Skocz do zawartości
Zjarka

Najlepszy Horror

Rekomendowane odpowiedzi

wyslannik piekieł aka hellraiser

 

O wlasnie ten film sobie sciągam :D stestuje i zobacze czy dobry , ale seria Helleraisero'w jest świetna ;] Oczywiscie dla mnie jeden ze straszniejszych horrorow to rzecz jasna " Grudge" , "Kansen" , "Darkness" , "Halloween" , "Blair Witch Project cz.1", "Piatek 13 czesc 2 i 3 (kozackie!! :D ) "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu temat o horrorach ? Przeczytaj poprzednie wątki

 

It, Something, Silent Hill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam sie balem jak kubus puchatek spadl z drzewa bo nie mogl dosiegnac do miodku :(

 

btw..... egzorcyzmy emily rose i exorcims the possesion of gail cos tam jakos tak :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a pamietacie buke z muminków? :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lśnienie

:thumbup:

 

Egozrcycmy Emily Rose - może to nie jest horror ale bać sie bałem jak cholera :P Jak ktoś szuka mocnych wrażeń, to znajdzie je... po zakończeniu projekcji.. :devil:

Warto zobaczyć też An American Haunting. Tematyka ta sama i też oparty na faktach.

Edytowane przez The Missing Man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Która część?

Ja tylko oglądałem amerykańską i mi się podobała, ale Japońskiej nie widziałem.

 

Tak jak ktoś wyżej* napisał, 2 jest straszniejsza od 1, więc polecam obie części.

Edytowane przez outcast

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwe tzn. dobre horrory skończyły się niestety na początku lat 90, gdzie do kina zaczęły chodzić małolaty i to one stanowią teraz trzon rynku...

 

Kiedyś Carpenter i Craven ... na myśl o ich horrorach aż człowiekowi się gęsia skórka się robi...

 

Polecam - a ulubiony to The Thing z 1982 jak dobrze pamietam, właśnie Carpentera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwe tzn. dobre horrory skończyły się niestety na początku lat 90, gdzie do kina zaczęły chodzić małolaty i to one stanowią teraz trzon rynku...

 

Kiedyś Carpenter i Craven ... na myśl o ich horrorach aż człowiekowi się gęsia skórka się robi...

 

Polecam - a ulubiony to The Thing z 1982 jak dobrze pamietam, właśnie Carpentera

 

właśnie :o:o:o:o Jeden z moich ulubionych filmów :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MalcolmX
Polecam - a ulubiony to The Thing z 1982 jak dobrze pamietam, właśnie Carpentera

:thumbup:

 

Swego czasu ogromne wrażenie wywarł na mnie "Obcy- ósmy pasażer nostromo"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy nie mylcie proszę dwóch gatunków filmów.

W temacie jest „Horror” nie „dreszczowiec”

Sporo osób je myli.

 

R@dek napisał „Klątwa” też całkiem mocne wg mnie. (wersja Japan)

 

 

MalcolmX

 

„Egozrcycmy Emily Rose - może to nie jest horror ale bać sie bałem jak cholera Jak ktoś szuka mocnych wrażeń, to znajdzie je... po zakończeniu projekcji.. „

 

Spokojnie można nazwać to horrorem.

Oglądałem i myślę że mocy dodaje świadomość iż jest to historia prawdziwa.

 

 

Mateusz Pawlowski

 

„ale seria Helleraisero'w jest świetna ;]”

 

Przyznać muszę jest w nich specyficzny MROK choć zawsze czegoś im brakowało w mojeje ocenie.

 

Craven

 

„Prawdziwe tzn. dobre horrory skończyły się niestety na początku lat 90, gdzie do kina zaczęły chodzić małolaty i to one stanowią teraz trzon rynku...

 

Kiedyś Carpenter i Craven ... na myśl o ich horrorach aż człowiekowi się gęsia skórka się robi...

 

Polecam - a ulubiony to The Thing z 1982 jak dobrze pamietam, właśnie Carpentera” „

 

Masz sporo racji choć pomysły skończyły się w USA bo Japonia wie co i jak tylko nigdy nie postanowiła zaistnieć ze stratą dla oglądającego. (miast tego dostaliśmy debilną Godzillę)

Teraz coś tam nam dali.

