Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

True Blood, Heroes, Gossip Girl, Battlestar Gallatctica, The Office i wiele innych są/były gorsze od Dexa.

BSG miało tylko spierniczony ostatni odcinek, co dodatkowo pokazało to że twórcy nie mięli pojęcia do czego dążą. Reszta była rewelacyjna - porównywanie do Dextera jest nie taktem.

 

Najbardziej spierniczonym serialem wszech czasów jest bez cienia wątpliwości Prison Break. Pierwsze dwa sezony, miodzio, 3 sezon już słabo, a 4 sezon ? 4 sezon to jakiś ponury żart. Ale to ładnie pokazało czym kończy się wyciskaniem każdego centa z kury znoszącej złote jaja. Oryginalne PB miał być serialem na przerwę sezonową flagowych seriali, który będzie miał 13 odcinków i koniec. Ludziom się spodobało to zaczęli to ciągnąć jak najdłużej się tylko dało.

Edytowane przez wirmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BSG miało tylko spierniczony ostatni odcinek, co dodatkowo pokazało to że twórcy nie mięli pojęcia do czego dążą. Reszta była rewelacyjna - porównywanie do Dextera jest nie taktem.

 

Wolę oglądać 20takich sezonów Dextera niż ostatni BSG. Po za tym rewelacji to ja tam od samego początku nie widziałem. Ot mocno przeciętny serial z dużo większą ilością idiotyzmów niż w Dexie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytrzymałem aż wyjdzie cały sezon i obaliłem go na 2 podejścia ( praca przeszkodziła ;) ). Ogólnie nie powiem nic nowego co zostało napisane na paru poprzednich stronach tematu.

Sezon słabiutki, nie wiem czemu ale nie jestem zadowolony z zakończenia. Od kiedy zacząłem oglądać Dexa od razu zastanawiałem się jak może ono wyglądać. Obstawiałem jego śmierć lub jakieś szczęśliwe życie i koniec morderstw, także opcje typu, że cały świat dowiaduje się o nim prawdy, trafia do więzienia lub ginie w jakiś sposób.

Nie wiem jak to ubrać konkretniej w słowa. Po prostu po tylu latach oglądania pozostał cholerny niedosyt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to tak juz z przyzwyczajenia oglądałem ten serial. Pierwsze bodajże 4 sezony bardzo dobre potem tradycyjne niemal ciągnięcie seri bez specjalnego pomysłu dla hajsu.

Usmiałem się z końcówki. Chciałem żeby Dexa dopadła jakas sprawiedliwość. Bo jakkolwiek z początku budził symaptię. Morderca ale wyrywa tylko chwasty. To juz potem jak zaczął klikać niewinnych jak Doakes czy LaGuerta i jak w sumie z jego winy giną jego zona i siostra etc. to już sobie zaśłużył na krzesło. Jeszcze ta opcja, że się zreflektował, że przez niego giną ludzie i że się ubike dla ich dobra byłaby do przyjęcia. Ale, że sobie drwaluje gdzies tam spojkojnie to już jest żałosne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z zakończeniem serialu poszli na łatwiznę niestety ale stworzenie innego zakończenia było by pewnie bardziej kosztowne i wymagłało więcej wkładu od aktorów np. jakby mieli poznać prawdę o Dexterze a tak to zrobili z niego zwalistego drwala,wyszło szybko i tanio ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkich oczekiwań już nie miałem, ale imo lepiej było nie dokładać tej ostatniej sceny i już. Koszty nie maja nic do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie to ja spodziewałem sie dużo gorszego finału więc pozytywnie mnie zaskoczyli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fejk (?).

 

<facepalm> :E

Edytowane przez Japco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z zakończeniem serialu poszli na łatwiznę niestety ale stworzenie innego zakończenia było by pewnie bardziej kosztowne i wymagłało więcej wkładu od aktorów np. jakby mieli poznać prawdę o Dexterze a tak to zrobili z niego zwalistego drwala,wyszło szybko i tanio ;)

 

Taniej to byto zakończyć na scenie z Babtistą i informacji o tym, że znaleziono szczątki łodzi Dexa - ktoś już tutaj o tym pisał. Ze 100x lepiej i taniej, bo mniej kręcenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już widziałem na paru stronkach że mają być kolejne 2 sezony. WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już widziałem na paru stronkach że mają być kolejne 2 sezony. WTF?

