Skocz do zawartości
Franzl Lang

jaki prezent dla dziewczyny?

Rekomendowane odpowiedzi

Wyślij jej list, że z nią zrywasz. Będzie to wyjątkowe, a zarazem dobre wyjście z uwagi na to , że po roku nie wiesz co chciałaby dostać Twoja dziewczyna :)

Edytowane przez B@ZYLI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem. Zbliża się nasza rocznica, a jak zwykle nie wiem co sprawić z tej okazji mojej dziewczynie. Chcę, żeby było to coś wyjątkowego. Macie jakieś konkretne pomysły?

 

 

Ja swojej lubej na rocznice kupuje pierścionki i jest mega zadowolona. Ostatnio zamawiałem ten:

http://www.selana.pl/pierscionek-z-bialego-i-klasycznego-zlota-z-krysztalem-swarovskiego-p303-3.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem po zakupach :D. Wczoraj wybrałem się z dziewczyną do centrum handlowego. Ustaliliśmy sobie limit pienieżny i każdy za do wyczerpania się kwitu mógł wybrać sobie sposrod miliona pierdół i pierdółek coś dla siebie. Polecam taką opcje, bo nie dość, że osoba obdarowywana "dostaje" to co chce to jeszcze macie frajde z łażenie po sklepach i doradzania sobie.

 

A oprócz tego na sylwestra zamierzam jej kupić jakieś sexowne wdzianko.

 

Ruszcie troche makowkami bo co roku walkujemy ten sam temat :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie tak robie pojde z dziewczyną do jakiejś galerii czy coś na rocznice i pochodze po sklepach i co jej sie spodoba to jej kupie, ale mam drugi problem pasuje mi coś kupic dodatkowo np. na allegro tylko nie wiem co :hmm:

Od razu mówie biżuteria jej sie przejadła bo juz jej duzo tego kupilem ma 18 lat. No i jakas bielizna tez odpada bo to raczej wlasnie bedzie kupione w galerii. Nie wiem już :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie - w tym roku chcę kupić znacznie wcześniej prezent na gwiazdkę dla dziewczyny.

Co myślicie o tym - http://ciao.pl/pl,product,193046,guam,capelli,secchi,odzywka,do,wl,suchych,200,ml,wielka,wyprzedaz.html

Czekaj, mi sie wydawało że to ja sie na kobietach nie znam ale z tym to chyba przegiąłeś. Jeszcze antyperspirant pod pachy i będzie piękny zestaw podarunkowy dla lubej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z własnego doświadczenia wiem, że nie warto kupować im prezentów. Tak tego nie docenią a same też nic nie zrobią. Ty wychodzisz z siebie jak tu jej sprawić przyjemność a ona co najwyżej ci skarpetki kupi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z własnego doświadczenia wiem, że nie warto kupować im prezentów. Tak tego nie docenią a same też nic nie zrobią. Ty wychodzisz z siebie jak tu jej sprawić przyjemność a ona co najwyżej ci skarpetki kupi.

 

Zalezy od kobiety ;) Ja dostajac koszulke wfd zbieralem kopare z ziemi ze w ogole kojarzyla ten zespol, jako ze nie trawi rapu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z własnego doświadczenia wiem, że nie warto kupować im prezentów. Tak tego nie docenią a same też nic nie zrobią. Ty wychodzisz z siebie jak tu jej sprawić przyjemność a ona co najwyżej ci skarpetki kupi.

Trafiasz na leniwe kobiety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja dziewczyna strasznie męczyła mnie o bransoletki Shains z literami. Kupiłem jej w necie, napisałem "Tylko ty" i jest szczęśliwa. Warto było. Tyllko 36 zł:) za jej szczęście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piotrekpropo

widzisz to tak samo jak ja nie rozumiem ludzi,którzy padają z zachwytu kiedy wychodzi kolejna część Harego Pottera(czy jakoś tak ;P )

Kiedyś próbowałem obejrzeć i po 15min filmu spałem :D A moja siostra wszystkie części bez zmrużenia oka obejrzała... Tak samo jest z tym Zmierzchem i innymi dobrze wyreklamowanymi powieściami.

