Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

iniside

Gildia

Rekomendowane odpowiedzi

skoro juz nazwe zmieniaja (nie ma byc przeciez paladyn ale jakos blood knight czy cus) wiec moze i nazwy skilli odpowiednio zmienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak znajde to podam gdzie to wyczytalem, teraz znalezc nie moge (chyba ze mi sie cos porabalo to nie podam :P)

 

to co z ta lista?! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po elficku to? daj tlumaczenie :P

Krwawe Elfy (dosłownie).

To jest elficki w wydaniu blizza. Tzn. nie jest udukomentowany :E

 

Długo mnie nie było, bo nastąpiła mała awaria MBO (spaliła sie :E).

W zwiazku z tym update listy graczy odlozony na piątek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli jeszcze mozna sie dopisac to ja bym zagral :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli bede gral, a planuje jak wyjdzie dodatek, to mocno sie zastanowie, na bf opuscilem jedna z najlepszych gildii, bo grac aktualnie nie daje rady (robota i nuda, czekanie na dodatek).

 

 

rasa - belf (male), najprawdopodobniej rogue (prawie na pewno).

 

server - najchetniej, nie wiem czemu, ale wydaje mi sie, ze ma duzo wiecej eventow niz zwykly pvp - rppvp.

 

 

wszystko jest kwestia tego, czy bede gral z reszta ludzi z the last watch, czy tam marvellous. wiem, ze pare osob chce zrerollowac. i osobiscie mam nadzieje, ze gildia nie bedzie tylko polska, a gchatowym jezykiem bedzie angielski...

 

 

 

od momentu, kiedy instancje nie beda 40 osobowe, bedzie mozna fajnie pobawic sie w end game, ale dla mnie priorytetem bedzie arena (przynajmniej tak planuje, zalezy od itemow, bo nie chce, zeby byle boon farmiacy end game kladl mnie tylko dlatego, bo ma t4, a ja mam najlepszy stuff z areny).

 

inside, mam nadzieje tylko, ze nie bedzie to nazwa 'serenity' :D

 

jak dla mnie gildia moze sie nazywac nawet <pclab>, byle ktos zdecydowal. moge nawet byc gm <i juz bez zadnego zakichanego mergowania sie -_- > :P . z doswiadczenia wiem, tak jak i ty, ze wymyslanie nazwy zajac moze ruski rok, wiec lepiej cos szybko znalesc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hah, ale juz mamy luda, ze ho ho, narazie brakuje nam 2 osobnikow zeby w ogole ta gildie zalozyc :D rozreklamujcie troche ten topic, ja tez sie postaram :)

 

jak dla mnie nazwa moze byc PcLab.pl, a co! :P przysporzymy naszemu labowi popularnosci (bezinteresownie oczywiscie :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklama by byla jakbyscie jakis poziom w gildii trzymali albo skill w PvP albo dobry progres w Naxx na dzien dzisiejszy czyli jakis Patchwerk itp... po dodatku wiadomo Naxx bedzie latwiejsze ale generalnie wiecie o co mi chodzi :)

 

Z doswiadczenia wiem ze jesli sie gra duzo PvP i do tego z dobrymi wynikami to wiecej osob zna dana osobe a nie gildie...

 

np swego czasu dosc znana byla gildia theDust na BL sponsorowana przez gdynska kawiarenke jak dobrze pamietam :) Pozniej sie polaczyli z Alpa Galaxy jak dobrze pamietam albo czescia ktora zostala po migracji na GB, kurde juz nie pamietam i powstalo Null ktore faktycznie sporo zrobilo ale sie rozpadlo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zwołajcie swoich znajomych :D

 

@egregius

Nie, tym razem gildia, bedzie mała, bez szczegolnego naswatiania sie na end-game i levelowania na czas.

Pozatym chcielismy stworzyc gildie tych co zroumia co bedzie napisane na labie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to zwołajcie swoich znajomych :D

 

@egregius

Nie, tym razem gildia, bedzie mała, bez szczegolnego naswatiania sie na end-game i levelowania na czas.

Pozatym chcielismy stworzyc gildie tych co zroumia co bedzie napisane na labie :P

 

 

coz, bo sciagnalbym lightsavera, nova, nemesisa i innych, z ktorymi fajnie sie gralo :)

 

a tak, to bede musial sie zastanowic :P

 

ale jestem za mala gildia, acz ja bede nastawiony, tak jak mowilem, na arene, wiec bede potrzebowal pare osob do 'coopa' arenowego, i to dosyc regularnie, najlepiej jakis dobrych pvp'owcow :)

 

 

anyway, zobaczymy w styczniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
coz, bo sciagnalbym lightsavera, nova, nemesisa i innych, z ktorymi fajnie sie gralo :)

 

a tak, to bede musial sie zastanowic :P

 

ale jestem za mala gildia, acz ja bede nastawiony, tak jak mowilem, na arene, wiec bede potrzebowal pare osob do 'coopa' arenowego, i to dosyc regularnie, najlepiej jakis dobrych pvp'owcow :)

anyway, zobaczymy w styczniu :)

Arena jak arena, mi najbardziej chodzi o Outdoor, i bieganie za ally po Outlands, z kontrolowaniem miasta na czele ;).

 

Z tego co wiem z dobrych źródłe z DK zostało zlikwidowane, tzn. mozna już bezkarnie wpsc 40 osobowym raidem do SW i wyciac w pien wszystko co sie rusza :E

 

No i za Citybosów są teraz rewardy/normalne dropy wkoncu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem z dobrych źródłe z DK zostało zlikwidowane, tzn. mozna już bezkarnie wpsc 40 osobowym raidem do SW i wyciac w pien wszystko co sie rusza

no ale nie zapomnij ze straznicy upgrade dostali ;]

 

No i za Citybosów są teraz rewardy/normalne dropy wkoncu :D

yeee xD jest gdzies jakies info moze co z kogo wypada? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ravenholdt jest gites, sam tam gram... Jest jedna polska gildia w ally... Jak cos to pisac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram w tej polskiej Gildii po stronie Ally :P

fajne towarzystwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem inaczej. Lepiej sie nie przynawajcie tu tylko Horda jest :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy podaniu tamtej propozycji nazwy zapomniałem powiedzieć, że też bym się na to pisał... nie wiem jeszcze jednak kim xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem inaczej. Lepiej sie nie przynawajcie tu tylko Horda jest :P

 

Bzduuuura :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale liczba aliantów się nie zmieni. Wzrośnie tylko liczba hordziaków :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może inaczej: Gram Ally, alewole Hordę... Są bardziej klimatyczni.

Mam zamiar zagrać w Hordzie po wydaniu BC, gdy razem z kumplami przeniesiemy się na inny Realm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...