Skocz do zawartości
Zjarka

Najlepszy Horror

Rekomendowane odpowiedzi

A tale of two sisters - taki koreański psychodel. Ale bardzo dobrze nagrany, tylko mocno zakręcony. Świetna gra aktorska. Duużooo krwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Cannibal Holocaust", "Cannibal Ferox", "Guts of a Virgin", "Augusts Underground" (uwaga chore !!!!!!)

Edytowane przez knaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hostel

 

Według mnie film fajny, ale nie przestraszył mnie jakoś strasznie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alien za pierwszym razem widziany jak byłem mały. A największe wrażenie na mnie zrobił The Thing Carpentera. Tego filmu się nie zapomina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Widmo" czy "Statek Widmo " :E

"Widmo" - horror z wątkami niedoszłego fotografa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wizja IV RP

 

Podpisanie paktu stabilizacyjnego w TV TRWAM

Wyrzucenie Leppera z rządu w blasku fleszy i nocne jego z powrotem przyjęcie

A na poważnie: "Thing", pierwsze części "Koszmaru z Ulicy Wiązów"

 

czy musicie mieszać w każdy temat polityke ? :kwasny: nudni jesteście

Edytowane przez Chłopiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ring wersja amerykańska dla mnie straszna była, nie wiem jak dla was,ale sam bym bał się ją obejrzeć w domu o 3 w nocy :E , pozatym Silent hill ten najnowszy też w miare,Klątwa,a reszty nie pamiętam :E ,Przy teksańskiej masakrze sie troche uśmiałem ale też fajny klimat ma,ale psychologiczne horrory tylko budzą dreszczyk :P:)

 

Ring wersja amerykańska dla mnie straszna była, nie wiem jak dla was,ale sam bym bał się ją obejrzeć w domu o 3 w nocy :E , pozatym Silent hill ten najnowszy też w miare,Klątwa,a reszty nie pamiętam :E ,Przy teksańskiej masakrze sie troche uśmiałem ale też fajny klimat ma,ale psychologiczne horrory tylko budzą dreszczyk :P:)

no i bym zapomniał właśnie o buce z muminków,jak mniejszy troche byłem :P i oglądałem muminki to jak buka nawiedzała ich doline to sie naprawde bałem :D pamiętam że były też jakieś takie ''białe drążki co się świeciły i nawiedzały doline'' i ustawka :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawie wszystkie azjatyckie :) a zwlaszcza klatwa 2, the ring, i Widmo (najlepszy z tej 3ki)

dobry byl takze film "zejscie" a zakonczenie tak chamskie, ze to szok :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teksńska masakra piłą 1

 

innymi się nie sugeruj to gnioty z masą efektów komputerowych ... im więcej tym gorszy horror :lol2:

 

 

Prawda :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
też myślę ze Ring

 

Wersja amerykańska to prawdziwe dno. Komercja i tyle. Nawet nie ma co się porównywać do wersji japońskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najstraszniejszy horror to "Świt żywych trupów" , byłem na nim w kinie jakieś 2 lata temu i niemogłem wytrzymać ze strachu jak go oglądałem | Naprawdę polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"śmiertelna gorączka"

Jest tu wszystko - od śmiertelnej choroby, po zombii i mordercze psy, a zakończenie jest najlepsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem najstraszniejszy horror to "Świt żywych trupów" , byłem na nim w kinie jakieś 2 lata temu i niemogłem wytrzymać ze strachu jak go oglądałem | Naprawdę polecam

Nie oglądałeś chyba "Masakra piłą mechaniczną w Teksasie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem najstraszniejszy horror to "Świt żywych trupów" , byłem na nim w kinie jakieś 2 lata temu i niemogłem wytrzymać ze strachu jak go oglądałem | Naprawdę polecam

co ty,ja sie przy tym uśmiałem jak nie wiem,eheh,przede wszystkim jak chińczyk leciał bez ręki,albo jak ta gruba wstała i jak biegła :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem najstraszniejszy horror to "Świt żywych trupów" , byłem na nim w kinie jakieś 2 lata temu i niemogłem wytrzymać ze strachu jak go oglądałem | Naprawdę polecam

Nie tylko twoim zdaniem :cool:

 

co ty,ja sie przy tym uśmiałem jak nie wiem,eheh,przede wszystkim jak chińczyk leciał bez ręki,albo jak ta gruba wstała i jak biegła :lol2:

W takim razie polecam ci Van Helsing'a - uśmiejesz się również jak nigdy (wytrzymały doktor Franki i jego podopieczny wymiata :E )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wersja amerykańska to prawdziwe dno. Komercja i tyle. Nawet nie ma co się porównywać do wersji japońskiej.

 

no to jest pewne, ale jakoś nie przepadam za japońskimi filmami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co ty,ja sie przy tym uśmiałem jak nie wiem,eheh,przede wszystkim jak chińczyk leciał bez ręki,albo jak ta gruba wstała i jak biegła :lol2:

Ten horror to jeszcze może być w porównaniu z "Powrót żywych trupów 4-nekropolia" z tym to naprawdę nie wiedziałem czy to horror czy komedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evil Dead 1 film z 1981 roku Sama Raimiego,polecam,ale i tak napewno wszyscy go widzieli.pozdrowionka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wspomniane wyżej muminki to produkcja japonska czy chinska? bo pamietam na napisach krzaczki

Edytowane przez S@PER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...