A co do prezentu dla dziewczyny u nas bardzo spodobał się slapwatch(kropka)pl. Jest trochę inny od innych,ale moja kobieta wlaśnie to lubi. Lubi mieć coś innego niż wszyscy - i tu mam zawsze problem,bo muszę się naszukać prezentu,ale lata praktyki czynią mistrza :cool:;) A zegarek poprostu jest Nim zachwycona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem kolczyki u jubilera, innym razem wieeeeelkiego Misia, telefon komórkowy, hmmm później nie pamiętam.

 

Na urodziny miałem fajny prezent od niej, spełniała moje fantazje(czyli jak sobie wymarzyłem, tak miałem - Polecam :E ) :D było bardzo fajnie i lepsze niż jakaś gra komputerowa czy cokolwiek innego :D

Edytowane przez patrick1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na swieta , kolezanka dostanie winko + 2 kieliszki do wina , w sumie tylko ten trunek pije , wiec chyba nie taki glupi prezent . Kupujcie kobietom taki prezent , ktory bedzie nie tyle co z korzyscia dla was , ale zeby przez ten preznet kobieta mogla wam cos zaoferowac . Ja jak bylem ze swoja dziewczyna , to jej kupilem 2 pada do Xboxa , tak zebysmy mogli razem ciupac w Residenta ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z własnego doświadczenia wiem, że nie warto kupować im prezentów. Tak tego nie docenią a same też nic nie zrobią. Ty wychodzisz z siebie jak tu jej sprawić przyjemność a ona co najwyżej ci skarpetki kupi.

 

totalnie sie z Tobą nie zgadzam. rzekłbym, że czasami jest wręcz przeciwnie :P moja luba uwielbia prezenty, zarówno te "wypasione" jak i te całkowicie symboliczne, a sama często daje mi takie rzeczy, że aż mi głupio, ile w tym było starań, pracy, pomysłów, a ja jej z tej samej okazji kupiłem jakiś bzdet :P ciekaw jestem reakcji na jutrzejszy prezent mikołajkowy, bo kupiłem jej taką koszulkę: /ciach link, wstaw fotkę/, myślicie, że się spodoba? mnie się spodobała bardzo i nic innego mnie tak nie urzekło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio kupiłem swojej dziewczynie na urodziny zegar z moim portretem, niesamowite zrobiło wrażenie. Co prawda mieszka z rodzicami, więc oni też przyzwyczajają się do mojego widoku, ale to też ma swoje plusy hehehe. Ale musisz wyczuć ją czy ona lubi takie prezenty, czy woli coś bardziej praktycznego? Ja akurat coś takiego wziąłem http://allegro.pl/zegar-scienny-z-twoim-portretem-foto-prezent-i1991251117.html

Edytowane przez hipodrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj wracajac z treningu zobaczylem u siebie w miescie nowy sklep dla kobiet z tak jakby bielizna, normalnie nie zwrocilbym na niego uwagi ale fikusne gorsety i stroj "pielegniarki" na wystawie zwrocily moja uwage. Takze do lancuszka i przywieszki z apartu bedzie taki wlasnie gorset. Mam co prawda problem z trafieniem rozmiaru ale z tym sobie poradzimy jakos ;)

Edytowane przez pifpaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja na przykład po obejrzeniu tego filmiku LINK chce taki album, ale obawiam się, że nikt mi nie kupi, myślę, że na prezent fajna sprawa, przyda się na 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja na przykład po obejrzeniu tego filmiku LINK chce taki album, ale obawiam się, że nikt mi nie kupi, myślę, że na prezent fajna sprawa, przyda się na 100%.

Lubisz eksperymenty? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez arya666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy prezent to dwa naszyjniki złamane serca:jedno masz ty,a jedno ona ;) Tylko nie wiem gdzie takie znaleźć ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...