Skocz do zawartości
Zjarka

Najlepszy Horror

Rekomendowane odpowiedzi

no widze ze z 90' ale to nic .. klimat maja stare najlepszy :D

na stacji ?? no z tym to troche problem bo rzadko horrory lecą a co juz mowic starsze,, proponuje sciagnac :D ja tak pewnie zrobię ;) albo moze oryginał kupić ??

ogladales Child's play?? .. klasyk ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najstraszniejszy horror ciężko mi będzie wybrać, ale parę się znajdzie:

 

"Wzgórza mają oczy";

"Resident Evil";

"Świt żywych trupów";

"Teksańska masakra piłą mechaniczną"

"Zły skręt";

"Amitywille"

i parę innych

Edytowane przez Ancyp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"amityville"

 

Dobry film.. "Darkness" podobny klimat ma

 

Koszmar z Ulicy wiazow .. hmm trudno powiedziec po obejrzanyuch mi 2 czesciach.., nie za bardzo.. moim zdaniem nie jest straszny ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo to w sumie film dla tych co grali w 1 część gry. Sam nie wiem jak bym odebrał ten film bez wcześniejszego zaliczenia Cichego wzgórza ;) Mnie się podobał :)

gralem ale nie skonczylem :) gra fajna ale czasu malo

 

 

Seria Koszmar z ulicy Wiązów ( Freddy ;] )

tu sie zgadzam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie :| ja tez sie bałem .. gdy mialem 7 lat czesto sie snila :| raz było tak , ze mnie we snie gdzies porwała :o

Może założymy nowy temat muminki i powspominamy stare dobre czasy :question:;) Ja mam z 20odcinków na Kompie,ALe Buke oglądaćw wieku 7 lat toż to można było zawału dostać jak się po tych skałach wspinała i goniła migotke z muminkiem,Ciarki mnie przechodzą jak sobie pomyśle co wtedy czułem ;) Chociaż teraz to można się tylko z tego śmiać,Kiedyś buka miała klimat niczym Piła 3

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych co wymieniacie to ja się wystraszyłem tylko na egzorcyście kiedy pierwszy raz oglądałem, a zanim oglądałem ten film słyszłem piosenkę Children of Bodom "Taste of my Scythe" która rozpoczyna się fragmentem monologu tego opentanego kolesia. I to na mnie wrażenie zrobiło jak o 2 w nocy, bedąc sam w domu usłyszałem siedząc przy TV Children of Bodom ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisanie paktu stabilizacyjnego w TV TRWAM

Wyrzucenie Leppera z rządu w blasku fleszy i nocne jego z powrotem przyjęcie

A na poważnie: "Thing", pierwsze części "Koszmaru z Ulicy Wiązów"

Edytowane przez Alejajca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe Children of Boodom :D ostra muza .. nie wiem no mozemy takiego offtopa zrobić z tymi muminkami :D mozna powspomnać stare czasy ;]

 

Egzorcysta? jak dla mnie niestraszny..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no widze ze z 90' ale to nic .. klimat maja stare najlepszy :D

 

Stare horrory, to te z lat 30' ;)

 

Na przykład "Gabinet Doktora Caligari" :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Zły skręt";

Polski tytuł tego filmu to "Droga bez powrotu". Ile razy mam to jeszcze tłumaczyć? :P

Edytowane przez The Missing Man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzgórza maja oczy - nie takie straszne ale dobre :P Silent hill tez takie sobie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszmar z ulicy wiązów! Byłbym zapomniał całą serię Freddy'iego Kruger'a! Wypas :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak dla Ciebie.. ja osobiscie nie polecam :E:E

 

Czemu nie polecasz? Dla mnie jest to wpaniały film :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Wzgorza maja oczy" to bardziej S.F. ale pod horror idzie :cool:

 

Co ??? przecież to jest taki idiotyczny film ani to nie horror ani nic , chu****** takie jest moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co ??? przecież to jest taki idiotyczny film ani to nie horror ani nic , chu****** takie jest moje zdanie

Twoje zdanie.. moze nie byl straszny bardzo ale i zly tez nie był :thumbup: , ja tak twierdzę.. a jesli chodzi o Freddiego Kruggera to mi sie on nie podoba .. wiecej smiechu niz strachu :E

ale nie ogladalem wszystkich czesci to nie wiem do konca .. ale po obejrzeniu 2 nei spodobal mi sie.. Piatki 13 rządzą i Halloween :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos tam napisał Pulse jak dla mnie to tylko lekki dreszczyk :) jedyny horror na jakim moze sie nie bałem ale pozniej po zobaczeniu go myslałem ze te widmo ciagle za mna chodzi i ta scena co koleś widzi ją jak mu na łozko wchodzi... qrcze nawet nogi pod kołdre chowałem jak sobie o tym przypomniałem (mowa tu o Shutter - Widmo) a reszta horrorów to dla mnie smiech :D jeszcze moge polecic Lęk (Creep) :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teksńska masakra piłą 1

 

innymi się nie sugeruj to gnioty z masą efektów komputerowych ... im więcej tym gorszy horror :lol2:

Edytowane przez RAM1024

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem jeszcze o filmie "Widmo" - również ciekawa pozycja w japońskim klimacie. "Wzgórza mają oczy" również mi się podobał i nierozumiem czemu niektórzy nie uważają ten film za horror dobrej klasy. Najbardziej mi się podobała scena, gdy ten profesorek obudził się w lodówce wypełnionej poćwiartowanymi zwłókami - chyba zrobiło na was wrażenie? :E Niezła "bania" weszła mi przy oglądaniu tego filmu. Jednak na pierwszym miejscu mam w pamięci Texańską Masakrę I, gdyż tu dopiero można było sobie wkręcić banię, niezły klimat i duża dawka dreszczowych emocji. Dwójka to klon jedynki, niezaspecjalnie mnie ujęła.

Edytowane przez Ancyp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...