Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

iniside

Gildia

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji że dostaliśmy własny dział, proponuje zastanowić się nad gildia. Każdeo chętnego zapraszam do wypowiada sie w tym temacie.

Podstawowe decyzje to:

-Kto bedzie grał (ale musi być pewny)

-na jakim serwerze

-nazwa

-priorytety

 

Serwer:

RP PvP

Sporeggar

 

Nazwa

Nightfall

 

 

PISAĆ DO QUARION

Stratujemy 16.01.2007 godzina 00.01 (jak ktoś dostanie klucz :E).

 

Gdzie sie wszyscy podziali ? :E

Guild Charter postaram sie zarejestrowac tego samego dnia.

Podawać nicki swoich postaci po założeniu, tutaj na forum, i w grze sie zgadamy i podpiszemy papier na gildie.

 

A teraz pare zasad. Po pierwsze niech każdy chętny wpisze jaka klasa/rasa (iistotne bo w pozatkowo planowalismy same Krwawe Elfy*) bedzie chciał grać.

Nie ma jakiś limitów. Weźmiemy każdego, niech kazdy gra tym czym lubi.

Jak ktoś jest niezdecydowany niech napisze jedna albo dwie ;).

*początkowo plan pod upadł teraz już tylko większość Krwawych Elfów :D

 

Nie każdy ma czas/ochote itd. Wiec zadnych wymogów nt. być nie być nie ma. Każdy sobie przychodzi kiedy chce. No chyba ze juz sie zapisze na coś to warto byloby powiedzieć wcześniej ze nie bedzie.

 

Mila, spokojna atmosfera, zadnego wyzywania od noobów, itd. Pomaganie sobie itd. Jak sie nie podoba lepiej dać sobie spokój.

 

Aha oczywiscie kazdy chetny musi posiadać dodateg Burning Crusade (premiera około Stycznia 2007), ponieważ gildia w sumie tylko dla tych osób.

 

Lista graczy:

iniside Mage/Warlock

mars83 -----

Yuurei ?

Kuuller Mage

Ravushimo Hunter

czterech_ Priest

thrax Mage/Priest

 

+wszyscy, koledzy, kumple itp. Lista nie jest pełna.

Update Listy.

Coś krótka.. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RPPvP to by było wyzwanie :-)

 

Ogólnie ja chętnie się przyłączę w ramach wolnego czasu. Oczywiście rogalem/rougiem ;-) Jaka rasa to jeszcze przemyślę ale skoro miały być belfy to pewnie belfem :-)

 

Jedyną propozycją jaką mam to zróbmy polską gildię ale odmienną od wszystkich innym. Żadnych *urwa people itp. Luz, blues, pomocne dłonie, kulturka itp ;-)

 

Co do tego żeby gildia była PvP to spoko. Nad serkiem można pomyśleć. Może w ramach TBC otworzą jakieś nowiutkie? :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że otworzą to pewne, problem z nowymi serwerami jest innej natury.One są poprostu nowe, zaznwyczaj nie ma na nich zbyt duzo ludzi, a wiekszosc grajacych po poczatkowym natloku wraca na swoj stary serwer, przez co ten nowy staje sie wyludniony i taki hmm pusty.

Ja bym prosił o propozyje nazw

Coś odemnie

Adaren'Edhil

Serenity

Alein Duiln

Eternity

Później wiecej, nie mam weny żeby zajrzeć do słównika ang-elfickiego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo Raiders of the Lab ;-)

 

To może Boulderfist? Serek w miarę nowy, ustabilizowany... i mógłbym tłuc samego siebie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Albo Raiders of the Lab ;-)

 

To może Boulderfist? Serek w miarę nowy, ustabilizowany... i mógłbym tłuc samego siebie ;-)

Nie moglbys tam mieć chara w hordzie ;)

 

Nazwa hmm, osobiscie licziłem na coś klimatycznego, tak czy inaczej gildia bedzie kojarzona z labem :D (reprezentacja laba w drabince na Arenaach PvP) ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy krok juz jest: mamy dzial :)

 

Moze jakis serv gdzie nie biegaja kolesie w epixah itp? Cos takiego w miare ustabilizowanego, ale nie za starego.

