Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Format

Gothic 3 / III - Oficjalny wątek

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie sie zastanawiałem czy na moich 256 ramach i procku amd 1700+ pójdzie

 

chyba glowne menu... UE3 wymaga do plynnego grania 1024 ramu :-) 512 to absolutne minimum... ale znajac zdolnosci tworcow gothica to wymagania beda 2x wieksze niz UE3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba glowne menu... UE3 wymaga do plynnego grania 1024 ramu :-) 512 to absolutne minimum... ale znajac zdolnosci tworcow gothica to wymagania beda 2x wieksze niz UE3 :D

Nie przesadzaj. Conajmniej 231x większe. Pamiętam, jak na moim wypasionym sprzęcie Gothic I się zacinał, mimo że UnrealTournament na maxa w 1280x1024 chodził...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba glowne menu... UE3 wymaga do plynnego grania 1024 ramu :-) 512 to absolutne minimum... ale znajac zdolnosci tworcow gothica to wymagania beda 2x wieksze niz UE3 :D

Nawet mi takich rzeczy nie mów bo kasy na nowy sprzęt nie mam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nawet mi takich rzeczy nie mów bo kasy na nowy sprzęt nie mam :D

 

akurat ramik DDR 400 jest ostatnio bardzo tani i chyba ciagle tanieje. juz za mniej niz 400zl mozna miec 1024 ramu dobrej jakosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mamy przyjemność poinformować, że w naszym planie wydawniczym pojawiła się wyczekiwana kontynuacja słynnej serii gier RPG - Gothic 3!

 

Gra planowana na przełom I i II kwartału 2006 roku zostanie wydana w polskiej wersji językowej, w cenie 99,90 PLN. Poniżej garść pierwszych szczegółów na temat Gothic 3, a już teraz zapraszamy do galerii, która dostępna jest pod tym adresem (KLIKNIJ).

Pierwsze ujawnione informacje mówią o tym, że w nowej części gry Gothic nie wrócimy już na wyspę Khorinis. Świat gry ma być natomiast trzykrotnie większy od znanego z poprzednich części serii. Wiemy też, że pojawi się kilka znanych fanom Gothica postaci, m.in. Xardas. O nowych szczegółach będziemy informowali na bieżąco, a już dziś ściągnij tapetę na swój pulpit! Szczegóły tutaj (KLIKNIJ).

 

Źródło: www.cdprojekt.info

 

:D i ta cena :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena jak na CDP przystalo. mam jedynie nadzieje ze tym razem nie bedzie problemow z wydaniem gry na czas...

 

szkoda ze wymagania gry nie beda w polskiej wersji tak niskie jak cena :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szzkoda tylko ze to bedzie gra dla nielicznych ze wzgledu na kosmos wymagania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Gra planowana na przełom I i II kwartału 2006 roku..."

 

Szkoda że tak późno :(

 

A poza tym to spoko.Nie moge się doczekać tej gierki :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Tam nic nie mam do sterowania a dzieki temu rozwiązaniu można używac kombinacji ciosów.

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zakładając ze ktos nie potrafi podkrecac procka, to ciekawe skad wezmie AMD 3ghz. Prędzej 3000+.

ta gra bedzie chodzila jak wynika z tej notki na athlonie xp 2000+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo :o jakie małe wymagania... myślalem że ta gra mi by nie weszła a z tego co tam pisze wejdzie spokojnie :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oooo :o jakie małe wymagania... myślalem że ta gra mi by nie weszła a z tego co tam pisze wejdzie spokojnie :cool:

 

 

wierzysz w te wymagania ?? Bo ja nie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fajnie by było jak by takie były... :P

 

ale niestety takie nie beda :E (trzeba na nowy komputer zaczac zbierac :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to tam na moim 5 letnim pcecie wszystkie czesci ladnie dzialaly. Przeszedlem 1,2 i noc kruka na normalnych wymaganich (nic nie zmienialem) sterowanie spoko i oczywiscie fabula :D Z tego co czytalem to 3 bedzie coll :D Oczywiscie zamawiam juz przed premiera i w premiere bede mial :D Sklep internetowy Timsoft Zadzi!! :D

 

 

Edit: Aha. Szczerze mowiac to ja wieze w te wymaganie poniewaz.... Popatrzcie se na screenshoty na oficjalnej. Przeciez te wymagania to sa chyba minimalne!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi to tam na moim 5 letnim pcecie wszystkie czesci ladnie dzialaly. Przeszedlem 1,2 i noc kruka na normalnych wymaganich (nic nie zmienialem) sterowanie spoko i oczywiscie fabula :D Z tego co czytalem to 3 bedzie coll :D Oczywiscie zamawiam juz przed premiera i w premiere bede mial :D Sklep internetowy Timsoft Zadzi!! :D

Edit: Aha. Szczerze mowiac to ja wieze w te wymaganie poniewaz.... Popatrzcie se na screenshoty na oficjalnej. Przeciez te wymagania to sa chyba minimalne!!

 

to sa niby minimalne wymaania : "2GHz, 512MB pamięci RAM i kartę klasy GeForce 3"

 

:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta ciekawe czy będzie tyż robiona pod 64... hmn...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grałem w "jedynkę" i "dwójkę" i tego co zauważyłem to w przypadku Gothica wymagania podawane przez twórców trzeba spokojnie przemnożyć przez dwa jeśli nie więcej...

 

:E

Dokładnie. :kwasny:

Wejście do Khorinis do dnia dzisiejszego potrafi "odbić się czkawką" sprzętu.

A wymagania pewnie o wiele mniejsze.

Jak ja słyszę te bzdury dystrybutorów o wymaganiach minimalnych to mnie k..ica bierze. Do czego minimalne? Chyba, żeby instalator ruszył :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi to tam na moim 5 letnim pcecie wszystkie czesci ladnie dzialaly.

Tja - a świnie latały i ziały ogniem :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jak myślisz czy na moim sprzęcie gothic 3 może pójść na średnich obrotach.Mój komp to:P4 3,0Ghz,512ram i karta GF MX 4000 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć, jak myślisz czy na moim sprzęcie gothic 3 może pójść na średnich obrotach.Mój komp to:P4 3,0Ghz,512ram i karta GF MX 4000 .

Nie ruszy, ze względu na karte gr. Jakbys zmienił karte gr. i dokupił ram to był ruszył. Ale co tu gdybać, wszystko okaze sie w czasie premiery(a do niej jeszcze daleko). :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to raczej mi nie pujdzie znając jak oni podają wymagania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:cry: na moim AMD 1700+ i 256 ramach na bank nie pójdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...