Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Format

Gothic 3 / III - Oficjalny wątek

Rekomendowane odpowiedzi

Te nowe ścierwojady i nosorożce moża było zobaczyć w niemieckim dodatku do gothica 1, grafika była taka jak w gothic 2 i całkiem nowa fabuła i świat. sciągłem i grałem na chwile ale ta wersja jest tylko po niemiecku więc nic nie zrozumiałem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te nowe ścierwojady i nosorożce moża było zobaczyć w niemieckim dodatku do gothica 1, grafika była taka jak w gothic 2 i całkiem nowa fabuła i świat. sciągłem i grałem na chwile ale ta wersja jest tylko po niemiecku więc nic nie zrozumiałem :(

 

 

jak to to byl jakis dodatek do gothica 1? pierwsze slysze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak to to byl jakis dodatek do gothica 1? pierwsze slysze

jesne że był, nie znam nazwy ale go jescze mam całkiem inny świat i drzewa, i potwory, te co są na trajleże gothic 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jesne że był, nie znam nazwy ale go jescze mam całkiem inny świat i drzewa, i potwory, te co są na trajleże gothic 3.

 

to ciekawe podaj lakis link jesli mozesz... bo na stronie producenta nie ma nic o takim dodatku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to ciekawe podaj lakis link jesli mozesz... bo na stronie producenta nie ma nic o takim dodatku.

Ściągałem ten dodatek z niemieckiej strony, ściągałem ten dodatek jakiś rok temu, teraz się patrzyłem na tą strone ale tego dodatku już nie ma, teraz śa tam tylko łatki do gothica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ściągałem ten dodatek z niemieckiej strony, ściągałem ten dodatek jakiś rok temu, teraz się patrzyłem na tą strone ale tego dodatku już nie ma, teraz śa tam tylko łatki do gothica.

 

jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wieżysz to ci pokaże skriny zniego sam je zrobie, tylko musze się pożyczyć gothica 1 od kolegi bo mi się pierwsza płyta zepsuła.pokaże tu je w poniedziałk pod wieczór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wieżysz to ci pokaże skriny zniego sam je zrobie, tylko musze się pożyczyć gothica 1 od kolegi bo mi się pierwsza płyta zepsuła.pokaże tu je w poniedziałk pod wieczór.

 

nie obchodza mnie jakies screeny. sad bede wiedzial ze to nie fanowski mod? hmmm? poprosze info z jakiegos sklepu internetowego, stronu producenta, badz jakies recki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie obchodza mnie jakies screeny. sad bede wiedzial ze to nie fanowski mod? hmmm? poprosze info z jakiegos sklepu internetowego, stronu producenta, badz jakies recki.

Ściągłem go dogładnie z tej strony http://www.worldofgothic.de/dl/index.php?g...ds&ordner_id=18 w tabelce poniżej był dodatek który składał się z trzech części, 1 miała 306 mb, 2 105 mb a 3 87 mb. i nazywała się DICCURIC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ściągłem go dogładnie z tej strony http://www.worldofgothic.de/dl/index.php?g...ds&ordner_id=18 w tabelce poniżej był dodatek który składał się z trzech części, 1 miała 306 mb, 2 105 mb a 3 87 mb. i nazywała się  DICCURIC.

 

:rotfl:

 

wiesz co to sa mody? jak byk w drzewku masz otwarty folder mody...

 

a jak mowisz o modzie to co ma piernik do wiatraka i co ma wspolnego z Gothicem 3? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:rotfl:

 

wiesz co to sa mody? jak byk w drzewku masz otwarty folder mody...

 

a jak mowisz o modzie to co ma piernik do wiatraka i co ma wspolnego z Gothicem 3?  :lol2:

No może i tak ale tam są potworki z gothica 3,np. czerwone ścierwojady, i nosorożce, a po za tym całkiem nowy świat i fabuła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No może i tak ale tam są potworki z gothica 3,np. czerwone ścierwojady, i nosorożce, a po za tym całkiem nowy świat i fabuła.

 

moze byc nawet i kong kong... albo i dwa. mod to mod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze byc nawet i kong kong... albo i dwa. mod to mod

na początku była mowa o potworkach z gothica 3, więc powiedziałem że są w tym modzie, ja na mody tak mówe że to śą dodatki bo po co inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widać że grafa będzie zajebista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na początku była mowa o potworkach z gothica 3, więc powiedziałem że są w tym modzie, ja na mody tak mówe że to śą dodatki bo po co inaczej.

 

przeczytaj swoj post jeszcze raz. wyraznie sugerujesz ze takie scierwojady byly juz w serii gothic (i to jeszcze w dodatki !). a ich nigdy nie bylo. mody nie maja nic wspolnego ze swatem stworzonym przez autorow. w gothicu takie potwory to nowosc i wczesniej ich nie bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przeczytaj swoj post jeszcze raz. wyraznie sugerujesz ze takie scierwojady byly juz w serii gothic (i to jeszcze w dodatki !). a ich  nigdy nie bylo. mody nie maja nic wspolnego ze swatem stworzonym przez autorow. w gothicu takie potwory to nowosc i wczesniej ich nie bylo.

Ten mod nie jest powiązany z gothiciem 3, mówie że są w tym modzie napewno bo je widziałem są tam też polne ścierwojady i bagienne szczury. Oczywiście wiadomo że nie są tak szczegółowe jak będom w gothicu 3 ale som.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik super, a na sama gierke tez czekam z niecierpliwoscia. Gralem w 1 i 2 teraz tylko musze sobie zalatwic Noc Kruka ale czasu zbytnio nie ma zeby to przejsc ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem tego tematu wcześniej :(

 

Właśnie pobieram trailer :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej sie nie umię doczekac patrząc na coraz to nowsze screeny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładne ale pewnie też wymagania beda ładne :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ładne ale pewnie też wymagania beda ładne  :/

Właśnie sie zastanawiałem czy na moich 256 ramach i procku amd 1700+ pójdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...