 

Ja robie sobie bloodelfke, chyba czarodziejke (musze jeszcze poczytac nowe talenty)

 

Ile potrzeba osob do zalozenia gildi (10?)

 

Normalnie nie moge sie juz doczekac kiedy bedziemy mogli zlac troche aljanckich slabiakow ;)

Musimy sie troche poafiszowac na innych forach itp. :D Na moim roku sa jacys ludzie co graja w WoW to moze ich tez namowie, zeby tutaj wpadli (graja na Ahn'Qiraj chyba)

 

A nazwa... jest kilka opcji, albo jakas dziwna w jezyku elfow, albo cos pokreconego po angliesku/polsku, albo moze cos ze slowem Lab (PcLabotomizers :P ), moze Pclab.pl ? :E

 

Aa, jeszcze moj brat bedzie gral :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie od poczatku myślałem żeby nazwa była w języku Sindarian albo quena (kto czytał WP ten wie o co chodzi :D).

 

Tak do zalozenia gildi potrzeba min 10 osób i ileś tam srebra nie pamietam ile :)

Moze jakis serv gdzie nie biegaja kolesie w epixah itp? Cos takiego w miare ustabilizowanego, ale nie za starego.

Właśnie dlatego osobiscie ciągle myśle nad RPPvP. Z doświadczenia wiem, że nawet na najstarszych serwerach nie ma hiper-wyepixowanych ludzi, gdzie jak sie wchodzi do komp zadyszki dostaje od swiecacych itemków :E

Tam sobie zazwyczaj spokojnie graja, bardziej zoogranizowanie (niech ktos wejdzie na forum jakiegos RP/RPPvP ludzie robia eventy itd). IMHO myśle że tam bedzie fajnie ;]

Na MMORPG.PL było paru chetnych, jak uda mi sie tam odkopać temat to sie zaafiszuje.

 

Sam grałem na Ahn'Qiraj, w gildi Ogranu Order. IMHO to była najfajniejsza gildia w jakiej byłem od kąd gram w gry po necie. Czyli od jakiś dwóch lat :D. Ogólnie było tam fajnie spoko ludzie, kazdy chcial sobie pomoc, nikt nie gonil za levelem, raidowalismy Arathi Highlnads, Hillsbrad, mielismy premade na BG, ogólnie zabawa świetna :D. I nie za pomne jak pierwszy członek zdobył 60 levele. Co to sie działo Mega-Raid na ally z tej okazji. Chyba przez 4-5h opanowalismy najpierw Hillsbrad a potem Arathi i nie dalismy im levelować. Non-stop sie w tedy tluklismy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

meh meh meh! i moge ze soba paru kumpli wziasc ;)

 

klasa na 90% Hunter, rasa hmm skoro horda to albo troll albo blud ylf sie zobaczy

 

@Yureei: NIEEE nie Boulderfist! xD nie usune swojego dłorf hunta! ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Priest. BE priest? Cóż, pierwszy char hordą być kiedyś musi, przywiązałem się troche do nordrassila, ale to w sumie tylko dla znajomych,więc starczy wejście tam na parę godzin w tygodniu.

