Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jaMar

Ideał kobiety

Rekomendowane odpowiedzi

A macie co mi tam :) wyslslam prywatnie :P

Ja sie jeszcze załape :P:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@najka_x :o WOW

Nie no pierwsza klasa! :P

Dziękuję za komplement :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no no powiem wam że jest co oglądać :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no no no powiem wam że jest co oglądać :E

Wiem :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no no no powiem wam że jest co oglądać :E

Hehe.. bo normalnie od tych komplementów odfrunę zaraz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem już fote teraz mogę iść już spać :P

 

 

aha jeszcze nie muszę 1k postów napisać :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehe.. bo normalnie od tych komplementów odfrunę zaraz :)

eee najwyżej zarumienisz :D

 

Zdjątko troche nieryraźne , może weź rukinoskorbin :D albo more more zdjęć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
eee najwyżej zarumienisz :D

 

Zdjątko troche nieryraźne , może weź rukinoskorbin :D albo more more zdjęć :D

oki biore rutinoskorbin i ide do łóżeczka bo o 5.30 wstaję :kwasny: a więcej zdjęć to może kiedyś indziej... ;) dobranoc :sleep:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealna kobieta? Kazda ladna moze taka byc, tylko trzeba ja odpowiednio wychowac :).

P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oki biore rutinoskorbin i ide do łóżeczka bo o 5.30 wstaję :kwasny: a więcej zdjęć to może kiedyś indziej... ;) dobranoc :sleep:

Ja w sumie też idę :D

Branoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Idealna kobieta? Kazda ladna moze taka byc, tylko trzeba ja odpowiednio wychowac :).

P.

o czym Ty mówisz... kobieta to nie pies... psa możesz sobie wychować... a kobiecie to powinieneś służyć :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o czym Ty mówisz... kobieta to nie pies... psa możesz sobie wychować... a kobiecie to powinieneś służyć :E

Pownienem jej sluzyc? Chyba przykladem :). No niestety az tak dobrze jak psa to sie kobiety nauczyc nie da, ale w koncu stara ludowa madrosc mowi ze to pies jest najlepszym przyjacielem czlowieka a nie kobieta :).

P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pownienem jej sluzyc? Chyba przykladem :). No niestety az tak dobrze jak psa to sie kobiety nauczyc nie da, ale w koncu stara ludowa madrosc mowi ze to pies jest najlepszym przyjacielem czlowieka a nie kobieta :).

P.

 

Idź że już z tąd bo Cię nie lubię :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Idź że już z tąd bo Cię nie lubię :P

Nie jestem tu po to zeby mnie lubili :).

P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Idealna kobieta? Kazda ladna moze taka byc, tylko trzeba ja odpowiednio wychowac :).

P.

ja Ci dam "odpowiednio wychować" :whip:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę, że była tu niezła "rozróba" o zdjęcia ... jak zwykle się nie załapałem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja Ci dam "odpowiednio wychować" :whip:

Spoko i tak jestem bardziej "poprawny politycznie"- ostatnio jak pisalem co sie z kobietami robi to mi Agnes % wkleila :).

P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spoko i tak jestem bardziej "poprawny politycznie"- ostatnio jak pisalem co sie z kobietami robi to mi Agnes % wkleila :).

P.

za to "wychowanie" to też Ci się jakieś % należą (oprócz tęgich batów oczywiście :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Idealna kobieta? Kazda ladna moze taka byc, tylko trzeba ja odpowiednio wychowac :).

P.

