Skocz do zawartości
Franzl Lang

jaki prezent dla dziewczyny?

Rekomendowane odpowiedzi

Te czarne bardzo ładne, ale co następne to gorsze. Tylko te pierwsze. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kupie te co podalem wyzej :)

Napewno jej sie spodoba

Jak macie jakies inne propozycje kolczykow podajcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to teraz moja kolej sytuacja przedstawia się następująco:

koleżanko-przyjaciółka jutro obchodzi 25 urodziny, pracuje w branży bankowej. Jutro urodziny a ja nie wiem co kupić ? czy po raz kolejny Kwiaty? co polecacie cena nie za wysoka 60zł, opcja kolacji odpada - wczoraj bylismy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie mozaika z waszych zdjęć ;p jest to coś zupełnie odpowiedniego i pomysłowego ;D na allegro wystawiają czasem, wpisz foto mozaika albo coś w tym stylu... Ogólnie lepiej polować tam na aukcje, niżby kupować na stronach o foto mozaikach, no ale wiadomo nie zawsze na allegro to jest więc jak mus to mus to i te strony są dobre ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym, żeby moja wiadomość została potraktowana jako reklama bo mam mało postów, ale ja ostatnio musiałem kupić prezent na urodziny dla dziewczyny-informatyczki... Normalnie to bym kupił jej bukiet kwiatów czy jakieś perfumy i byłby święty spokój... no ale Panna oczywiście jest "nieszablonowa" :S

W każdym razie kupiłem jej taki pendrive w kształcie serca (jak kogoś interesuje to niech wpisze sobie w guglu "Diamond Flash" - nie będę im reklamy za friko robił :P). Wrzuciłem tam jakieś nasze fotki z wakacji, jej ulubiony film i dokupiłem do tego winko :P Wieczór udany, ona zadowolona z prezentu i jeszcze pokazała po raz pierwszy od bardzo dawna swoją nie-informatyczną naturę ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki prezent na przperosiny mozna dac kobiecie? Nie mowie o czyms drogim tylko symbolicznym..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki prezent na przperosiny mozna dac kobiecie? Nie mowie o czyms drogim tylko symbolicznym..

 

Ale byliście ze sobą czy to koleżanka, mama, ciocia?

Ja też bym polecał róże, lub ew. jak to jakas -20 lat to misia też można dać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestesmy razem

Ponizej 20

Edytowane przez johny11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobiecie czy to na przeprosiny czy urodziny to kwiatek + biżuteria. Jeśli chodzi o kwiatek to proponuję coś mało pospolitego, ja osobiście nie lubię czerwonych róż... może lilie, słoneczniki (zawsze kojarzą mi się z Van Gogh'iem) :)

A z biżuterii polecam coś ładnego i stylowego, ja kupuję włoską biżuterię na ] .

Proponuję jakieś ładne kolczyki ze srebra z perłą.

Jestem pewna, że jak dostanie od Ciebie te dwie rzeczy to będzie zadowolona... i przebaczy Ci wszystkie grzeszki ;)

Edytowane przez B166ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej chodzilo mi o drobny prezent :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... to może zaproś ją na kolację, owoce morza, lampka delikatnego wina i kwiatek. Na mniej to bym nie liczyła ;) Najważniejsze żebyś zaimponował jej! Zrób coś czego się nie spodziewa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aisA to raczej jakaś reklamówka

 

A co do prezentu to jak mówie, róże, albo misia z napisem hug me :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do KochamSiebie... piszę to co uważam za słuszne i pomocne, dla Twojej wiadomości jestem Kobietą.

 

A misia to nie polecam. Misie są dla dzieci, a nie kobiet, które darzy się uczuciem. Ja misia ostatniego dostałam gdy miałam ok. 13 lat. Myślę, że lepiej gdybyś potraktował ją jak kobietę, a nie jak dziecko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do misia to się nie zgadzam, laski bardzo lubią takie duże misie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aisA ma absolutna rację jeśli chodzi o miśki, a im większy misiek tym większy problem... no bo.. gdzie to ma leżeć? :E

Tak, osobiście nie chciałabym dostać, choćby nie wiem jak cudownie zrobiony był :/

No ale oczywiście bywa różnie, znam dziewczyny mające po 19lat, kupujące sobie lalki za pareset złotych, totalnie tego nie rozumiem, ale i nie oceniam. W każdym razie panowie, zanim kupicie pluszaka, wybadajcie delikatnie czy to jest TO

A czasem naprawdę wystarczy zacząć słuchać co dziewczyna wam mówi, ja swojemu w kółko powtarzam kolczyki, kolczyki.. po prostu nie mam ich nigdy dość :D ale czy to coś daje... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. Jeśli chodzi o prezent dla dziewczyny to polecam jakiś zegarek. Sama bym chciała dostać, ale mój chłopak inaczej uważa, cóż zdarza się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja właśnie nie chce zegarków, a chcialem jej kupic jakis fajny :E

A na przeprosiny polecam ddddduuuuuuuużego misia, u mnie zadziałało :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A na przeprosiny polecam ddddduuuuuuuużego misia, u mnie zadziałało :P

 

Ja natomiast polecam "Uprawe milosci" w ramach przeprosin ;) U mnie zawsze dzialalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co polecacie na mikołajki :hmm:

 

wiem że kupię jakiegoś czekoladowego mikołajka + nagram płytkę z muzykę + do tego nie wiem co??

jakiś perfum, wisiorek czy może pluszak ?? pomocyy :D

Edytowane przez kamilzolk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję jakieś fajne wspólne zdjęcie. Najlepiej ładnie oprawione. Znalazłem coś takiego: ////reklama/////,ramka-latajaca-w-powietrzu-prostokatna. Jeszcze się zastanawiam ale chyba wpasuję tam dwa nasze zdjęcia i będzie OK. Poza tym to niezły bajer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem. Zbliża się nasza rocznica, a jak zwykle nie wiem co sprawić z tej okazji mojej dziewczynie. Chcę, żeby było to coś wyjątkowego. Macie jakieś konkretne pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...