Raiders of the Lab brzmi iście fajowo, trzeba przyznać :]

A członków gildii byłoby? Marzy mi się mała, ale aktywna gildia, taka akurat na jakiś pvp premade, dobrze zorganizowany i zawsze w kupie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
meh meh meh! i moge ze soba paru kumpli wziasc ;)

 

klasa na 90% Hunter, rasa hmm skoro horda to albo troll albo blud ylf sie zobaczy

 

@Yureei: NIEEE nie Boulderfist! xD nie usune swojego dłorf hunta! ;]

 

zawolaj kumpli tutaj, im wiecej ludzi tym lepiej :)

 

a i wlasnie, dolaczamy tez przypadkowych ludzi z realmu, czy tylko tych co tutaj trafia i skleca cos poprawna polszczyzna? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że narazie tylko tych z laba :D. Późnie zobaczymy :)

W zasadzie to zależy od ilości chętnych. Bo myśle ze wielkosci 35-40 członków nie ma sensu przekraczać. Lepiej zeby sie wrzucy w miare dobrze poznali niż zeby było 200 osób i nikt nawet 1/4 nie znał :D

 

A członków gildii byłoby? Marzy mi się mała, ale aktywna gildia, taka akurat na jakiś pvp premade, dobrze zorganizowany i zawsze w kupie

No no. Zoogranizowane Outdoor PvP zawsze mile widziane :D. Bo w dodatku na to jest szczególny nacisk polozny :E. Wiecie najlepiej jakby nasza gildia byla w stanie zawsze kontrolowac Shattrach (czy jakoś tak), neutralne miasto, jakby jakiś tfu aliant sie tam przypałętał to obić i pogonić :E

 

przywiązałem się troche do nordrassila

No a teraz sie przywiążesz do Sunwell, albo Avatar of Sunwell, albo Silvermoon co tam wolisz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to dobry pomysł z ludkami z laba i jak by pisali po Polsku to też fajnie by było. :-)

 

@Raff: noo... racja. Ja też bym swojego Yuureia nie pogrzebał. Zwłaszcza, że jak widziałeś gonię 60stkę ostro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się chętnie dołącze do Was :) , już znudziło mi sie non stop raidowanie shamanem.

Jak już bym miał chara robić to mag/priest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to juz krwawe elfy sa dostepne ??:P

chyba nie w temacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up: mowimy o gildi ktora zalozymy gdy wyjdzie dodatek co zreszta w pierwszym poscie jest chyba dosyc dobrze wyjasnione ;]

 

@Yuurei: no istny power leveling ;]

 

@kuuler: chcialbym by dolaczylo 4 moich przyjaciol (z realu :)), Yuurei bedzie wiedzial o kogo chodzi, wiec jakby co moze potwierdzic ze to porzadni ludzie :)

(Cupex, Czerwiczka, Renn, Samwise - chociaz nie wiem czy ta dwojka ostatnia bedzie chciala dolaczyc sie skoro gramy horda ;])

 

Co do ilosci ludzi w gildi to faktycznie 35-40 powinno wystarczyc, szczegolnie ze instancje beda w outlandach (+te nowe na starych smieciach) max. 25 osobowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo... a Zakaree nie dołączy? ;-)

 

Niech nie marudzą. Ja też gram aljansem ale chcę zobaczyć czemu ta horda niby taka wypaśna w PvP ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazzaka da sie ubić w 9 osób na 67 levelu :D

Wiec stare instancje do bedzie cos ala UBRS dla 10 osób :D.

Ja nie mam nic przeciwko nich tylko dopisza sie do topicu, a ja w piatek zrobie aktualna liste chetnych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ooo... a Zakaree nie dołączy? ;-)

ja mowilem o swoch in rl friendsach ;] no ale z co poniektorymi Szadołami (Zakaree, Dahakaa moze Gaily chociaz tego dzieciaka jakos specjalnie nie daze sympatia ;]) ofc bedzie mozna pogadac ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shatrah czy jak to zwal nigdy tego nie umiem napisac nie do konca jest neutralne... sa dwie strefy jedna to hordzia druga to ally... przeciwne frakcje maja w tych strefach status unfriendly ale guardy nie tluka nikogo... tak tak bijcie sie w miescie guardy tylko na to czekaja :)

 

Miastem nad ktorym mozna przejac kontrole to Nadgard czy jakos tak :)