A podobno do 3. roku życia tworzy się osobowość. W dodatku zmiana osobowości jest możliwa jedynie w przypadku kogoś kto upadł najniżej i stracił wszystko co miał - również bliskich (najlepszy przykład to alkoholizm). W dodatku tym co stabilizuje ją jest pamięć autobiograficzna a jej zmiana chyba może być jedynie porównana do zmiany dominującego paradygmatu naukowego... Innymi słowy mission impossible :E Jak je wychowujesz Tomku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najka_xto moze i ja bym cie o zdjecie poprosil :P tak z ciekawosci bym sobie looknal:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Trollujesz czy piszesz serio? :d 
    • - Navis ma przede wszystkim standardowy rozmiar (grubość) chłodnicy dzięki czemu nie trzeba się zastanawiać czy zmieści się w obudowie. Jesli wygrzebiesz że Liquid Freezer wejdzie na górę do tej obudowy to jak najbardziej możesz go wziąć. Tyle że z innego sklepu bo z Proline wyszedł. - T700 jest szybszy w zastosowaniach sekwencyjnych (przewalanie dużej ilości jednolitych danych), w pozostałych różnice będą śladowe, na pewno nie uświadczysz ponaddwukrotnej różnicy a o tyle Crucial jest droższy od Kingstona. - moc zasilacza zależy od prądożerności podzespołów. 14700 ciągnie ok. 250W, 4070 ti super nieco poniżej 300w, razem mamy 550W, jakieś 50W na resztę podzespołów i 150W zapasu. - ramka jest opcjonalna ale potrafi wyraźnie obniżyć temperatury. Liquid Freezer III przychodzi z ramką i to jedyna opcja montażu. Nie zaszkodzi ciut szybszy RAM: https://proline.pl/pamiec-g-skill-trident-z5-rgb-ddr5-64gb-2x32gb-6400mhz-cl32-xmp3-f5-6400j3239g32gx2-tz5rk-p8118735   Lista z reddita jest średnia, jest tam procesor starszej generacji, bardzo drogie w Polsce dyski Cruciala, kartę w wersji Ventus czyli najgorszy model od MSI, niepotrzebnie dużo wentylatorów itp.
    • Wykupienie ekskluzywności a finansowanie całego projektu to są dwie zupełnie inne rzeczy, ale też uważam że nie ma się co bać o kasę, przynajmniej jeśli chodzi o Sony. Nie wiadomo jednak, jak do tego podejdzie SE, u nich excel to podstawa. Nie interesują mnie pierdoły, opinie youtuberów czy influencerów (wiem że ludzie masowo wrzucają ten badziew w tematy, ja można z 3 takie obejrzałem od początku roku), a także tematy stworzone stricte pod clickbait, a recenzji już od dawna nie biorę na poważnie, mało które w ogóle jeszcze czytam. Jeden wielki festiwal przerzucania się dyszkami dla ping-pongów i rzucania GOTY dla co drugiej gry. Jak ktoś to lubi jego sprawa, ja wolę opinie graczy ale z nimi też jest ciężko, szczególnie gdy ktoś wychwala słabe motywy albo bez powodu miażdży te dobre. Rebirth ogram, jeśli ogarną tryb 60fps, jeśli nie poczekam na wersję PC; moja lista śmiechu jest tak długa (a wszystkiego jeszcze w nią nie wrzuciłem) że na luzie mam w co grać co najmniej do lata 2025.  To jest pewien problem, bo gra nie ma realnie contentu na tyle grania (mówię biorąc pod uwagę to co grałem w oryginale), więc nie dziwi mnie że potem ktoś pisze że No jest. Tyle że fabułę główną można rozciągnąć dobrze, oferując ciekawe questy czy aktywności poboczne, które są serwowane sensownie, by nie "rozpraszać" gracza i trzymać go w ryzach, albo zrobić to źle i zaserwować tyle badziewia pomiędzy głównymi motywami fabularnymi, że gracz w pewnym momencie traci rozeznanie, w którym momencie fabuły głównej w ogóle się znajduje. Grałem i jedne i drugie, nie mam pojęcia w którym miejscu jest Rebirth, opinie są podzielone w zależności od forum które się czyta, z lekką przewagą na "rozwleczenie" i "niepotrzebne przedłużanie". No ale wiadomo każdy lubi co innego, jeden robi tylko fabułę, inny robi grę na setkę. 
    • Słabo bo BF V był fajny do testowania, na zasadzie ze sobie odpalałeś spectacta i gierka sobie testowała PC a ty mogłeś się zając czymś innym.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...