Skocz do zawartości
Franzl Lang

jaki prezent dla dziewczyny?

Rekomendowane odpowiedzi

@Barcio245

 

H@H@H@H@H@ jeżeli mówimy o przedziale wiekowym 12-14 lat to faktycznie może być fantastyczny prezent. Gdzie dostać? W numerze archiwalnym Bravo/POPCorn/Księżniczka z Księżyca/Pokemony sprzed ok.12 lat. Współcześnie odpowiada to statusowi małżeńskiemu na gejbooku dwóch nastolatków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
@Barcio245

 

H@H@H@H@H@ jeżeli mówimy o przedziale wiekowym 12-14 lat to faktycznie może być fantastyczny prezent. Gdzie dostać? W numerze archiwalnym Bravo/POPCorn/Księżniczka z Księżyca/Pokemony sprzed ok.12 lat. Współcześnie odpowiada to statusowi małżeńskiemu na gejbooku dwóch nastolatków.

TO daj jej poke ball'a -.-

xD

Wiem,że lepiej dać kwiaty or sth ale to to tak symbolicznie.

Edytowane przez Barcio245

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Też mam problem co własnie kupić dziewczynie na urodziny

wiek 20 lat ;) w sumie jako tako malo co zainteresowań ma jakis hobby wiec cieżko w tym kierunku lubi napewno ciuszki ale ciezko mi cos kupic zeby jej podeszło :)

Kupilem juz wlasnie łancuszek perfumy bransoletke itp :) i cholera niemam pomysłu co teraz kupic :) Prosze o pomoc heh :)

Co do ceny w sumie nie ograniczone zabrdzo ale w miare umiaru i aby bylo sensowne tej kwocie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może płytę jej ulubionego zespołu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z plyta ciezko ona nie sucha zabardzo tak muzyki z wiezy woli youtuba itp co do zegarka ma w sumie jakis i ciezko by bylo fajny dobrac kurcze no mysle niby ostatnio pokuj odswiezyla to kminilem nad drzewkiem bonsai aczkolwiek ona juz. Wie ze cos takiego chcialem juz dac no i mysle dalej co jeszcze mozna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciok

Witam :) Też mam problem co własnie kupić dziewczynie na urodziny

wiek 20 lat ;) w sumie jako tako malo co zainteresowań ma jakis hobby wiec cieżko w tym kierunku lubi napewno ciuszki ale ciezko mi cos kupic zeby jej podeszło :)

Kupilem juz wlasnie łancuszek perfumy bransoletke itp :) i cholera niemam pomysłu co teraz kupic :) Prosze o pomoc heh :)

Co do ceny w sumie nie ograniczone zabrdzo ale w miare umiaru i aby bylo sensowne tej kwocie :)

Zajefajną bieliznę. :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:P zapewniam cie ze to co ja wybiore zapewne jej sie nie spodoba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam wspólny portret. Portrety zdobią wnętrza najwspanialszych rezydencji na całym świecie. Przekazywane z pokolenia na pokolenie portrety są często jedną z najbardziej osobistych pamiątek rodzinnych. Profesjonalny portret ze zdjęcia to świetny pomysł na wyjątkowy i piękny prezent, który będzie dowodem uczucia oraz szacunku i z pewnością zostanie doceniony przez obdarowanego. Zobacz na szajnart.blog.onet.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja dziewczyna ma niedługo urodziny i nie wiem, co mogę jej kupić za bardzo.

 

Myślałem o takim portrecie na allegro jak rysują, ale w tydzień to raczej nie wyjdzie razem z przesyłką :(.

 

Chciałbym coś prostego, ale żebym znów nie wyszedł na jakiegoś prostaka, któremu w ogóle nie zależy, bo jest inaczej.

Boję się perfum, biżuterii i bielizny, bo jak nie trafię, to "po ptokach" :E.

 

Myślałem może o jakimś dużym bukiecie róż, których byłoby tyle, ile wbiłoby jej lat, jakąś karteczkę i jakiś słodki poczęstunek.

 

Będzie okej?

 

Myślałem też o jakichś naszyjnikach dla niej i dla mnie z pierwszą literą imion, ale nie wiem, gdzie to znaleźć, żeby mnie było stać na to, bo ze srebra, czy złota za 1000 zł to chyba bym musiał komputer sprzedać 8:E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem może o jakimś dużym bukiecie róż, których byłoby tyle, ile wbiłoby jej lat, jakąś karteczkę i jakiś słodki poczęstunek.

 

Będzie okej?

 

oklepane jak stary menel ale powinno się zdać egzamin. z reguły dziewczyny lubią takie właśnie pierdoły. nie kupuj żadnego złomu jak coś chce to lepiej idź z nią na zakupy swoje odcierp i jej coś kup ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oklepane jak stary menel

 

Dziękuję za szczerość 8:E.

 

W sumie znów jesteśmy dopiero (już?) 4 miesiące ze sobą.

Mam w okolicy kwiaciarnię z takim dużym pomieszczeniem z prezentami, czy coś np. takiego, żeby mogła sobie postawić ewentualnie na jakiejś szafce, czy komodzie mogłoby być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jw

Kobiety sa jak sroki, byle sie blyszczalo i beda zadowolone :P jesli oczywiscie mniej wiecej w jej gusta trafisz. Do tego oklepane roze i zawsze sie sprawdza. Przerabiane wielokrotnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzejące pantofle na usb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony mogę polecić fontannę czekoladową Sprawiłem taki prezencik mojej dziewczynie na Walentynki i była zachwycona,kolacja we 2,pyszna fontanna,winko i film Polecam zachochanym ! ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może komuś się przyda jako inspiracja: moja kobieta ostatnio zakochała się w drewnianych(!) okularach, przykład: http://cooka.pl/blink-blink/ dostała co chciała i powiem wam, że takiego sexu to dawno nie miałem;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupcie pizze to i ty coś zjesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...