Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum PC LAB

Szanowny Użytkowniku,

Informujemy, że za 30 dni tj. 30 listopada 2024 r. serwis internetowy Forum PC LAB zostanie zamknięty.

Administrator Serwisu Forum PC LAB - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie: wypowiada całość usług Serwisu Forum PC LAB z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Administrator Serwisu Forum PC LAB informuje, że:

  1. Z dniem 29 listopada 2024 r. zakończy się świadczenie wszystkich usług Serwisu Forum PC LAB. Ważną przyczyną uzasadniającą wypowiedzenie jest zamknięcie Serwisu Forum PC LAB
  2. Dotychczas zamowione przez Użytkownika usługi Serwisu Forum PC LAB będą świadczone w okresie wypowiedzenia tj. do dnia 29 listopada 2024 r.
  3. Po ogłoszeniu zamknięcia Serwisu Forum od dnia 30 października 2024 r. zakładanie nowych kont w serwisie Forum PC LAB nie będzie możliwe
  4. Wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, tj. dnia 29 listopada 2024 r. nie będzie już dostępny katalog treści Forum PC LAB. Do tego czasu Użytkownicy Forum PC LAB mają dostęp do swoich treści w zakładce "Profil", gdzie mają możliwość ich skopiowania lub archiwizowania w formie screenshotów.
  5. Administrator danych osobowych Użytkowników - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zapewnia realizację praw podmiotów danych osobowych przez cały okres świadczenia usług Serwisu Forum PC LAB. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności

Administrator informuje, iż wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, dane osobowe Użytkowników Serwisu Forum PC LAB zostaną trwale usunięte ze względu na brak podstawy ich dalszego przetwarzania. Proces trwałego usuwania danych z kopii zapasowych może przekroczyć termin zamknięcia Forum PC LAB o kilka miesięcy. Wyjątek może stanowić przetwarzanie danych użytkownika do czasu zakończenia toczących się postepowań.

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kostek13_88

telewizor LCD...

Rekomendowane odpowiedzi

moi rodzice chcą kupić tv lcd.... niestety tylko 26 cali. Stwierdzili że 32 to dla nich za dużo :/ i tu mam pytanie.... jaki to ma być lcd?? dzisiaj byłem w sklepie i widziałem stały jakieś 3- Samsung, Philips i bodajże Grundig... samsung jak się potem dowiedziałem to był nasłabszy model z oferty tej firmy(oczywiście 26"). Kosztował on ~2250zł... jednak obraz w porównaniu do stojących obok telewizorów był o niebo lepszy. Na różnych stronach ze sprzętem RTV zwróciły jeszcze moją uwagę telewizory SONY... i właśnie tu rodzi się moje pytanie, jaki telewizor byście polecili... ja już zgłupiałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sony bylby fajny

 

szkoda ze nie 32'

 

sasiadzi wyrwali z promy 32' LG za 2200zł

 

ładny obraz no i konkretnie duzy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie rodziców naciskam aby to był 32" ale niestety są nieugięci--> "Po co nam taki duży?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no właśnie rodziców naciskam aby to był 32" ale niestety są nieugięci--> "Po co nam taki duży?"

 

czesto roznica w cenie jest bardzo mało, a jednak 32 sprawie duzo lepsze wrazenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi też o cenę, bo bravię jakąś 26" można dostać w podobnej cenie jak samsunga 32" na matrycy S-IPS.... tylko proszę podać mi jakieś konkretne argumenty dlaczego ten TVa nie inny. bo narazie dowiedziałem się ze "sony byłby fajny"... ale dlaczego?, bo ma ładną obudowę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo "sony to sony" :D dobra firma i juz.

bardzo liczy sie Twoje subiektywne odczucie , idz do sklepu, poogladaj i sam zadecyduj jaki Ci sie najbardziej podoba.

ja mam sony 26u2000 bo wlasnie w tym przedziale cenowym obraz wydawal mi sie najlepszy.. jeszcze lepszy jest chyba 26s2000 ale juz z 500zlotych drozszy.

 

wiem ze reklamowac konkurencji nie mozna wiec tylko powiem ze jest pare portali specjalistycznych - zainteresowanych hdtv- tam lepiej popytac i latwiej o porade kogos kto sie zna (bo np.ja to sie wogole nie znam :P ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie.... wg. sony te ich telewizory mają kontrast chyba 1200:1, a samsung się reklamuję że ma 3000:1.... niestety w moim Mrągowo City nie widziałem żadnego TV sony w sklepi..... tylko jeden samsung co właśnie pisałem w pierwszym poście... a TV chcieliśmy zamówić przez internet... co do tych sony... w sklepach spotkałem się z 5 modelami TV..... 26s2000, 26s2010, 26s2020, 26s2030 i ten 26u2000... pomiędzy tymi 4 pierwszymi nie znalazłem żadnych różnic czysto technicznych.... różniły się jedynie kolorem obudowy. Może wie ktoś coś więcej na temat tych TV?

chriss: Jak masz jakieś linki do tych portali to wyślij mi pm :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Cześć all Znajomy chce złożyć nowego kompa Prosiłbym coś doradzić na temat tego zestawu  Przedział to 5500-6000zł wraz z monitorem  MSI B550-A PRO AMD Ryzen 5 5600X Cooler Master MWE GOLD-V2. 750W 80 Plus Gold Kingston FURY 32GB (2x16GB) 3200MHz CL16 Beast Black Genesis IRID 505F Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti Eagle 8G GDDR6 Silver Monkey X STORMY 120mm Lexar 1TB M.2 PCle Gen4 NVMe NQ790 BenQ ZOWIE XL254OK czarny https://ibb.co/3WRkpmk ( zdjęcie zestawu )
    • Siedem to jeszcze niedużo. Są osoby, które mają na przykład ponad setkę latarek. Ja zgromadziłem tylko kilkanaście.
    • Siedem multimetrów.... okeeejjjjjjjjjjjj........ https://i.giphy.com/HoCPpVFKfvK5HRugp3.webp
    • Hmmmm, tak się zastanawiałem jaki ja mam fetysz i opanować się nie mogę. Wyszło na to, że to multimetry. Mam ich chyba z siedem nie licząc zabawek z biedry. Jak nie mam już co mierzyć to biorę sondy w łapę i straszę dzieciaki uważające, że w domu to tylko ojciec jest dziadersem. Dziadersem, który nie rozumie współczesnej młodzieży.  No, kuźwa... nie rozumiem i tyle. 
    • Weź sprzedaj tego Phenoma i kup FX 8300  Będzie na pewno sporo lepiej, a teraz ludzie chcą za te procki grosze. W dodatku na Twojej płycie na spokojnie go podkręcisz wyżej niż na 4GHz, nawet przy chłodzeniu pokroju Spartana Pro - a zegar to właściwie jedyna przewaga wyższych modeli nad tym.  P.S. Normalnie nikomu w życiu nie proponowałbym FX'a, ale skoro chłop zaszalał na tyle by kupić 32GB RAM'u i ma jedną z lepszych płyt to co ma do stracenia  Jakiś czas temu widziałem 8300 z Spartanem 3 Pro ARGB za 7 dych, jak poszuka to sam procek za 50/60 upoluje, a na Phenoma może za te 40 zł znajdzie jelenia Co do NVMe w razie czego służę pomocą, modułami w UEFI bawiłem się już nie raz.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...