Pewnie jakiś fake,chociaż jak im kiedyś zabraknie pomysłów to może wrócą do Dextera w końcu zakończenie pozwala na kontynuacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak! :P

 

21327ce89744ac8ea73c6f60ccb69385_original.jpg?1380541603

 

ME WANT !

jak zrobią jeszcze z 1 sezon "parodii" to o ile będzie fajne to nie pogardzę :E

Edytowane przez HoZar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka:

Scenarzyści "Dextera" zbierają cięgi za to, że zrobili z głównego bohatera serialu drwala, możliwe jednak, że nie do końca zasłużenie. Vulture cytuje słowa producenta serialu Johna Goldwyna, który został zapytany o to nieszczęsne zakończenie. Przygotujcie się na zaskoczenie:Nie pozwolili nam zabić Dextera. Showtime postawił sprawę jasno. Kiedy zapoznaliśmy ich z fabułą ostatniego sezonu, powiedzieli: "Żeby było jasne, on ma przeżyć". Dyskutowaliśmy nad wieloma różnymi zakończeniami, bo to była bardzo interesująca kwestia - jak doprowadzić to wszystko do końca. Ludzie czuli się związani z Dexterem, nawet jeśli nie był to aż taki związek jak z "Breaking Bad". Serial miał naprawdę oddanych fanów.

http://www.vulture.com/2013/10/dexter-writers-werent-allowed-to-kill-dexter.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tracę szacunek do Showtime. Jak miał oddanych fanów to było jeszcze z 8 sezonów nakręcić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pozwolili nam zabić Dextera. Showtime postawił sprawę jasno. Kiedy zapoznaliśmy ich z fabułą ostatniego sezonu, powiedzieli: "Żeby było jasne, on ma przeżyć". Dyskutowaliśmy nad wieloma różnymi zakończeniami, bo to była bardzo interesująca kwestia - jak doprowadzić to wszystko do końca.

 

a mogli zorbić tak: http://www.youtube.c...d&v=Hl407-PZa3k i było by epickio :E

Edytowane przez HoZar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero rozkminiłem o co chodzi z tą rozmową z głowami Showtime. Nakręcili ten gówniany sezon, Dexter wpłynął w wichurę i zginął. Pokazali to władzy, nie spodobało się, zadzwonili do MCH i powiedzieli, żeby się nie golil przez pare dni i nagrali jeszcze jedna scene. Nice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe seriale Showtime'u zawodzą pod względem oglądalności, to stacja odgrzewa kotlety. 

Gorzej chyba być nie może... Na szczęście showrunnerem jest ten, który odpowiadał za pierwsze, najlepsze cztery sezony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogląda ktoś? Właśnie skończyłem E06 (zostały 4 odcinki do końca sezonu) i od biedy można obejrzeć. Fajnie, że poszli teraz w stronę zimowego klimatu w małym miasteczku. Michael C. Hall dalej w formie. Szkoda tylko, że fabuła często nie płynie naturalnie, samoistnie, tylko momentami tak perfidnie jest pchana do przodu poprzez sztuczne dialogi i akcje. Nie brakuje też logicznych niedociągnięć, których nie było w pierwszych sezonach, a do których przyzwyczajały nas niestety ostatnie sezony. Poziomem bliżej temu sezonowi do "drugiej połówki" Dextera niż tej pierwszej (mam na myśli od 5-go sezonu), ale są i momenty, że czuć tego starego Dextera. Mimo tego i tak klimat jest zupełnie inny i ciężko go tak naprawdę porównać do poprzednich sezonów.

Uciążliwa jest ta cała telewizyjna kosmetyka i styl, które są teraz na czasie - grzeczne dialogi, "teen drama", itd. Za to podoba mi się intro i outro.

I tak obejrzę do końca, bo w końcu to Dexter. :E

A Harrison tak jak wpieniał od 4-go sezonu, tak wpienia dalej. :E

Edytowane przez Arcadius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam i polecam. Miło było po tylu latach zobaczyć Dextera :) 

Są drobne zgrzyty, ale całość wypada bardzo dobrze. Po 7 odcinku zapowiada się mocny finał. 

W Polsce serial oficjalnie nie jest dostępny to i zainteresowanie małe.. Szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z wypiekami czekam na każdy kolejny odcinek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...