Skocz do zawartości
MisticGohan

Co to za film lub melodia?

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.10.2020 o 00:37, Áltair napisał:

Szukam nuty z filmu.

Dor Friedman – Climbing the Infiity. Przecież Google w Androidzie rozpoznaje muzykę.

 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam udało mi się właśnie znaleźć. Niemniej dzięki :) Następnym razem napisze, że już mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koleś jest specjalistą od przesłuchań i działań dywersyjnych SAS

zabijają mu w cywilu ojca, nie dostaje przepustki i ucieka z armii, żeby wykończyć morderców

ostatnia scena, czarna kobieta w ciąży wyrzuca śmieci i nie wie nawet, że ten wyeliminował jakiegoś gangusa, który chciał ją napaść

 

ktoś kojarzy tytuł (mogłem coś pokręcić z fabułą bo dawno oglądałem)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam filmu, cos a la thriller /horror

 

Kobieta budzi sie w zamkniętym pokoju, po chwili orientuje się ze w pokoju obok jest jej (siostra /kolezanka) w pokoju ma różne "zagadki* do rozwiazania

 

Na koniec okazuje się że to nie jakis psychol ją porwal tylko jest to jakas nowoczesna metoda leczenia utraty pamięci 

Ktos kojarzy ten film? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem tytuł serialu (nie wiem czy już się pojawił). Serial jest produkcji szwedzkiej albo norweskiej. Trochę w klimacie Dark (tak mi się wydaję). Z tego co pamiętam z trailera to jest to historia o osobie lub osobach, które zaginęły w tajemniczych okolicznościach. Jakaś babka pracuje w rozgłośni i dzwoni do niej telefon i dowiaduję się, że ktoś wie coś o zaginięciu chyba jej brata lub kogoś z rodziny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie  i Panowie szukam muzyki / teledysku (był na YT) z tego co pamiętam...  gość w średnim wieku, policjant (chyba)  szaleje w policyjnym radiowozie, gość jest  podobny do tego z horroru Ślnienie ma  chyba  podobną fryzurę i wąsa. Driftuje po jakimś Amerykańskim mieście, starym lata 80- 90 radiowozem. Coś w rodzaju jak by policjant  miał dość swojej roboty i mu odbiło ;)

 

Ktoś coś ? :D 

Edytowane przez shakal84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, shakal84 napisał:

Panie  i Panowie szukam muzyki / teledysku (był na YT) z tego co pamiętam...  gość w średnim wieku, policjant (chyba)  szaleje w policyjnym radiowozie, gość jest  podobny do tego z horroru Ślnienie ma  chyba  podobną fryzurę i wąsa. Driftuje po jakimś Amerykańskim mieście, starym lata 80- 90 radiowozem. Coś w rodzaju jak by policjant  miał dość swojej roboty i mu odbiło ;)

 

Ktoś coś ? :D 

To?

 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ! dzięki wielkie :D masz browara albo flaszkę co wolisz ? albo jedno i drugie  :D 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, shakal84 napisał:

Tak ! dzięki wielkie 

Spoko Kolego. Ciesze się, że mogłem pomóc.
Wiem, jak wierci dziurę w mózgu takie "szukanie" ;).

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam tytułu filmu coś w stylu tytułu "lepiej nie będzie" coś w  tym rodzaju. Akcja toczy się w zimie, przedsiębiorstwo produkujące  artykuły spożywcze  odwiedza przedstawicielka korporacji, przylatuje samolotem i nie spodziewa się takiego mrozu, przez co musi kupić sobie cieplejsze  ubrania,  akcja dzieje się róznież na hali produkcyjnaj ludzie tam pracują w białych ubraniach, później ta przedstawicielka odkupuję tę fabrykę. Tyle pamiętam. 

Edytowane przez shakal84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.12.2023 o 19:54, sideband napisał:

New in Town - Za jakie grzechy

Może to ;)

Tak dokładnie dzięki wielkie ;) piwo i flacha Twoja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...