Skocz do zawartości
MisticGohan

Co to za film lub melodia?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Shoot'em Up.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam tytułu piosenki, którą wczoraj ok.23 usłyszałem w Open FM "Rock Ballady"

Duet kobieta-mężczyzna ( :E ), wolna, spokojna piosenka. W refrenie był coś w stylu(tekst może się nie zgadzać z tym co napisałem)

I wanna try try try

try not losing all.

lub

i'd wanna cry cry cry

 

Nie może mi ta melodia dać spokoju.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

Chłopacy, potrzebuję pomocy

 

Ogarnia ktoś z Was może co to za track w tym filmie:

 

https://www.youtube.com/watch?v=O9XrbyCgBJw

 

 

P.S

W SHAREfactory tego nie ma.

Autor filmu nie wie.

Track ID na fonie mi nie znajduje ;(

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

pytanie za 100 pkt

jakis znawca od bajek z lat 80-90 sie przyda

 

jak bylem maly ogladalem czy to w tv czy na vhs bajki z polskim dubingiem czy tam lektorem a zwlaszcza chodzi mi po glowie tytul zwariowane melodie z tych czasow

czy ktos wie jak nazywal sie odcinek lub film w ktorym krolik bugs ganial sie z tym lysym mysliwym Elmer Fudd po operze? byly tam dosc charakterystyczne dlugie sceny + fajna muzyka powazna/operowa  + jakies inne skladowe moze to byla jakas troche dluzszka skladanka zebrana w calosc?

z gory dzieki za  pomoc ;)

Edytowane przez kamilord

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. Szukam muzyki podobnej do tego utworu :

Mógłby ktoś napisać jaki to jest gatunek oraz przykłady zespołów? wielkie dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

film o gościu który zabijał ludzi wrzucając to do internetu i ludzie gineli jeżeli ileś tam ludzi zobaczyło ten film. Pamięta ktoś coś ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka szuka filmu:

 

"Hm... tylko nie wiem jaki był gatunek, być może ocierał się o horror, thriller, dramat psychologiczny. W każdym razie było tam rodzeństwo, ich ojcem był lekarz, który miał w gabinecie kościotrupa, ale z mięśniami chyba (ehh... kościotrup z mięśniami), w każdym razie ten fantom mówił i czasem bawił się z dziećmi doktora. Potem kazał synowi kogoś zabić, czy coś. Trochę pokręcone, ale może jakimś cudem będziesz kojarzyć."

 

Kojarzycie? Mnie rozbolała głowa od samego opisu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Szukam piosenki. Nie znam wykonawcy, tytułu ani żadnego ze słów.

Wiem o niej tylko tyle, że na pewno została wydana przed 2007 rokiem, była grana w radiu (wtedy ją ostatni raz słyszałem). Jest to spokojna piosenka, wokal żeński, głos coś a'la Dido (piosenka w stylu Thank You) lub Jem (w piosence They). W piosence tej są dźwięki instrumentu klawiszowego w refrenie, które pojawiają się między słowami (tak że piosenkarka coś śpiewa, następnie pojawia się granie klawiszy, a zaraz potem znowu śpiew). Refren kończy się dźwiękiem o niskim tonie, podobnym do kontrabasu lub wiolonczeli, a może i jakiegoś instrumentu dętego.

 

Ktoś coś wie?

Edytowane przez Plati

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Szukam utworu z gatunku muzyki elektronicznej (trance/chillout). Teledysk jest nakręcony z 1 ujęcia, kobieta tańczy w otwartych drzwiach w domku, który stoi na plaży, a za nią ocean/morze. Spokojna nuta, melodyczna. Poszukuję też filmu, pamiętam tylko początek, gość jest zamknięty w jakiejś maszynie/kuli i ma za zadanie przypomnieć sobie co się stało w pociągu, i jest kilka razy odtwarzane jak jedzie pociąg i wybucha i za każdym podejściem jest kolejny progres w odzyskaniu wspomnień. Drugi film (chyba francuski) akcja toczy się gdzieś na pustyni, goście muszą przewieźć coś ciężarówkami, na koniec dojeżdżają do morza/oceanu, i na brzegu jest od groma min i przypływają jacyś goście na statkach, oglądałem go dawno temu, kiedy wchodziły telewizory LCD na TVP1 lub TVP2.

