Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Format

Gothic 3 / III - Oficjalny wątek

Rekomendowane odpowiedzi

Quest Pack powoduje włączenie takich akcji. Było przy instalacji odznaczyć opcję, że zbroje będą dawały takie efekty.

Kup jakiś zwykły ubiór i na czas paradowania w osadach noś go. Chyba, że zrobisz pancerz z płytek pełzacza. Schemat ma kowal Kliff z Reddock, płytki zdobędziesz na pełzaczach, przy czym nieuszkodzone tylko z pełzaczy wojowników (Varant). Możesz też od łowców kupić ich pancerz - słabszy niźli od bandydów/orkowy ale nikt na niego nie reaguje.

Przeczytaj poradnik jaki w pdf dołączono do QP (katalog główny gry).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw zainstalowałem QP 4.2 + CM 2.4 jako standardowa instalacja, później go odinstalowałem i zainstalowałem ponownie na minimum (sam QP, reszta odznaczona). Jak widać niewiele to jednak dało. Myślisz, że pomoże przeinstalowanie gry (+ oczywiście wgranie CP 1.75 i QP), w sensie czy stare zapisy będą działać? Wiem, że to zaledwie początek, ale nie bardzo mi się chce zaczynać od nowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Winny działać. Ja po oznaczeniu opcji ze zbrojami ganiam w zbroi od orków i ani w Reddock ani w Ardei nie zostałem zaatakowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawię się w górnika, a co! :E

Gothic III / Community Patch 1.75 / Quest Pack 4.2

Win7 X64 / Catalyst 14.4 / R7 265 2GB

efekt jak na zrzutach - migotanie tekstur w losowych miastach/wsiach. Tu akurat w Gotha, nie szło grać pomimo kombinacji z ustawieniami w grze, wymuszaniem poprzez sterownik Vsync z/bez potrójnego buforowania, wygładzania krawędzi i filtr. anizo.

Czy ktoś grał ostatnio na nowych Radkach i miał podobne problemy? Gdzieś znalazłem poradę by wkleić plik atiumdag.dll z Catalyst 9.2 do katalogu z grą - gra nie ruszała. Ma ktoś pomysł jak się tego pozbyć? Na GeForce 460 SE 768M wystarczyło zmniejszyć jakość cieni ale na obecnej konfiguracji nawet ich wyłączenie nie przynosi efektu.

 

 

QkB2BPHl.jpg

mVrrZBjl.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem kilkanaście wersji pliku, w losowych lokacjach jest migotanie lub brak szczegółowych tekstur budynków. Błąd jest w samym patchu niestety :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poinstalowałem wszystko i takie bugi  u mnie nie występują, masz je wszędzie czy w jakiejś lokacji tylko ?

Stery mam od win10 1025.5

Instalowałem w g. tego http://softonet.pl/Spolszczenie.Content.Mod.2.6.2.Konsekwencje.2.0,Patche,113138.html

tak wogóle to się tnie szczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poinstalowałem wszystko i takie bugi  u mnie nie występują, masz je wszędzie czy w jakiejś lokacji tylko ?

Stery mam od win10 1025.5

Instalowałem w g. tego http://softonet.pl/Spolszczenie.Content.Mod.2.6.2.Konsekwencje.2.0,Patche,113138.html

tak wogóle to się tnie szczerbaty.gif

Aktualnie mam takie krzaczki w Gotha. Co do ścinek - ten typ tak ma, nawet przy Community Patch nie udało się wyeliminować wycieków pamięci, dziwnych odczytów danych z dysków.

Co do Content Mod, musiałem zrezygnować bo jeszcze bardziej krzaczył tekstury, czasem postaci wcale nie było, tylko oręż. Smiesznie to wygląda jak nie ma szkieletu lub zombie i widać jedynie wymachujące miecze lub pałki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trick na szybki zarobek, wykorzystujący błędy gry:

 

 

Potrzebujemy prastarej wiedzy na poziomie 60 (przyda się także do kuli ognia). Uczymy się telekinezy i następnie snu. Szukamy orków, którzy stoją z Krush Tarach bądź buntowników z halabardami (mniejszy zysk). By rzucić na nich sen lepiej stać w większej odległości by reszta nie reagowała. Zasypiający upuszcza broń, podnosimy go i czekamy aż się ocknie. Gdy to zrobi znów w "magiczny sposób" posiada swoją główną broń. Czynność wykonujemy do woli.

Plus - nie używamy kodów

Minus - by zarobić sporą ilość monet trzeba się trochę pomęczyć.

 

 

Dla leniwych, którzy nie chcą szukać dragrotu a nie chcą wpisywać give :E w konsoli piszemy

goto It_Plant_STR

Przenosi nas tuż obok zielska ale trzeba uważać na potwory!

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepszy trick na golda jest

 

z toporem gorna

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On chyba już nie działa, po jakimś patchu postacie zrobiły się nieśmiertelne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba zabijać lecz uśpić i okraść. Poza tym lepszym kąskiem są najemnicy orków, noszący miecz półtoraręczny. Gdy mamy wyszkolone targowanie, to miecze chodzą po ponad 4400 monet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nwm. po co tak kombinować :D To psuje zabawę jak dla mnie, a hajs w gothicu sam się nabija, szczególnie po kopalniach w Nordmarze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasa w G3 akurat jest najmniejszym problemem. Zostało to zupełnie zaniedbane, cały aspekt ekonomii również. Grałem niezliczoną ilość razy i bez expolitów nigdy nie miałem problemu z kasą, czego nie mogę powiedzieć o G1 i G2, gdzie na samym starcie na przykład Thorus chciał 1000 bryłek rudy za wejście do górnego obozu.

 

Co prawda później system ekonomii też się "zepsuł" bo jak się wybijało ludzi to brało się ich towary i bryłki, ale do 4 aktu pieniądze nie walały się wszędzie jak w trójce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...