Skocz do zawartości
MisticGohan

Co to za film lub melodia?

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, oni z jakiegoś "innego" kraju są. Ale mimo to, ta wersja uchodzi za jedną z najlepszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam nazwy zespołu i tytułu piosenki.

 

Znaki rozpoznawcze

-Basista wygląda jak Hagrid

-wokalista ma czarne posawione na że włosy

-całosc dzieje sie w teledysku na imprezie

-w refrenie pojawia się "these are losers" ale pewnie jakoś dziwnie zapisane bo google milczą.

 

Za pomoc bedę wdzięczny :) Muzyka to cięzki rock/ metal nie jestem pewien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam już dosyć długo tytułu piosenki która leciała na reklamie coca coli chyba w 2003 roku. Była to reklama w której mówili ze jesli se cos tam wyśle to mozna wygrać

jedną z 5 płyt ze skladankami coca cola. Ta piosenka to była taka techniawka. Jesli ktos wie cokolwiek to prosze pisac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Szukam nazwy zespołu i tytułu piosenki.

 

Znaki rozpoznawcze

-Basista wygląda jak Hagrid

-wokalista ma czarne posawione na że włosy

-całosc dzieje sie w teledysku na imprezie

-w refrenie pojawia się "these are losers" ale pewnie jakoś dziwnie zapisane bo google milczą.

 

Za pomoc bedę wdzięczny :) Muzyka to cięzki rock/ metal nie jestem pewien

 

Moze Boo yaa Tribe :hmm:

 

http://www.youtube.com/results?search_quer...p;search=Search

 

To jedyny typ ktory mi sie z hagridem kojarzy ;p Edytowane przez szek-spir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam szukam już dosyć długo tytułu piosenki która leciała na reklamie coca coli chyba w 2003 roku. Była to reklama w której mówili ze jesli se cos tam wyśle to mozna wygrać

jedną z 5 płyt ze skladankami coca cola. Ta piosenka to była taka techniawka. Jesli ktos wie cokolwiek to prosze pisac

to nie bylo przypadkiem z wakacji 2004 ? jesli tak to byl to jakis kawalek planet funk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądze :) Przypomniało mi sie że na teledysku latał koleś z metalową puchą zamiast głowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to teraz sprawdze skutecznosc tego watku :E

 

Potrzebuje 3 tytulow:

1. Kawalek Michaela Jacksona: w teledysku jezdzi kolejka w lunaparku jakims, rysunkowy jesli dobrze pamietam :)

 

2. Nowy kawalek: caly teldysk dzieje sie w jakims studi, kolesie i klientki tancza w fajny sposob, njpiew jakies tanerki rodem z las vegas, poznij dochodza marynarze i kowboje z dziewczynami ubrami w podobny sposob, w na podescie. W piosence mozna wroznic slowa brzmiace w stylu "ring of lov" czy cus :)

 

3. Takze nowszy: w piosence powtarza sie czesto "i can't live without you babe, i can't sleep without you babe" spiewa klientka, kawalek typowo imprezowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
>>bodex to chyba nie to. Chodzi mi o tą techniawkę z reklamy tych składanek

http://www.coca-cola.com.pl/283_200.htm

acha bo ja mialem na mysli taka reklame gdzie koles jest niby na wakacjach i caly czas leci muzyka i on pijac coca-cole niby ja lepiej czuje czy cos :E ( swoja droga to reklamy coca-coli sa glupie :kwasny: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dosyć nie typowe pytanie, może inaczej - mało wiem o tej piosence jedynie wiem, że leci często w radiu eska albo rmf'ie i leci "sempreee kesonaso" czy coś takiego :D heheh nigdzie jej nie moge znalesc, a bardzo mi się wkręciła, że tak powiem :) aha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś co za utwór leci w trailerze 300?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj oglądałem film Tokyo Drift i była tam taka fajna pioseneczka jak oni byli w garażu (już tak pod koniec) z mocnym bitem i pogwizdywaniem. Zna ktoś może tytuł ? :P

Pewnie ziomus!! Funnypack - Hey Mami

chodzi Ci o to tak? Hej mami.. ju seksi dobra muza :E

Edytowane przez Carmelo15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi o wspaniałe tło muzyczne w reklamie nowego Lexusa LS460. Można obejrzeć tutaj:
.

