Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

iniside

Gildia

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Ci, że coś w tym jest. Bywałem w innych gildiach, w całości polskich i wcześniej czy później coś zaczynało zgrzytać. U nas na razie nie zgrzyta i mam nadzieję, że tak pozostanie. Staramy się dbać od początku o porządek, nie przyjmujemy wszystkich jak popadnie, stawiamy przede wszystkim na jakoś, nie na ilość.

Ale po raz pierwszy się spotykam z tym, że członek jednej polskiej gildii, wypowiada się w taki sposób o innej polskiej gildii. Ja z natury jestem pokojowo nastawiony do świata (w końcu jestem Taurenem, w dodatku Druidem :) ) i nie mam zamiaru nadawać na inne gildie. Ale zawsze będę bronił dobrego imienia swojej gildii.

Jeśli ktoś wypowiada się źle o mojej gildii, to wypowiada się źle o mnie. Jeśli ja wypowiadam się w jakiejś kwestii o konkretnym członku gildii to wypowiadam się tylko o nim, nie o gildii, którą on reprezentuje. Odpowiedzialność zbiorowa nie istnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wbilem sie na sporegar, ale nikogo z gildi chyba nie ma? :P mam xywe Feralcow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak bywam to dopiero w godzinach wieczornych. 19 albo później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz nick z forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...