Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Luc@s

Pascal - Po prostu gotuj!

Rekomendowane odpowiedzi

Co sadzicie o tym nowym programie kulinarnym w TVN i o gotujacym (w szczegolnosci Panie :) )?

Mi sie podoba ten program, a Pascal? Pascal jest przekoń, ja to bym sie dawno zabil tym nozem, jakbym tak nim machal :)

No i jakie potrawy gosc gotuje. Mniam, mniam. Ide do kuchni, bo zgladnialem na sama mysl o jedzeniu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości obejrzałem i nei mam zamiaru dalej kontunuowac. Ten koleś jakiś dziwny jest ( a moze to ja się nie znam :D ). Zdecydowanei chyba najgorszy program kulinarny w TVN jak dla mnie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie rowniez gosc prezentuje sie beznadziejnie i nie ma smykałki do zaprezentowania i zainteresowania widza swoimi przepisami kulinarnymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałe wczoraj ten program i jestem raczej zawiedziony. Za dużo hałasu, koleś wali garnkami o co się da, widelcem jeździ po patelni, aż uszy bolą... zachowuje się nerwowo ;-) No sorry, co to ma być. Raczej niski poziom, choć o gotowaniu to raczej ma duże pojęcie, ale sam styl programu mi nie przypadł do gustu, ale dam mu jeszcze jedną, dwie, trzy... więcej szans, może coś fajnego ugotuje ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koleś jest troche śmieszny...potrawy może dobre ale on jakiś dziwny troszke jest... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi sie nazwa brzydko kojarzy z programowaniem :P nawet kiedys jak szukalem materialow do nauki (bardzo dawno temu), to bylo "onet pascal" czy jakos tak. fuj ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwny jakiś jest ten Pascal. Podobnie jak ten nawiedzony nerwus Okrasa z TP1. Zdecydowanie najlepszy i najsmaczniejszy jest Robert Makłowicz z TP2. Pomimo, ze facet jest brudas i flejtuch to potrafi stworzyć nastrojowy klimat programu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziwny jakiś jest ten Pascal. Podobnie jak ten nawiedzony nerwus Okrasa z TP1. Zdecydowanie najlepszy i najsmaczniejszy jest Robert Makłowicz z TP2. Pomimo, ze facet jest brudas i flejtuch to potrafi stworzyć nastrojowy klimat programu.

 

Bez dwóch zdań :D . zgadzam się z Tobą w 100 %

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem ale powiem, że sam z kulinarnych to tylko maklowicza lubie.(m.in.za jego głupkowate miny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się ten program podoba i to nawet bardzo. No i co najważniejsze na onecie są wszystkie przepisy na to co Pascal gotuje :glodny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie ten program -jest zabawnie ;) i smacznie :glodny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się podoba ten program, a zwłaszcza Klusek, fajowy psiak! Dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy, np. żeby zeszklić cebulę, należy ją wrzucać na nierozgrzaną patelnię. I ma koleś taki zapał do gotowania, aż zaraźliwy!

No i mnie się podoba jako męźczyzna :glodny: , chociaż mój men twierdzi, że to ped.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ped czy nie, to witaj Koci Guźcze po długiej nieobecności :D Widać na świat dzienny wyciągają Cię tylko imprezy (urodziny) i obżarstwo ;):P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubie ten progam, chociaz zadko ogladam - tylko wtedy, jak totalnie sie nudze. Co prawda Pascal nie jest telewizyjnym showmanem i srednio program prowadzi, ale widac, ze zna sie na rzeczy. Swietnie operuje wszystkimi kuchennymi sprzetami, opowiada ciekawostki, a jego porady sa bardzo cenne. Program jest w miare spontaniczny i to sie mi podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że sam jestem kucharzem chciałbym wtracic słowko.

Pascalcudzoziemiec zaciaga z francuska jeszcze ale to szczeguł uwazam ze kucharzem jest dobrym co udowadnia na antenie gotujac naprawde dobre potrawy które sądo zrobienia dla zwykłego szaraka w domowym zaciszu, chłopak troche sie spieszy na antenie co jest u niektórych zawodowych kucharzy nawykiem zdobytym w parcy ( jakby ktos nie wiedział ten chłopak parcuje nie w byle jakiej reatauracji w hotelu sobieskim która to jest jedna z najlepszych restauracji w polsce) idac dalej jedyne co mozna mu zazucic to delikatne niechlujstwo ale znowu w tej kwesti w jego obronie staje pospiech .Ogulnie oceniam program za bardzo dobry i mysle ze utzryma sie długo na antenie tvn .Pzdrawiam wszystkich miłosników kulinarnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli przyzwyczajam sie do Pascala, bardzo mi się podoba też wystrój jego kuchni. Okrasa natomiast niezmiennie mnie irytuje. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem pare programow.Gosc widac ze sie zna na rzeczy,wie jak doprawiac,ile czasu itp,jak dlamnie wiedze i umiejetnsoci ma duze,ale sam program jest sredni.Jakos wole Kuronia ogladac lub na tvp2 tego pseudokuchcika:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wole Turbo Pascala, ewentualnie Delphi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umie gotować ale nie potrafi stworzyć klimatu... ogólnie bezpłciowy... tak przy okazji czasem nie da się go zrozumieć... słaba dykcja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"wszystkie pieniadze udupilem w sprawach spolecznych" ? :P

"zla dykcja, pani zrozumiala udupilem, a ja powiedzialem utopilem"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Winter

Pascal Brodnicki jest spoko gość, jego program to wysoka klasa kulinarna

widać, że gość ma pojęcie o gotowaniu, macha tym nożem jak szalony i jest bardzo śmieszny

fajnie mówi po polsku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja wole Turbo Pascala, ewentualnie Delphi :D

A fuj! ;):E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...