Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SolekBT

mpeg SkidVid

Rekomendowane odpowiedzi

mam pare teledyskow w tym czyms i zaden nie chce sie otworzyc, wyskakuje ze brakuje jakiegos kodeka.

Mam zainstalowane 3 kodeki i nic.. :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

albo ace mega codecs pack 6.. najwiekszy pack kodeków. wszystko co sie da i jeszcze wiecej obsługuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mam pare teledyskow w tym czyms i zaden nie chce sie otworzyc, wyskakuje ze brakuje jakiegos kodeka.

Mam zainstalowane 3 kodeki i nic.. :hmm:

Tyle postów,tyle czasu na forum a ty zakładasz tutaj temat o takim czymś???Raczej są odpowiednie do tego działy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tyle postów,tyle czasu na forum a ty zakładasz tutaj temat o takim czymś???Raczej są odpowiednie do tego działy ;)

A ty nie wiesz, że istnieje odpowiedni przycisk, by zgłosić to do przesunięcia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepszym wyjściem jest zainstalowanie programu AVConverter i przekonwertować. Odrazu chodzi...post-83314-1167225729_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A po co konwertować? Z resztą do konwersji i tak potzrebny jest kpodek, więc to przysłowiowa "głupiego robota".

Google mówi, że SkiVid, to grupa wypuszczajaca filmy i teledyski do sieci p2p ;)

A to zwykły mpeg.

Sprawdź programem gspot jakiego dokłądnie kodeka Ci brakuje - ja stawiam, że mpeg2

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...