Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

iniside

Gildia

Rekomendowane odpowiedzi

Szczegolnie BE sa klimatycznie po tym co im zrobili... nie ma jak to zjebanymi modelami grac :) stare modele byly ok ale te nowe to jakas parodia... rozumiem ze BE male musi byc bardziej napakowany od female ale teraz BE wyglada jak pudzian co jest wrecz nienormalne jak na Elfa...

 

Dobrze by bylo jakby wiecej hordy gralo bo po prostu nikt prawie horda nie gra... 10min czekania na WSG/AB jest tragicznie a na AV 30-45min. Jak sobie horde zrobilem to instant wejscia :)

 

Musze sie nauczyc duelowac bo boje sie ze tak samo bede grac na arenach :)

Dobrze ze na BG to bez emocji gram... wchodze zabijam jakas grupke i wychodze :) pamietam jak na AV wpadlem na 3 hordziakow mysleli ze dadza rade ale szybko sie poskladali... ehh chociaz marchewki i combat healing potka mi szkoda ale warto bylo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

IMHO BE wygladają hmm normalnie, nie są jakoś szczególnie przepakowane. Tzn. ja nie widze zadnej roznicy miedzy modelem z alphy a z bety.

 

A do rzeczy, z racji ze za trzy tygodnie premiera, wypadałoby podjąc decyzje gdzie gramy.

Moje propozycje

Ravenholdt (RPPvP)

Jaedenar (PvP)

Defias Bortherhood (RPPvP)

 

Co myśliscie. No i oczwyście podajcie własne. Ja bym był za Ravenholdt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
te serwery istnieją.

gildia = nowy serwer, jeśli to ma być pvp.

nowy server == smietnik, jakies 70^ ludzi przestanie na nim grac po 3 tygodniach i bedzie wialo pustkami.

 

Dlatego pojdziemy na jakis istniejacy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zgadzam sie, pozatym na nowych servach beda biegaly same BE i Dranei, jednym slowem bedzie kicha :D

 

a sam osobiscie nie wiem, ktory serv bedzie najlepszy, moze byc RP.

 

bardziej niz o serv musimy martwic sie o ludzi, narazie nawet nie mamy 10 osob na zalozenie gildi :E trzeba na laba sciagnac ludzi z innych for... tyle ze ja nie mam znajomosci :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwoch znajomych, jeden napewno sie dolaczy do gildi. Drugi sie zastanawia (;

 

No tak, a tak wszyscy sie chwalili, ze znajomych maja, ktorzy moga grac :>, mam nadzieje ze to aktualne dalej (;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary serwer = gankage. + i tak na sto procent bedzie pelno belfow i draenei, tak dzialaja rzeczy jak wychodza dodatki.

nowy serwer = ludzie odpadają, ale spora czesc zostaje. o wiele wiecej ludzi rerolluje od nowa tylko dlatego, ze moze w miare spokojnie levelowac (bo serwer nowy i nie ma gankteamów) i dojsc do 60/70. class i race balance osiąga się w ciągu dwóch tygodni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tym razem. Teraz duzo ludzi rollnie pobawi sie dwa tygodnie, i wroci na stare chary .

 

Poztaym na Ravenholdt wciaz duzo ludzi leveluje, jest malo dzieci aolu, dzieci neostrady etc itd. No i wazne ze jest przewaga ally nad horda. Czyt. bedzie co gankować :E. Pare razyy nanowym serwie zaczynalem. No more ze sie tak wyraże..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ravenholdt jest ok ;) to moze juz stworzymy taka gildia ;)??

zeby bylo wejsc na gotowe a nie cackac sie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ravenholdt jest ok ;) to moze juz stworzymy taka gildia ;)??

zeby bylo wejsc na gotowe a nie cackac sie ?

 

no nie wiem czy wszyscy chetni maja juz wykupionego prepaida, ja nie mam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam gram na Ravenholdt i narazie nie spotkalem sie z gankowaniem, no moze kilka razy jakis hunter 5 lvl wyzszy mnie ubil, ale okolo 80% ally ktorych spotykam jest przyjaznie nastawiona choc nie zmienia to faktu ze zawsze sie znajdzie jakis ganker ;). Takie uroki serwera pvp ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypraszam sobie. Gankowanie to najfajniejsza rzecz. Pamiętam że sam na 60levelu brałem odwet w STV na wszystkim co sie ruszało i było aliantem :E, aż mnie wkońcu 5 ganiało :E

 

Ok. Może kupie guild charter, z jakąś nazwa (znaczy zajme ją), na Ravenholdt i dam znać.