 

Napisałeś Wes Craven faktycznie jest On znany jeśli chodzi o gatunek choć pozwolę sobie zauważyć że jego filmy są przesiąknięte „czarnym humorem” czarnym i to troszkę odbiegającym od definicji przez co często zmieniającym jego dzieła bardziej w komedię niż horrror.

 

MalcolmX

 

„Swego czasu ogromne wrażenie wywarł na mnie "Obcy- ósmy pasażer nostromo" „

 

Jest to jeden z kultowych choć faktycznie jak się zastanowić to nie sam film czyni „kult” tylko postać „Alien” - Obcy oczywiście IMO.

 

------------------

Uwaga !

 

Postanowiłem wylać trochę łez.

 

Horrory kiedy byłem młodszy były moim ulubionym gatunkiem.

Teraz kiedy horror (wina twórców z USA) często kojarzy się z gromkim śmiechem

traci zbyt wiele.

Przecież horror winien budzić lęk odrazę nie zaś śmiech że np „zombi” miast wgryzać się tańczy.

Twórcy horrorów czy raczej osoby odpowiedzialne za tworzenie/przenoszenie dzieł (na ekran) z tego gatunku winni się zastanowić.

Czy tworzą coś co budzi faktyczną grozę czy jest tylko głośnym śmiechem (czasami rozpaczy) jak przy odbieraniu pensji.

 

Pomysły się kończą nie tylko jeśli chodzi o horrory dlatego wszystko jest odgrzewane.

Choć staram się nie tracić nadziei.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najstraszniejszy horror to "The Ring" w wersji japońskiej. Amerykańska jest do nieczego :thumbdown:

 

Co do "Piły", to nie ma w tym filmie, przynajmniej dla mnie, nic strasznego. Jest tylko krawawy, i tyle ;).

 

Straszny jest też "Horror" z roku 2002. Polecam :thumbup:

Edytowane przez Cormac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam - a ulubiony to The Thing z 1982 jak dobrze pamietam, właśnie Carpentera

 

Carpenter , świetny rezyser roaz tworca muzyki do dreszczowców.. Cenie go za swietna sagę "Halloween" , "The Thing" czy "Fog" ..

 

RIng najstraszniejszy??! Coz , napewno gusta inne , ale ja ogladajac Ringa prawie wogle nie czulem dreszczow jak mnie przeszly , moze wtedy gdy wychodzilo to "coś " z telewizora to cos mnie lekko wstrzasnelo :E

 

"Horror" z 2002 .. cos slyszalem o nim , oceny mocne .. moze sciągne kiedyś ..

a kto oglądał "Camp Slaughter" :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niema najstrajszniejszego horroru :cool: - chodz nie lubie tego gatunku (maminsynek :cool:) to powiem Ci jesli szukasz dobrego to odszukaj w sobie swoje fobie i znajdz jakis film o nich. Np. anarchofobia (od pajaków) i właczasz to co tysiace grubych owlosionych mend biega po ekranie, albo jesli boisz sie krwi... to piłe itp. itd :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a pamietacie buke z muminków? :o

Śniła mi się po nocach,kiedyś jej sięnaprawde bałem :cul:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
śniła mi się po nocach,kiedyś jej sięnaprawde bałem

 

Dokladnie :| ja tez sie bałem .. gdy mialem 7 lat czesto sie snila :| raz było tak , ze mnie we snie gdzies porwała :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
blair witch 1 byl bardzo dobry

 

Nudny film, i ani trochę straszny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ..to " To" niezle .. budzi strach .. ogladalem kiedys pojedyncze kadry z tego filmu.. no pasowaloby zebym sobie go obejrzał :D

 

---------------------------

Chuck's Puppet lives. . .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm ..to " To" niezle .. budzi strach .. ogladalem kiedys pojedyncze kadry z tego filmu.. no pasowaloby zebym sobie go obejrzał :D

 

---------------------------

Chuck's Puppet lives. . .

To stary film za młodu strasznie sie go bałem. Teraz to juz go nawet nie pamiętam ale mam chęć sobie przypomniec. Czekam tylko az jakas stacja go puśći. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...