 

Wie ktoś może, co to za utwór?

 

 

Wiem tylko, że kojaży mi się soundtrack z Ameli.

 

Dopisuje się do pytania Vendeura Pomóżcie!

Edytowane przez Lupus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno:

 

Chodzi mi o wspaniałe tło muzyczne w reklamie nowego Lexusa LS460. Można obejrzeć tutaj:

.

Wie ktoś może, co to za utwór?

wykonawca jest chyba Yann Tiersen tytulu nie kojarze ...

edit: jednak to nie to co mialem na mysli chociaz nie wykluczone ze utwor jest wlasnie tego wykonawcy

Edytowane przez bodex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dosc nietypową prosbe czy ktos moze kojarzy kto wykonuje te teledyski i jaki jest ich tytuł:

 

1. teledysk przedstawaia poscig policji na przestepcami osadzony w latach `80 (cos ala Starsky i hutch) ?????

 

2. teledysk hip-hopowy (amerykański) przedstawia jak kilka osób ucieka łodzią, motocyklami (ścigacze), hummer (klimaty cos ala Miami Vice) teledysk dosc starszy

 

3. teledysk o samochodach po tuningu (niemiecki) kiedys go puszczali na VIVIE, gatunek bodajże techno/dance

 

wiem ze to jest nieza dużo informacji ale jeżeli ktos coś kojarzy to prosze o podanie kto to wykonuj i jaki jest tytuł utworu....

Edytowane przez IKEAAA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Vennor
3. teledysk o samochodach po tuningu (niemiecki) kiedys go puszczali na VIVIE

DJTomekk ft. Kurrupt, G-Style, Tatwaffe - Gangstaville Part III? :E

 

Za malo szczegolow...

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. teledysk przedstawaia poscig policji na przestepcami osadzony w latach `80 (cos ala Starsky i hutch) ?????

 

Beastie Boys - Sabotage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dolaczam sie do tematu: widzialem kiedys jakis pokrecony teledysk bedac na chwile chyba w cropp town, nie wiem czy to w telewizji, czy z kasety puszczali.

jakis dziwny klimat, cos o shogunach, samurajach, jakas pustynia, dziwne przerazajace maski. po prostu psychodela jakas. nie mam pojecia co to bylo. bylo to chyba jakas muzyka elektroniczna. pamietam jak przez mgle, ale przekozaczny klip byl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za pomoc

punkt 1. trafiony chodziło o Beastie Boys - Sabotage

a co do reszty to niestety nieposiadam wiecej informacji, ale jakby ktoś cos kojarzył to niech napisze ,,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2. teledysk hip-hopowy przedstawia jak kilka osób ucieka łodzią, motocyklami (klimaty cos ala Miami Vice) teledysk dosc starszy

moze to to ?

 

Vanessa S. feat.Said & DJ Tomekk - Ey Ey Ey Back To Life

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Vennor
dolaczam sie do tematu: widzialem kiedys jakis pokrecony teledysk bedac na chwile chyba w cropp town, nie wiem czy to w telewizji, czy z kasety puszczali.

jakis dziwny klimat, cos o shogunach, samurajach, jakas pustynia, dziwne przerazajace maski. po prostu psychodela jakas. nie mam pojecia co to bylo. bylo to chyba jakas muzyka elektroniczna. pamietam jak przez mgle, ale przekozaczny klip byl.

Pustynia, psychodela, muzyka elektroniczna...

 

Moze Muse - Knights Of Cydonia? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...