 

Prepaida już zamówiłem tylko paczki nie widać ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie, mi tez gankowanie sprawia duzo funu tylko gorzej w sytuacji gdy sobie chce po questowac i ktos mnie zacznie gankowac wtedy juz nie jest przyjemnie :P

 

Ps. Trzeba bylo kupic na allegro i poprosic o wyslanie kodu na sms'a albo maila :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie, mi tez gankowanie sprawia duzo funu tylko gorzej w sytuacji gdy sobie chce po questowac i ktos mnie zacznie gankowac wtedy juz nie jest przyjemnie :P

 

Ps. Trzeba bylo kupic na allegro i poprosic o wyslanie kodu na sms'a albo maila :P

Kurier nie dowiózł umowy z bankiem :E, wiec nie dalo rady :E

 

No, mnie gankowali, ale zazwyczaj to lajtowo, 1 kill i idzie dalej. Sam tak robiłem wiec co tam (;,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale Ci co beda grac a maja juz prepaid'y(albo sa w trakcie :P) beda tworzyc gildie ?

sam musze kupic prepaid'a bo mi sie konczy 14 stycznia

 

ps. blizz mnie oszukuje bo miesiac temu mialem 15 styczen, a dzis 14 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba troche rozkrecic ten temat, wezcie tych swoich kumpli tutaj zagoncie zeby cos skrobneli :D

 

ja kupuje prepaida razem z dodatkiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak wracajac do tematu, to Ahn'Qiraj, jest jeszcze fajny. Wiem bo grałem :E, no i duzo ludu tam jest (;

 

Wogole, moga sie nawet nie dopisywac, zeby tylko grali :D, bo szukanie ludzi na serwerze to ostatecznosc.

 

Ja prepaida zamówiłem w zeszył tygodniu, dalej czekam :D, a podobno poczta miała już nie strajkować..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to już mamy nazwę wymyśloną? ;-)

Nie róbmy niczego pochopnie. Ludzi potrzebnych do założenia gildii jest wystarczająco. Ostatnio gadałem o pomyśle z moją kumpelą i też była chętna na taki pomysł więc o ludzi do grania bym się nie martwił. Raff się jakoś przestał udzielać ale pytał się mnie ostatnio co z gildią więc też jest chętny. A skoro jest to ściągnie swoich kumpli, o których pisał.

Nie róbmy niczego pochopnie. Poczekamy do BC i wtedy ruszymy :) Po co już robić jakieś rezerwacje i inne tego typu pierdy a potem nagle się okaże, że 70% nie może bo coś tam.

 

A w STV mi się podoba jak na razie pomaganie gankowanym :) Robię dokładnie to co mnie wkurzało. Pomagam swoim jak są gankowani ale nie biję tych dużo niższych levelem chyba, że są w gankteamie :) I jest wesoło. Może się te alianckie pipy nauczą w końcu, że swoim się pomaga :)

 

btw po raz kolejny wygraliśmy AB :) Niestety na WSG nadal wszyscy uważaja, że 43lvl rogue obroni flagę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niechce zakladac gildi tyylko kupic guild charter.(narazie).

 

Poprostu nie ma sensu odkladac podejcia deyczji nt. serwera w nieskoncznosc, bo potem bezie a bo ja wole tu, a ka tu i nic nie bedzie. Dlatego wolałbym juz ustalic jaki serwer(;.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja niechce zakladac gildi tyylko kupic guild charter.(narazie).

 

Poprostu nie ma sensu odkladac podejcia deyczji nt. serwera w nieskoncznosc, bo potem bezie a bo ja wole tu, a ka tu i nic nie bedzie. Dlatego wolałbym juz ustalic jaki serwer(;.

 

zgadzam sie :thumbup:

 

trzeba tylko ustalic jak tworzymy nazwe :D wg. mnie sa trzy opcje - cos z angielskiego, cos z elfickiego, albo cos z nazwa Lab, np. bLabElves :E

 

mam pomysl, wymyslmy kilku kandydatow na nazwe i zrobmy ankiete :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, mialem pomyslec przy kupowaniu charteru :E

Myslalem nad:

Avalanche

Allalien

Shira

Adaren Edhil

Bla bla itd. [;

 

EDIT, to kuuler:

Wieć z moich propozycji to tak

Avalanche

Allalien

Shira (?)

Adaren Edhil (dosłownie Krwawe Elfy)

Shan'Nor

Asta'Narath

 

W sumie, dlugo bym mogl tak wymieniac (;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, mialem pomyslec przy kupowaniu charteru :E

Myslalem nad:

Avalanche

Allalien

Shira

Adaren Edhil

Bla bla itd. [;

 

EDIT, to kuuler:

Wieć z moich propozycji to tak

Avalanche

Allalien

Shira (?)

Adaren Edhil (dosłownie Krwawe Elfy)

Shan'Nor

Asta'Narath

 

W sumie, dlugo bym mogl tak wymieniac (;

 

inside, davai tlumaczenia obok :D z tych co podales to najbardziej mi sie podoba Shan'Nor :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
inside, davai tlumaczenia obok :D z tych co podales to najbardziej mi sie podoba Shan'Nor :)

Nie mam pojecia co to znaczy (;

Wymyslilem to na poczekaniu. Tzn. na100% to nic nie znaczy, ale jest takie w stylu Elfów Blizzarda (jak grałeś w W3 i kampanie to wiesz) :D

 

Edit:

to pare więcej ;D

 

Anah'Taroth

Saroth'Dalnah

Etani'Nathul

Lagro'tah

 

Bla bla. Itd Wymyslanie takich nazw to zadna sztuka :D

 

edit.

tak na marginesie, moglby ktos sie wkoncu wypowiedziec jaki serwer. Bo, ja coraz bardziej przychylam sie do Ahn'Qiraj (duzo ludzi tam gra, calkiem przyjemne comunity, stety lub niestety duzy progres pve, ale to po dodatku i tak bedzie kompletnie bez znaczenia), jak gadalem z kumplem on tez by bym za AQ.. [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...