Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Vega

PiS oferował pokrycie weksli Samoobrony z pieniędzy Sejmu!

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli oglądaliście wyemitowane przed kilkoma minutami w programie TVN "Teraz MY" materiał filmowy (z ukrytej kamery) ze spotkania dwóch posłów PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI, z posłanką Renatą Beger to podejrzewam, że i Wam uszy zwiędły.

 

Dla tych którzy nie widzieli materiału: MINISTER z ramienia PiS - Adam Lipiński - wyraźnie, jasno i klarownie zaoferował Renacie Beger zabezpieczenie weksli z pieniędzy SEJMU - czyli NASZYCH PIENIĘDZY - tych posłów, którzy wraz z nią przejdą do PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI. Jak można łatwo wywnioskować z takiej oferty - PiS otwarcie proponował "rozłamowcom" Samoobrony pieniądze z kasy publicznej dla pozyskania posłów do koalicji.

 

Myślę że nie ma już żadnych przeciwskazań (biorąc także pod uwagę niedawny wyrok sądu uniewinniający I-go sekretarza Partii) aby jak mantrę przedstawiać Prawo i Sprawiedliwość jako ORGANIZACJĘ PRZESTĘPCZĄ.

 

http://www.youtube.com/watch?v=JrsiLIgD5Qg&eurl=

 

^ - Link do nagrania dostarczony przez Wulfgara, dzięki!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? ktoś wreszcie rozgoni to całe towarzystwo?

jupi :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawo i Sprawiedliwość - jak to DUMNIE brzmi.

też oglądam właśnie TVNik. Dają czadu chłopaki :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądam i jestem mimo, że o tym ostatnio było głośno i media trąbiły i były pewne podejrzenia to jednak w szoku :o

oj jak afera się jeszcze rozgłośni to polecą im sondaże na łeb na szyje i o rządzeniu zapomną na lata i bardzo dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooooo KU**A

co za wpadka! jak teraz nie bedzie "budapesztu" to juz nie wiem co zmotywuje ludzi to przejzenia na oczy... i myslenia

 

 

Prawo i Sprawiedliwość

Prawo i Sprawiedliwość

Prawo i Sprawiedliwość

nasza partia, nasz rzad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu nie myslałem, że powiem coś takiego: KOCHAM Renatę B. :E

 

Moze nareszcie ludzie bedą mogli zobaczyć na czym polega odnowa moralna według PiS. Oglądałem Teraz My i nie wierzyłem własnym oczom.

Japierd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem :o . Najlepsza a w zasadzie najgorsza była reakcja tego pisowca jeszcze udawał że widział coś innego niż my wszyscy. Kaczki na taczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczena mi opadła :E:E:E kaczuchy dały sie złąpac z opusczonymi portami i to przez andrzejka :E:E:E:E:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jezu nie myslałem, że powiem coś takiego: KOCHAM Renatę B. :E

 

Moze nareszcie ludzie bedą mogli zobaczyć na czym polega odnowa moralna według PiS. Oglądałem Teraz My i nie wierzyłem własnym oczom.

Japierd...

to co zakładamy fanclub osoby , która w sposób naczelny przyczyniła się do obalenia IVRP ?? jestem za :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja założę sie, że nic z tego nie wyniknie. PiS ukręci temo łeb, a społeczeństwo już apatyczne w takim stopniu nie zareaguje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dokładnie ten program. Powiem krótko: nigdy nie bylem sympatykiem partii rządzącej czyli PiS i róznych rzeczy sie po nich spodziewalem, ale ten materiał byl porażający.

 

Dobrze ze pan poseł z PiS nie dostał zawału serca... :E

 

Wątpię w to, ze jest w naszym kraju tak potęzny demagog by zrobic cos z tą sprawą tak by nie odbiło się to porządną czkawką naszemu wspaniałemu Prezesowi. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Programu wprawdzie nie ogladałem,

chociaz reakcje władz pis i tak nietrudno bedzie przewidziec, wmówia nam ze tego wszystkiego tak naprawde nie było, a to wszystko jedna wielka mistyfikacja za która stoi Andrzej - sejmowy warchoł :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja założę sie, że nic z tego nie wyniknie. PiS ukręci temo łeb, a społeczeństwo już apatyczne w takim stopniu nie zareaguje.

 

Ja się nie zgadzam. Za bardzo rozdmuchane i za dużo popularnych mediów ma ITI. W TVN24 już leci czerwony pasek. Sawicki już powiedział, że jak dla niego to koalicji być nie może.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja założę sie, że nic z tego nie wyniknie. PiS ukręci temo łeb, a społeczeństwo już apatyczne w takim stopniu nie zareaguje.

 

obawiam sie ze tak bedzie.

PIS ma dobrych specow od marketingu politycznego.

a polacy tylko interesuja sie zyciem spolecznym jak benzyna drozeje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to co zakładamy fanclub osoby , która w sposób naczelny przyczyniła się do obalenia IVRP ?? jestem za :P

Cassius sign me in!

Właśnie moja dziewczyna powiedziała mi, że najprawdopodobniej J. Kaczka jakoś sprytnie wyłga się z tej sytuacji. I powiem wam, że jest to przerażająco możliwe :(

Czy ludzie będą w stanie w końcu przejrzeć na oczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ludzie będą w stanie w końcu przejrzeć na oczy?

 

nie w tym kraju...

jesli nie ma jareczka lub leszka na tasiemce to PIS jest swiety i sie wybroni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież takie gó*no było wszędzie odkąd PiS zaczął rządzić. Prawda jest taka, że nic to nie da, bo nawet gdyby Kaczyńscy oświadczyli, że są gejami, to fanatycy PiSu by na nich głosowali. PiSu nie wybrali normalni, rozsądni ludzie, tylko fanatycy. Rządzące śmiecie (obrażam m.in. Jaśnie Pana, Panie Prezydencie!) mogą robić co chcą, mówić co chcą i nikt im nic za to nie zrobi. Tak samo będzie z tą aferą - skończy się na pieprzeniu tej całej hołoty o zdradzie, o prowokacji, o niewinności i nic się nie zmieni.

 

jesli nie ma jareczka lub leszka na tasiemce to PIS jest swiety i sie wybroni

Nawet gdyby było 4 kaczorkow, to by się wybronił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja założę sie, że nic z tego nie wyniknie. PiS ukręci temo łeb, a społeczeństwo już apatyczne w takim stopniu nie zareaguje.

 

Obawiam się że masz rację :kwasny:

 

Już widzę jak jutro jarek zacznie nadawać o wściekłej nagonce układu na pis , ale dla pewności wywali te widoczne na nagraniu osoby z partii umywając od tego ręce (kto wierzy że cos takiego przeszło by w tak wodzowskiej partii bez wiedzy naczelnego kaczora ?). Pewnie jak najszybciej zrobią nowe wybory (co by im poparcie nie spadło) podczas których za prawdę prawdomówny kurski znajdzie jakąś nowa aferę w stylu bilbordów pzu na kilka godzin przed ciszą wyborczą . pis znów wygra a posłowie odpowiedzialni za aferę wrócą do pisu tak jak kurski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu czy ten kraj naprawdę musi zgnić do reszty przez najbliższe 3 lata, żeby odsunąć to pisowskie oszołomstwo od władzy raz na zawsze? Dlaczego uczymy się tylko na własnych błędach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...