Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

BigBadMoon

Portal Gazeta.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z wejściem na stronę www.gazeta.pl, co więcej od kilku dni w ogóle nie che mi się wczytać (podczas gdy wszystkim się wczytuje). Moja przeglądarka to Opera 9.02 (ona wskazuje, że jest błąd i nie ma takiej strony). Sprawdzałem także przez IE, ale on też nie potrafi wejść na portal. Z czym to może być związane. Proszę o pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
no to go zbanowali na gazecie :E

pozostaje proxy ;)

Nie, nie :) Już wszystko działa :) dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Prawda, ale bardziej miałem na myśli żart odnośnie DDR4 2400MHz na Z170 z niepodkręconym i7. Na dodatek jest to 32GB, a skoro używa komputer tylko w grach to nieprzydatne... Opłaca się zmieniać przy obecnych cenach i7, ale wątpię by autor mocno odczuł różnicę między 10400f a 12400f, chyba że kupi RTX3080 i będzie grał w 720p w ponad 60Hz, a najlepiej 240Hz. https://www.techpowerup.com/review/intel-core-i5-12400f/15.html W takiej sytuacji kupiłbym i5 10400f, jeśli bez zmiany ramu to na używanej/promocyjnej b460 i czekałbym 3-4 lata, aż kupi się już dobrą płytę z DDR5 oraz grafiką w potencjalnie dobrej cenie... Przecież i5 10400f go nie ograniczy? Jeśli już ma brać i5 12400, to niech będzie z integrą, bo w końcu zmienili HD630 na HD730... 70 zł dopłaty, a będzie mógł w każdej chwili sprzedać GPU.
    • Dla mnie to obok XC/XC2 w ogóle nie stało  Tam miałem pełną wolność róbta co chceta a tutaj co mam ? Albo w przód albo w tył, nie mogę nawet iść w bok bo niewidzialne ściany. Gra na dzień dzisiejszy totalnie wypadła dla mnie z kręgu zainteresowań; może za jakieś 10 lat jak już ta gra wyjdzie cała (seryjnie nie chce mi się ogrywać pojedynczych chapterów raz na 2 lata) i wypuszczą remaster tego remake'a to MOŻE.  
    • Jest przecinek w odpowiednim miejscu, a po drugie 30k zgonów jednego dnia jest u nas nierealne.
    • Też się przydaje bo nie wszystkie gry są dostępne z XBOX na PC głównie starsze EX'y Microsoftu 
    • Powiem tak,taka cena będzie uznawana przez większość znawców jako naprawdę optymistyczna. Ponadto,już wiadomo jest,że produkcja V-Cache dość istotnie wpływa na finalny koszt produkcji (jako też że u TSMC ta technologia dopiero raczkuje i wchodzi do masowej produkcji,co za tym idzie dużo maszyn do klepania takich stosów cache L3 oni nie mają),dlatego też większość chip-ów z zastosowaną technologią 3D V-Cache pójdzie do procesorów serwerowych z powodów wiadomych - większa $. Również wiadomo,że z takich powodów nie będzie Ryzenów 9 z tym Cache i 5800X3D będzie jako jedyny taki procesor na rynek konsumencki w portfolio. Śmierdzi mi bardzo Broadwellem,czyli tych CPU za dużo nie będzie Szczerze mówiąc,mimo wszystko liczę na cenę do 2200-2300 zł,w tej cenie jestem gotowy go wziąć z premierowego rzutu (tylko kwestia szczęścia). Choć z taką ceną będzie ciężko ze względu takich że 20% podwyżki idą na ten rok,a temat podwyżek u TSMC był wałkowany od gdzieś Q2 2021 i najprawdopodobniej one wejdą. Nie zmieniam zdania,że cena pow.2500 zł za 8 rdzeniowca,to strzał w kolano dla AMD,gdyż wtedy albo lepiej brać i7 12700K/KF bądź czekać na AM5/Raptor Lake https://wccftech.com/high-performance-cpu-gpus-from-intel-amd-nvidia-to-see-up-to-20-price-hike-in-2022/
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...