Skocz do zawartości
Franzl Lang

jaki prezent dla dziewczyny?

Rekomendowane odpowiedzi

dziewyczyny lubia wyjatkowe prezenty, moze lepiej zabrac swoja druga polowe w weekend na fajny wyjazd np do Spa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie sam obecnie zastanawiam się nad prezentem dla dziewczyny z okazji świąt oraz jej urodzin ( wszystko wypada mniej więcej w tym samym czasie tak więc robię łączony prezent) .Zaczynam się prawdę mówiąc trochę stresować bo dziewczyna jest bardzo wymagająca oraz byle czym się nie zainteresuje :P Ma 20 lat. Zastanawiałem się nad zegarkiem bo jakiś czas temu przechodziliśmy obok wystawy oraz spodobały jej się zegarki marki Swatch. Chciałbym aby była to niespodzianka. Zastanawiam się nad tym: http://www.sell-watch.pl/swatch-gt106t-soft-day-gent-gt-106t-p-2372.html . Co o nim sądzicie ? Oraz jak jest z jakością tych zegarków?

 

 

ponoć zegarków się nie kupuje, bo przynoszą pecha ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ponoć zegarków się nie kupuje, bo przynoszą pecha ;)

 

Nie ma czegoś takiego jak pech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie najbardzije liczy się pamięć ! Nie musicie swoim kobietom kupowac bardzo drogich preznetów. Wystarczy jak będziecie o nich pamiętali tego wspaniałego dnia. Każda kobietka na pewno to doceni. Tak wiec proponuje swojej wybrance sprezentować na przykład torcik wedlowski albo ptasie mleczko w ładnym opakowaniu. My nie robimy sobie z mężem bardzo drogich prezentów. Ograniczamy się do takich symbolicznych słodkości.

12224265_886599951458599_865276071_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość affinity

Panowie najbardzije liczy się pamięć ! Nie musicie swoim kobietom kupowac bardzo drogich preznetów. Wystarczy jak będziecie o nich pamiętali tego wspaniałego dnia. Każda kobietka na pewno to doceni. Tak wiec proponuje swojej wybrance sprezentować na przykład torcik wedlowski albo ptasie mleczko w ładnym opakowaniu. My nie robimy sobie z mężem bardzo drogich prezentów. Ograniczamy się do takich symbolicznych słodkości.

12224265_886599951458599_865276071_n.jpg

Ciezko sie z tym nie zgodzic. Masz racje. Pamiec, to czesto o wiele wiecej, niz drogie prezenty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

`

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre perfumy, bielizna, biżuteria .

Edytowane przez Ozzbi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa dobre perfumy, biżuteria.. ptasie mleczko za dyche + dezodorant z biedronki. Żal mi takich frajerskich ciot co kupują dorgie rzeczy i myślą że są zayebisci, a baba dalej doi frajera.

Edytowane przez Jogi07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz przy okazji walentynek to fajna kolekcja Love Love wpadła mi w oko w aparcie, akurat jak na tą okazję.Zresztą tego sklepu się trzymam jeśli chodzi o prezenty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre perfumy można dostać za 200 w drogerii tylko trzeba poczekać na promocję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perfumy i do 150zł można dorwać jakies mega dobre.

Ode mnie tak:

Biżuteria, najlepsza zawsze :)

Bielizna.

Kwiaty mimo wszystko zawsze są urocze, tylko jakiś ładny bukiet. Lepszy często niż same róże.

No i jak sie daje prezent to wazne co sie mówi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może coś...szalonego? Np. voucher na masaż czekoladowy...Moim zdaniem bardzo, bardzo kusząca propozycja...I przyznam szczerze, że gdybym dostała taki prezent byłabym zachwycona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sieci są katalogi prezentów.Tak wieć polecam sobie zajrzeć zanim się na coś zdecydujecie.

 

Moja dziewczyna ma totalnego bzika na punkcie świec yankee Candle. Tak wiec mam nieco ułatwioną sytuację. Jak zbliża się jakaś okazja. Na przykład jej urodziny czy nasza rocznica to dostaje ode mnie nowa świecę.

turkusowe-niebo-turquoise-sky.jpg

 

CHociaż szczerze powiedziawszy to nie wiem czemu dziewczyny mają takiego bzika na punkcie tych świec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja dziewczyna ma za miesiac urodzinki :D w zwiazku z tym ze mam pustke w glowie, a nie chce czekac i zostawiac to na ostatnie chwile (jak to mam w zwyczaju :E ) mam pytanie do naszych cudownych ( :E ) Pań z pclab.pl:

 

co chcialybyscie dostac na urodziny? od swojego chlopa?

 

Karolina (jakie to piekne imie... :P ) lubi np. porcelanowe (jako takie...) zestawy do kawy/herbaty, krowki (pod kazda postacia, ciuchy, jakies bambosze itepe)... ale pomyslalem sobie ze moze by lepiej cos bradziej oryginalniejszego ;) kupic? co myslicie?

 

A może sukienka? Nie wiem jaki jest budżet, ale ja ostatnio dostałam na okrągłą rocznicę sukienkę z Unique User. Najpiękniejsza rzecz jaką kiedykolwiek dostałam, szyta dokładnie na mnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym się ucieszyła z biżuterii, ulubionych perfum albo kosmetyków, czyli nic zaskakującego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biżuteria, bielizna, kosmetyki to są rzeczy praktyczne i raczej trafią do kobiety (o ile dobrze znasz gust swojej połówki)

Ja np. na święta stworzyłem swojej taki zbiór ciekawych rzeczy i umieściłem to w ładnym pudełku, które kupiłem w pepco.

W środku była np. książka autora którego jej kiedyś polecałem (bo lubi czytać), coś sentymentalnego - nasze wspólne zdjęcie oprawione w fajną ramkę, coś praktycznego co zawsze się jej przyda - paletka cieni w formie opakowania z czekolady. Pokrowiec na smartfona w postaci misia, bo lubi takie rzeczy (z tego się najbardziej ucieszyła), jakiś element świąteczny też dodałem - dzwoneczek z dedykacją. Małą maskotkę, kubek z grawerem (ma ała na punkcie kubków itp. rzeczy) oraz coś słodkiego - raffaello.

Myślę, że taka kompozycja to fajna opcja jak dobrze zna się swoją kobietę, a jak otwiera takie pudełko i widzi zróżnicowane rzeczy, które trafiają do niej to jej uśmiech na twarzy to sama radość dla oczu. Jak widać nie trzeba nic drogiego, wystarczy tylko pomysł.

Panowie więcej oryginalności, fajnie zaskoczyć kobietę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam powinieneś najlepiej wiedzieć co kupić swojej dziewczynie :) Ja przykładowo kupiłem swojej portfel Money Kepper, głównie dlatego że wykonany był z porządnej skóry, a dotychczasowy portfel mojej dziewczyny lekko mówiąc zaczynał się już rozpadać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

`

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem swojej poduszki na Fe.pl. Była zadowolona:D dziewczyny lubią takie kolorowe i miłe rzeczy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam są najgorsze poduszki w sieci :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako jedna z nich, mogę śmiało stwierdzić, że kobiety uwielbiają dostawać biżuterię i to się chyba nigdy nie zmieni, więc jeśli ktoś szuka pomysłu na prezent, to kolczyki czy bransoletka zawsze będą dobrym rozwiązaniem. Osobiście polecam https://www.ekokarat.pl/ - mają duży wybór markowej biżuterii w dobrych cenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...