Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

OBAR

Fanklub iRiver'a

Rekomendowane odpowiedzi

Mojemu znajomemu w miesięcznym iRiverze T10 nie łaczy już wyjście słuchawek. Wcześniej miał problemy z wykryciem go przez kompa, mimo tego, iz miał sp2 i odpowiedniego Media Player'a. Przerobienie go nic nie pomogło, nadal komputer go nie wykrywał.

PS. Mój komp go wykrywał i u mnie zostal przerobiony, co nie zmienia faktu, że moje odczucia do tak wychwalanego iRiver'a sa negatywne. Dodam tylko ze komputer znajomego miał problemy z wykryciem TYLKO tego iRivera. Każdy inny sprzęt działał poprawnie. Reinstalacja Windowsa nie pomogła.

PS.2 Moze to powinienem napisać w drugim "fanclubie" ale nie rozumiem zachwytu nad Click Wheel w iPodzie. Moim zdaniem to zwykły niewygodny "bajer". Owszem wyglada to fajnie ale nic poza tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie kupiłem słuchawki o których niedawno pisałem a mianowicie creative ep-630. Jednak mam problem. Po podłączeniu ich to t30 jakość dźwięku nie jest zachwycająca. Zbyt duże huki. dźwięk jest dosyć "głuchy" i te soprany typu "ccc", "sss". Jak powinienem ustawić SRS, żeby się tego pozbyć?? Przeważnie słucham muzyki techno i klubowej. Niech ktoś mi poradzi co mam zrobić, bo jak narazie, to wolę słuchać muzyki na standardowych cresynach smilies/sad.gif

słuchasz techna przeszkadza ci dźwięk :E??

Kwestia przyzwyczajenia..

 

PS. Mój komp go wykrywał i u mnie zostal przerobiony, co nie zmienia faktu, że moje odczucia do tak wychwalanego iRiver'a sa negatywne. Dodam tylko ze komputer znajomego miał problemy z wykryciem TYLKO tego iRivera. Każdy inny sprzęt działał poprawnie. Reinstalacja Windowsa nie pomogła.

1. jest takie coś jak serwis

2. miał naprawde duzego pecha

3. creative nie jest lepszy ;)

 

PS.2 Moze to powinienem napisać w drugim "fanclubie" ale nie rozumiem zachwytu nad Click Wheel w iPodzie. Moim zdaniem to zwykły niewygodny "bajer". Owszem wyglada to fajnie ale nic poza tym.

a miałęś przynajmniej iPod'a w łapach ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem i nawet bardzo szczegółowo go "testowałem" (Nano mojej siostry). Porównując wygodę użytkowania iPoda i SE k750i (który obecnie pełni u mnie rolę odtwarzacza MP3) stwierdzam, że SE bije go na głowę. Chodzi mi o to, że odtwarzacz noszę w kieszeni a w SE moge zmieniać głośność oraz utwór bez wsuwania do niej ręki. W iPodzie jest to niewykonalne.

Co do tego iRivera wiem, że istnieje coś takiego jak serwis lecz problem z poprawnym wykryciem zdarza sie bardzo czesto (dużo osób na forach pisze o tym problemie). Co do 3 podpunktu ("Creative nie jest lepszy") - zależy w czym? Jeśli chodzi o intuicyjność obsługi to zdecydowanie wolę MuVo od T10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Porównując wygodę użytkowania iPoda i SE k750i (który obecnie pełni u mnie rolę odtwarzacza MP3) stwierdzam, że SE bije go na głowę.

:E

 

Chodzi mi o to, że odtwarzacz noszę w kieszeni a w SE moge zmieniać głośność oraz utwór bez wsuwania do niej ręki. W iPodzie jest to niewykonalne.

popłacz się... naprawdę jest to dla ciebie takie ważne leniuchu ?!?

 

Co do tego iRivera wiem, że istnieje coś takiego jak serwis lecz problem z poprawnym wykryciem zdarza sie bardzo czesto (dużo osób na forach pisze o tym problemie).

ja jakoś nie przypominam sobie żebym o takim problemie czytał a jestem zarejestrowany na 2 największych forach o tej tematyce ( + to forum)....

No chyba, że mówisz o jakichś zagranicznych...tu juz jestem mniej aktywny... oczywiscie mam na myśli jedno forum ale adresu nie podam bo później bedzie że konkurencje reklamuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak?? Czy znajdzie się ktoś, kto powie mi co mam zrobić, żeby dobrze grały te ep-630?? Nie spodziwałem się, że będę miał z nimi taki problem. Jak pozbyć się tych efektów, które wypisałem wcześniej?? Prosiłbym o jakieś konkretne ustawienia SRS-a. Próbowałem już sporo kombinacji i nadal nie jestem do kńca zadowolony :kwasny:

POMÓŻCIE!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to jak?? Czy znajdzie się ktoś, kto powie mi co mam zrobić, żeby dobrze grały te ep-630?? Nie spodziwałem się, że będę miał z nimi taki problem. Jak pozbyć się tych efektów, które wypisałem wcześniej?? Prosiłbym o jakieś konkretne ustawienia SRS-a. Próbowałem już sporo kombinacji i nadal nie jestem do kńca zadowolony :kwasny:

POMÓŻCIE!!!!!!!!

Ja mam

SRS-8

Focus->Wysoki

True bass- 07

Boost- 60 Hz (powyżej nie ma po co dawać)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak samo, tylko focus na średnim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam

SRS-8

Focus->Wysoki

True bass- 07

Boost- 60 Hz (powyżej nie ma po co dawać)

Ja mam na:

SRS-3

Focus->Wysoki

True bass- 02

Boost- 60 Hz

i i tak mam już dosyć. Jak wy możecie te basy wytrzymać na 7-ce :E

Ja mam na takich niskich ustaiweniach i już nie wiem z czego zjechać, żeby być zadowolonym :hmm:

Napewno masz ep-630?? Dziwi mnie, że masz takie ustawienia. No chyba, że lubisz tak słuchać :lol2:

Jak wcześniej napisał marek.b to kwestia upodobań i przyzwyczajenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na:

SRS-3

Focus->Wysoki

True bass- 02

Boost- 60 Hz

i i tak mam już dosyć. Jak wy możecie te basy wytrzymać na 7-ce :E

Ja mam na takich niskich ustaiweniach i już nie wiem z czego zjechać, żeby być zadowolonym :hmm:

Napewno masz ep-630?? Dziwi mnie, że masz takie ustawienia. No chyba, że lubisz tak słuchać :lol2:

Jak wcześniej napisał marek.b to kwestia upodobań i przyzwyczajenia.

Spokojnie przyzwyczaisz się. :E Lub bas po prostu ucichnie (?) Dziś dostałem z gwary nowe i ekstremalnie się dosyć słucha :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
popłacz się... naprawdę jest to dla ciebie takie ważne leniuchu ?!?

Tak naprawdę jest to dla mnie TAKIE ważne. I nie tylko dla mnie zresztą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to możesz i mnie dopisać do klubu :)

 

od dzisiaj jestem baaaaardzo szczęśliwym posiadaczem czarnego T10 FM 2GB + Sennheiser MX500 :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też możesz dopisać do klubu :D

Od roku posiadam iRiverka T20 FM 1GB złoty (innych nie ma ;) ) Byłbym w pełni zadowolony gdyby miał przynajmniej 2GB pamięci, no ale nie było takiej wersji :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem słuchawki na senki HD212Pro :) Prosze o aktualkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem cresyny na ep-630, również proszę o aktualizację :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mam. T10 czarny, wersja U.S.Pełen wypas.

 

Prosze o przyjęcie.Obiecuje dalej zachwycać sie tym cudeńkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ak u niego z jakością muzy?

tak jak w każdym iRiverze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale podobno H10 gra gorzej niż T10 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam all :D

 

od jakiejś godziny jestem szczęśliwym posiadaczem iRiverka :D T10 pomarańcz 1 GB. Wpiszcie mnie do klubu bo zaraz zwariuje wszystkie baterie cos zeżarło :E i nie mam go jak odpalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat, chce se kupić iRivera i nie wiem, którego mam do dyspozycji (a raczej będe miał :E) 400zł i nie wiem czy zakupić t10 1GB czy t30GB

http://sklep.iriver.pl/pokaz_produkt.php?idprod=235

http://sklep.iriver.pl/pokaz_produkt.php?idprod=239

 

Pomóżcie przy podjęciu decyzji. Na forum widzę użytkowników t10 więc to kwestia ceny czy jakości? Jak jakości to nie wiem czemu jest tańszy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiszcie i mnie!

Od pojutrza właściciel kompletu Iriver&Sennheiser, a konkretnie Iriver T10 US 1GB FM & Sennheiser px100 lub Creative EP-630

 

Pulpit: też się zastanawiam czemu T30 w tym sklepie jest droższy... na allegro zazwyczaj o kilkadziesiąt złotych tańszy. Bebechy, czyli dźwięk ten sam. Różnica widoczna - kolorowy wyświetlacz, mocniejszy, większy... wybierz sam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie kolorowy wyświetlacz fajny więc jednak t10 teraz tylko kasiorkę pozyskać i zakupuję bez namysłu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, dzisiaj po szkole iriverek już na mnie czekał ;]

Pierwsze wrażenie: mniejszy niż się zdawało!

Jak na razie bardzo mi się podoba, właśnie do niego muzykę wgrywam, trzeba potestować z sennkami :D

I muszę skoczyć do sąsiedniego(na szczęście :P) sklepu jakąś pojemny akulumatorek kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...