 

Czy stary serwer czy mlody co za roznica... na jakims serwie zabili nefa w 54 dni odkad serwer stoi wiec tez ta gildia miala kolesi full epix bardzo szybko :)

 

Gorzej jak wpadniecie na jakas grupe hordy wyepixowana i sie po prostu rozbijecie o nia jak my ostatnio jadac do Naxx i wpadajac na druga gildie hordzia pod wzgledem progresu... po prostu wpadlismy i nas pozamiatali :)

 

Na serwach czysto PvP jest wyzszy poziom PvP jak i ciekawsza zabawa jednak poziom kultury to juz inna bajka

 

Nazwe gildii dajcie taka:

Niech elf tam w swoim jezyku napisze "My Sprite Wy Pragnienie" jakis orc w Common to przepisze i tak nazwiecie gildie :E BTW taka gildia istnieje na BL w normalnym jezyku :P

 

W Outlandach niby taka wielka strefa wojny a kontrolowanie tych stref jest tak samo popularne jak w EPL a horda bardziej przyjazna niz normalnie przynajmniej tak jest na becie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W becie pewnie tak jest bo kazdy chce obadać nowy content zobaczyć co oferuje itd. ;). Poatym czytalem ze lore jest wrecz niesamowity w Outlands i moze dlatego ..

 

Na Serverach RP pewnie Outdoor PvP bedzie bardziej popularne.

 

Hordy no wiesz my gramy Horda, bedziemy gankowac aliantow przed instancjami :E

 

Nangrad ? Jest Strefa Nagrand, ale nazwy miasta nie pamietam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tych nowych nazw to trzeba sie przyzwyczaic... cale szczescie ze blood elfy dali do hordy... jak zobaczylem animacje blood elfa i to lukierkowate twarze a ciala na wzor modelek chorych na anoreksje ktore nawet nie sa proporcjonalne to sie ucieszylem ze to nie Ally :D Dranei tez jakos na odpieprz zrobili animacje i emoty te tance tez jakies takie ech... no nic z kumplami siedzielismy i po prostu smialismy sie z tego... Troll facet po prostu tak jak tanczy to arcydzielo... ja chce trolla maga :(

 

Jakos do tego Outdoor PvP nie jestem przekonany... takie sztuczne... wywalili by tylko DHK za cywilow to naprawde by bylo juz cudnie :)

 

Jest raid do Naxx pojawia sie 30 osob to co robimy? jak to chlopaki sie nudza to szturm na miasto :)

 

Chociaz dobrze ze tokeny dali za robienie tych questow pvp to bedzie jakos to napedzac ludzi ale bez tego to jakos marnie bym to widzial... moze na serwerach PvE RP to by bylo popularne ale na PvP to jakos nic nowego... ot co dodali jaki drobny dodatek

 

Dzisiaj mielismy ladne pvp 4vs5 no i rekreacyjnie kolesi zniszczylismy zaraz po resie :) jak bylo 3vs5 to cwaniakowali bo priesta mieli i nie dali sie resnac a przyszedl do nas priest to padli momentalnie bez zadnych strat a pozniej zaczeli uciekac :P

 

Zreszta kupa zabawy byla przy 3vs5 az sie nie moge doczekac aren :)

 

Patch sciagniety do bety 70lvl mozna juz zrobic ale jeszcze nie otwarli kraini gdzie mozna latajacego mounta... no ale przez ostatnie 2 tygodnie to strasznie duzo poprawili... widac ze sie staraja na styczen wyrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co byście powiedzieli na nazwę: Sin Dorei??::>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po elficku to? daj tlumaczenie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko a krwawe elfy pladyny bede mialy te same czary co alliancki paladyn ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko a krwawe elfy pladyny bede mialy te same czary co alliancki paladyn ?

 

zapewne tak, najlepsze info znajdziesz na www.wow-europe.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...