Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobry ten nowy odcinek. Liczę na ciekawy sezon, bo ostatnio Dexter coś kiepsko na tle innych seriali (oczywiście chodzi o poprzedni sezon :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy odcinek, jeśli nie będzie takich głupotek jak w 5 sezonie będzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj jest w usa, za kilka godzin będzie w necie. Jutro, prawdopodobnie wieczorem będą polskie napisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6x02

Fajny odcineczek, może bez rewelacji ale przyjemnie się oglądało, nawet lepiej niż pierwszy. Debra jak zwykle swoimi reakcjami i tekstami rozwala :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są już napisy PL? mi coś napiprojekt nie znajduje i nie wiem czy to wina wersji filmu, czy jeszcze ich nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A płacisz komuś za to ? Nie ? No to nie marudź.

Tłumacz też człowiek, to nie jest jego obowiązek, robi to tylko z dobrej woli i za darmo poświecając swój czas, a zrobienie napisów to nie jest pyknięcie palcami i już tylko praktycznie cały dzień trzeba na to poświęcić.

Edytowane przez Quicksand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tjaa :E

 

a ja tylko mówię, że tłumacz też człowiek, bo nie lubię bez sensownego najeżdzania na ludzi, zwłaszcza na tłumaczy, jak robią komuś dobrze i za darmo :E

Edytowane przez Quicksand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamietam kiedys , jak sie ogladalo Prison Break to napisy byly po paru godzinach . ale to byl chyba wyjatek ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry epizod. To nie to samo co w pierwszych 2 sezonach, ale imo serial nadal trzyma poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mlody hanks chyba szykuje sie na podobna aktorska porazke jak julia stilles. scena placzu wtf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie przemawia do mnie ten duet "rytualnych morderców", jakiś taki bez wyrazu. Dexter kozak w scenie z bejsbolem :cool: . A mianowanie Debry na porucznika,szefa wydziału śmierdzi mi tu jakąś grubszą intrygą i zapowiada katastrofę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tak uwazam. Ci "rytualni mordercy" to totalną porażka. Najgorszy motyw przewodni serialu od 1go sezonu. Z plusów: sceny z Debrą sa przegenialne. Uwielbima tą laskę i jak udaje zaskoczenie, wkur***** itp emocje. W polowie odcinkia powiedziała cos w stylu "wtf is wrong with this day" hahahaha normalnie wtedy parsknałem śmiechem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, póki co ten wątek z tymi "mordercami" mocno średni. Sam odcinek w moim odczuciu dobry. Debra rządzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo epizody ze rytualcami są na razie, króciutkie i myślę, że jeszcze się to rozwinie. Nie podobało mi się morderstwo Dextera. Nawet nie pokazali jak go łapie. Mam nadzieję, że to tylko jednorazowy wybryk. Ogólnie odcinek na plus. Nie ma tej lipy co była na początku 5 sezonu, więc czuje zapach sukcesu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny odcinek w sieci, a tutaj taka cisza ;)

jak dla mnie chyba najlepszy z tej serii, ale zapowiedz nastepnego sprawia wrazenie ze odcinek 4 bedzie jeszcze lepszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...