Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SolekBT

sony cybershot 8.1

Rekomendowane odpowiedzi

do wydania 1200, bylem w sklepie sie pytac, koles mowi ze dorzuci mi do tej ceny jeszzce karte sony 1gb.

 

jak w temacie czy to dobry wybor za ta cene

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak sony cybershot 8.1. Zapewne chodzi o model DSC-N1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj konkretny model, bo Sony robi kilka aparatów z matrycą 8.1 Mpix.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli można to my byśmy prosili o konkretny model :E

 

ps. a ja sobie kupiłem monitor 1600x1200... niezły co :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś przeczytał te kilka postów, to byś zauważył, że podał konkretny model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem.. ale chyba nie szczaiłem że DSC w 100 to konkretny model? :hmm: ale lol ze mnie... to sorry :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^ - nie ma to jak konkretna pomoc.

Do 1200 zmieścisz się z Fuji S5600 + bajery typu karta, ładowarka itd, co będzie, moim zdaniem, lepszym wyjściem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przeczytałem.. ale chyba nie szczaiłem że DSC w 100 to konkretny model? :hmm: ale lol ze mnie... to sorry :P

 

 

Ić Stont trolu

 

Andre: nie znam sie za dobrze na apratach, co jest lepszego w tym fuji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki kolego :/ naprawde nie zrozumiałem że chodziło Ci o konkretny model i od razu mnie trollem nazywają :/

 

według mnie też powinieneś wziąć Fuji S5600. Ma wyższe możliwości niż ten W 100. Fuji ma tylko 5.1 mpix ale 10x zoom :)

 

No i nie jest to kompakt. Jeśli potrzebujesz kompaktu żeby wziąć np. na imprezke czy poprostu nie chce Ci się nosić torby z aparatem to oczywiście w 100.

Jeśli jednak nie zależy Ci na wadze i rozmiarach aparatu to prononuje S5600.

 

Pozdro

I jeszcze raz sorry za moją chwilową niedyspozycję :/ Mam nadzieję że nie wykreślicie mnie na stałe z tego działu ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzięki kolego :/ naprawde nie zrozumiałem że chodziło Ci o konkretny model i od razu mnie trollem nazywają :/

 

według mnie też powinieneś wziąć Fuji S5600. Ma wyższe możliwości niż ten W 100. Fuji ma tylko 5.1 mpix ale 10x zoom :)

 

No i nie jest to kompakt. Jeśli potrzebujesz kompaktu żeby wziąć np. na imprezke czy poprostu nie chce Ci się nosić torby z aparatem to oczywiście w 100.

Jeśli jednak nie zależy Ci na wadze i rozmiarach aparatu to prononuje S5600.

 

Pozdro

I jeszcze raz sorry za moją chwilową niedyspozycję :/ Mam nadzieję że nie wykreślicie mnie na stałe z tego działu ? :)

 

trzeba bylo tak od razu, chodzi mi o aparat ktory moge wlozyc nawet do kieszeni w kurtce czy cos w tym stylu.Mysle ze 5x zoom powinien mi wystarczyc, kumpel wlasnie kupil niedawno taki sam i zdjecia wychodza po prostu pieknie.

ten fuji widze ze na normalne baterie smiga, ja wolalbym baterie z ladowarka, a opinie o tejze w sony sa dobre, wiec chyba ide jutro kupic :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupisz sobie akumulatorki i ładowarke i w Fuji będziesz miał tak samo.

 

ale zaraz, mówisz że 5x zoom optyczny powinien Ci wystarczyć ale DSC w 100 ma 3x :hmm: Dla mnie to za mało, myśle że dla Ciebie też w którymś momencie będzie za mało (pomijając to że w takich kompaktach przy zoomowaniu obraz sie w większości przypadków rozmazuje, ponieważ wartość przysłony się zwiększa :( )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...