Edytowane przez forsaitsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam filmu podobnego do Bloba kreatura byla srebna i tez konsumowala ludzi jak blob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję też filmu, pamiętam tylko początek, gość jest zamknięty w jakiejś maszynie/kuli i ma za zadanie przypomnieć sobie co się stało w pociągu, i jest kilka razy odtwarzane jak jedzie pociąg i wybucha i za każdym podejściem jest kolejny progres w odzyskaniu wspomnień.

 

Source Code

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie poszukuję piosenki, która ma taki bit jak w tym kawałku (ten sam sampel użyty prawdopodobnie) w czasie 0:50 dobrze ten bit slychać:

https://www.youtube.com/watch?v=GMLYPVd1E3Q

 

Wie ktoś jaki kawałek ma to za motyw przewodni? Też jakaś elektronika rzecz jasna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam utworu z gatunku muzyki elektronicznej (trance/chillout). Teledysk jest nakręcony z 1 ujęcia, kobieta tańczy w otwartych drzwiach w domku, który stoi na plaży, a za nią ocean/morze. Spokojna nuta, melodyczna. Poszukuję też filmu, pamiętam tylko początek, gość jest zamknięty w jakiejś maszynie/kuli i ma za zadanie przypomnieć sobie co się stało w pociągu, i jest kilka razy odtwarzane jak jedzie pociąg i wybucha i za każdym podejściem jest kolejny progres w odzyskaniu wspomnień. Drugi film (chyba francuski) akcja toczy się gdzieś na pustyni, goście muszą przewieźć coś ciężarówkami, na koniec dojeżdżają do morza/oceanu, i na brzegu jest od groma min i przypływają jacyś goście na statkach, oglądałem go dawno temu, kiedy wchodziły telewizory LCD na TVP1 lub TVP2.

Ok, kawałek to Imany – Don't be so shy, jeden film Source Code, to jeszcze jeden został do odnalezienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam piosenki. Nie znam wykonawcy, tytułu ani żadnego ze słów.

Wiem o niej tylko tyle, że na pewno została wydana przed 2007 rokiem, była grana w radiu (wtedy ją ostatni raz słyszałem). Jest to spokojna piosenka, wokal żeński, głos coś a'la Dido (piosenka w stylu Thank You) lub Jem (w piosence They). W piosence tej są dźwięki instrumentu klawiszowego w refrenie, które pojawiają się między słowami (tak że piosenkarka coś śpiewa, następnie pojawia się granie klawiszy, a zaraz potem znowu śpiew). Refren kończy się dźwiękiem o niskim tonie, podobnym do kontrabasu lub wiolonczeli, a może i jakiegoś instrumentu dętego.

 

Ktoś coś wie?

 

Żeby jeszcze to ktoś odnalazł... być może to jest jakieś czarne rnb, no nie wiem, nie pamiętam, pamiętam tylko że to w radiu grali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamieta ktos film o parze, która sie kochała, jednak w sumie oficjalnie byli najlepszymi kumplami. Oczywiscie chodzi o relacje damsko-męskie. Spotykali sie z innymi ludzmi, jednak co by nie było zawsze wracali do siebie pogadac z kims to sie nie przespali, jak było itp. Na koncu filmu jednak sie okazuje ze sa dla siebie stworzeni, ze sie zawsze kochali.

 

Co to był za tytuł tego filmu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamieta ktos film o parze, która sie kochała, jednak w sumie oficjalnie byli najlepszymi kumplami. Oczywiscie chodzi o relacje damsko-męskie. Spotykali sie z innymi ludzmi, jednak co by nie było zawsze wracali do siebie pogadac z kims to sie nie przespali, jak było itp. Na koncu filmu jednak sie okazuje ze sa dla siebie stworzeni, ze sie zawsze kochali.

 

Co to był za tytuł tego filmu ?

 

 

Może to?

Love, Rosie

Podobny temat przewija się również w Miłości na żądanie:

Jeux d'enfants

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję tytułu filmu, w którym na początku główny aktor budzi się w otwartym masowym grobie, wydostaje się z niego i trafia do chaty z kilkoma ludźmi, gdzie dowiaduje się, że stracił pamięć. Zapadła jakaś epidemia zombii, z którą cała ta grupa próbuje walczyć - są lekarzami i poszukują antidotum. Pamiętam tylko, że na koniec filmu główny aktor znów chyba trafia do tego grobu.

Kojarzy ktoś tytuł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...