Skocz do zawartości
MisticGohan

Co to za film lub melodia?

Rekomendowane odpowiedzi

czy moze ktos zna film 60 sekund? chiclabym sie zapytac jak nazywa sie kawalek w ktorym ekipa przygotowywuje sie do kradziezy aut poraz pierwszy i puszczaja muze i ekipa delektuje sie nie.. tak to mozna tylko ujac

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=A3lSR7FMWJQ...feature=related minuta 7:21

Edytowane przez karol5683

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za utwór z dyskoteki z filmu Galerianki (ok. 53 minuty)?

Szukałem tego przez ostatni tydzień i nie udało mi się znaleźć tytułu. Rozpoznaję tylko słowa "money", "sunny", "town", jeżeli dobrze słyszę. Będę bardzo wdzięczny za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich od jakiegos czasu poszukuje piosenki ze starej plyty techno/trance. Mianowicie nie znam jej konkretnego tytulu wiem tyle ze znajowala sie na plycie zakupionej w kiosku w roku 99 albo 2000 ( znalazlem prawdopodobna nazwe plyty Techno zone 2000 albo techno party ). Byla to skladanka wielu utworow od wielu wykonawcow z czego pamietam 3 a jednego z tych 3 wlasnie poszukuje.

Inne piosenki to byly Giorgio moroder - the chase i techno sex. 3 piosenka ktorej poszukuje byla taka ze ktos w niej spiewal niskim glosem taka tresc:

'bim bum bam bim bum bim bum bam".

Jedyne co w sieci znalazlem to kogos na wp kto zalozyl temat dokladnie odnosnie tez tej piosenki z czego podal on plyte techno zone.

 

 

Z innych szukam tez tracklisty z utworu dj dalien - in the mix 2002.

Edytowane przez Arachnid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i mam prośbę, ponieważ szukam piosenki takiej jednej, chyba świątecznej nawet; ona jest taka szybsza, leci co roku, nawet codziennie ją słyszę z raz w esce, ale nie wiem co to jest, jakoś tak to leci: christmas time, christmas time all... tu, tu - tu tut tu... we wish you a merry christmas (chyba 3x) and a happy (i potem to ze 3x)... jakoś tak, wiem, że nie jest wiele danych, ale może ktoś się połapie o co mi chodzi, był bym bardzo wdzięczny. :)

Edytowane przez Pawelek6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

voila

nie wiem czyje i jaki tytuł.

Edit:

dokopałem się: Band Aid - Do They Know It's Christmas

Edit2:

no to spudłowałem :-(

Edytowane przez miodek85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już znalazłem o co mi chodziło, mianowicie jest to: Dj Otzi - Xmas Time.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co było podkładem w dodatku matrix do max payne bo nie mogę znaleźć?

Z tego co pamiętam to podczas bulletime był sampel z 'Smack My Bitch Up' The Prodigy.

Natomiast w menu leciało - 'Wake up' Rage Against The Machine.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś może tytuł tej piosenki? Prawdopodobnie jest to Metallica, ale pewności nie mam. Ostrzegam, że jakość dźwięku jest wręcz koszmarna. LINK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość qazman

Zaczyna się od 11 sekundy, jest to chyba z jakiegoś filmu, słyszałem już gdzieś to na pewno tylko nie mogę sobie przypomnieć gdzie, jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam piosenki , dosyc nowej - z tego roku chyba, leciala kilka razy na vivie lecz nie pamietam tytulu, spiewa ja blondynka ktora stoi przed jakby siatka na boisku. piosenka pop usa imo ... moze ktos kojarzy. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się od 11 sekundy, jest to chyba z jakiegoś filmu, słyszałem już gdzieś to na pewno tylko nie mogę sobie przypomnieć gdzie, jakieś pomysły?

 

Hans Zimmer, tego jestem pewien na 99%...i cos mi sie kojarzy z napisami koncowymi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Wie ktoś jak nazywa się piosenka w tym filmiku:

 

 

Z góry wielkie dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuję pewnej piosenki, wiem tyle że to był hit w 2003-2004 ta piosenka była mieszanką pop/techno a wokal był kobiecy. Pamiętam tylko taki jeden, krótki fragment z teledysku, że w słoneczną pogodę jechał jakiś kabriolet (albo zwykły samochód.. ale raczej kabriolet :D ) Pozdrawiam

Edytowane przez Arcadius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam poszukuję pewnej piosenki, wiem tyle że to był hit w 2003-2004 ta piosenka była mieszanką pop/techno a wokal był kobiecy. Pamiętam tylko taki jeden, krótki fragment z teledysku, że w słoneczną pogodę jechał jakiś kabriolet (albo zwykły samochód.. ale raczej kabriolet :D ) Pozdrawiam

Może to - http://www.youtube.com/watch?v=DjQdehBDvis...feature=related?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sakkura13
Witam.

 

Wie ktoś jak nazywa się piosenka w tym filmiku:

 

 

Z góry wielkie dzięki za odpowiedź.

Akon - Right now. : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...