIxfNB6yfSmblAQmv

BAN BAN BAN BAN BAN BAN BAN BAN BAN BAN BAN ;) 

• Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, RyszardGTS napisał:

wychodzi na to że "młodzież" może szykować się do koszarów w celach szkolenia na terminatora-moderatora

Populacja niekompetencji, stronniczości, nadużywania uprawień, emocjonalnego podejścia, komunizmu, cenzury, upadania forum i tłamszenia wolności słowa zwiększa się. :D

EZkMbx5.jpg

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

(...) tłamszenia wolności słowa (...)

Crom laughs at wolność słowa ;)

To co "he said" plus "poczucie potęgi władzy jako moderator forum pclab" ;) 

• Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi