Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Froger

Gran Turismo HD ( PS3 )

Rekomendowane odpowiedzi

No screeny niezłe ale xbox 360 też jest w stanie wygenerować taką grafikę spokojna głowa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem - problem w tym że chyba nie szykuje się nic pokroju GT HD tyle że na nowego klocka ... chyba że o czymś nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MalcolmX

WOW! Ale wciąż mi tu czegoś brakuje, dalej wygląda to jakoś sztucznie, a może to ja po prostu marudze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiem - problem w tym że chyba nie szykuje się nic pokroju GT HD tyle że na nowego klocka ... chyba że o czymś nie wiem

 

 

No własnie też tak myśle ale po ostatnim ujawniueniu sie ze GTA4 i tym podobne tytuły pojawio się też na x360 więc wszystko jest możliwe.

 

WOW! Ale wciąż mi tu czegoś brakuje, dalej wygląda to jakoś sztucznie, a może to ja po prostu marudze.

 

Póżniej to gey będo lepiej wyglądać na żywo niż na screenach. Screeny poprostu niesą pokazane w dość dużej rozdziałce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTHD to tak naprawde GT4 w HD , nic nowego i ciekawego.Mogli by panowie z polyphony w koncu ruszyc troche do przodu i dodac uszkodzenia ,warunki pogodowe badz widok ze srodka.

W kazdym razie ja czekam na GT5 , ponoc tam ma pojawic sie kilka nowych rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiem - problem w tym że chyba nie szykuje się nic pokroju GT HD tyle że na nowego klocka ... chyba że o czymś nie wiem

 

Kolega nigdy widzę nie słyszał o Forza Motorsport. To nowe GT to de facto jest GT4 w podbitej rozdziałce. W efekcie czego przeciwnicy dalej będą jeździć po sznurku, dalej brak jakiegokolwiek modelu zniszczeń i wbrew temu co piszą kiepski realizm. Forza to dokładne przeciwieństwo GT, powiem tyle że w Forza modelowany jest nawet przepyw powietrza w silniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam nieprzepadam za scigałkami ale może czas to zmienić :P FORZA to całkiem dobry tytuł może być :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiem - problem w tym że chyba nie szykuje się nic pokroju GT HD tyle że na nowego klocka ... chyba że o czymś nie wiem

 

no nie wiesz :) forza motorsports 2 i wszystko jasne :)

 

http://www.xbox.com/en-US/games/f/forzamot...rt2/default.htm

 

prosze bardzo, filmiki robia miazge z gt z podbita rodzialka (imo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omg?

 

Te fotki wyglądają ładnie chyba tylko na oddaleniu.

 

Jak się je powiększy... Szykowac worki!

 

Bardziej spartaczonej "na siłę" grafiki chyba nigdy nie widziałem... Ta seksowna trawa, gęsta niczym włosy na głowie osiemdziesięciolatka i wysoka do pasa.. Te efektowne, kanciaste cienie przypominające czasy Quake 2... Nie chcę już się wyżywać na wyglądzie samej drogi, bo zjada ją w przedbiegach rodzimy xpand rally, ani o stojących wzdłuż trasy postaciach, które cieńką geometrię starają się nadrabiać normal-mapą... Błe. :thumbdown:

 

Jedyne co jest ok, to śliczne modele autek i kierowcy (po jaką cholerę, pytam się?) i góry w tle. O ile w te pierwsze jestem zdolny uwierzyć, to jednak owe krajobrazy przy zestawieniu z resztą żygopędnych widoków, wyglądają na wstawione w procesie postprodukcji - i zdaje się, że się co do tego, niestety, nie mylę...

 

Te szczęki to wam nie poopadały z wrażenia, tylko z chęci zwrócenia na monitor obiadu, jak mniemam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko screene :D oceni sie jak sie zobaczy na żywo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To tylko screene :D oceni sie jak sie zobaczy na żywo :P

Na żywo ta tekstura... hmm... "trawy", przypominająca raczej rzygi kota, będzie tak samo kłuć w oczy jak teraz.

 

Więc nie wiem, co to za argument.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem te zdjęcia to mi szczena opadła :wow: .Na początku to wmawiałem sobie,że to prawdzie zdjęcia :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika Foto Realistyczna tuż tuż :D Zobaczcie se screne z Crysis , Alan wake, Hellgate London :D może niesą takie same jak te ale też dość dobre :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka zapowiada sie ciekawie. Graficznie to wiadomo, ze zawsze moze byc lepiej, ale nie ma co przesadzac :) GranTurismo zawsze bylo fajne i nie widze powodu, dla ktorego wersja na PS3 mialaby taka nie byc :D Chcialbym na engine tej gierki zobaczyc Tokyo Highway Challenge :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym zobaczyć Tibie na tym Engine :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja chciałbym zobaczyć Tibie na tym Engine :D

Za granie w Tibie powinna byc szubienica :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by tibia na tym engine była to ludzie by swoje matki mordowali z bright swordów itp :), ciachali sie nożami, chodzili by na hunty na stadiony :D i 3/4 tibijczyków poszła by do zakładu psychiatrycznego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to "tylko" GT4 z podbitą rozdziałką to ciekawe jak będzie wyglądało GT5 :) .

Piękna Subaru :thumbup: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak by tibia na tym engine była to ludzie by swoje matki mordowali z bright swordów itp :), ciachali sie nożami, chodzili by na hunty na stadiony :D i 3/4 tibijczyków poszła by do zakładu psychiatrycznego :D

Do Tibetu :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja chciałbym zobaczyć Tibie na tym Engine :D

Ty na serio czy żartujesz?? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...