Skocz do zawartości
Zjarka

Najlepszy Horror

Rekomendowane odpowiedzi

Na TVNie leci teraz straszny horror klasy B - Walentynki :cold:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he Valentines :E heh horror klasy II .. ale nie powiem ze zajebis### wyglądał ten kupidyn :) , moze horror nie byl za straszny ale calkiem calkiem ok =]

 

Oczywiscie przy "Koszmarze s" sie umywa bo to klasyk , swietny poza tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem to wczoraj pierwszy raz i jak na film 'z jedna gwiazdka' w GW, byl calkiem fajny :) . Spodziewalem sie strasznej zenady a fabula byla sprytnie wymyslona. Szczegolnie koncowka jest fajny kiedy prawdziwy morderca caly czas zyje :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a piatek trzynastego? chyba ze juz ktoś cos=]

cześci 1-3 ew 4

potem wiadomo co sie dzieje

 

hannibal tez fajny

 

ale wole obejrzec jakąs grzałke mózgu

 

>>>>mechaniczna pomarancza hiehie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Swoisty klimat Evil Dead'a wielu niestety odrzuca, ale najlepsza część serii do Army of Darkness smilies/smile.gif

najlepsza czesc to Evil Dead 2 bo Army Of Darkness to juz bardziej komedia dla dzieciakow sie zrobila, szczegolnie jak szkielety groby kopaly ;)

 

dla mnie zawsze najlepszy bedzie Koszmar Z Ulicy Wiazow, nie jest to straszne ale texty Freddyego to juz klasyka. Co do Klatwy to wersja USA to total shit jest, japonska jest o niebo lepsza ze wzgledy na klimat a nie wypas efekty specjalne, nie ma tam tez zadnej sceny z odgryziona szczeka (kto hamburgerom to wogle wymysli ?)

Edytowane przez rudy_691

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a piatek trzynastego? chyba ze juz ktoś cos=]

cześci 1-3 ew 4

potem wiadomo co sie dzieje

W kazdej wiadomo o co chodzi :E

Ale lubilem to ogladac jak kiedys lecialy na TVP1 wlasnie w piatki :] Ot taka komedia na dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to jak to komedia dla ciebie to co nie mowiąc inne slabsze horrory ..

Daj spokoj, cala seria Piatek Trzynastego jest tak groteskowa i do bolu przywidywalna, ze nie wiem czego mozna sie tam bac. Jedyna reakcja to smiech lub placz rozpaczy :P

No i ta mega oryginalna fabula w kazdej czesci: grupa nastolatkow przyjezdza nad jezioro a typ w masce hokejowej zaczyna ich zabijac. No i nie mozna zapomniec o wspanialej sciezce dzwiekowej, ktora jest taka sama przez cala serie :o .

Edytowane przez muchacho_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety większość dzisiejszych "horrorów" to komedie. Wychodzą takie gnioty że szkoda naszego czasu by przykuwać do nich wzrok. Najlepsze są starsze horrory ( "Koszmar z ulicy wiązów" i parę innych ).

 

Wczoraj ściągnąłem parę odcinków serialu "Masters of Horror" ( drugiego sezonu ). Jest to serial "horrorowy"(?) w którym odcinki nie są ze sobą powiązane fabułą, jeden odcinek to jedna historyjka. Na necie znalazłem info które mówiło, że z 2 sezonu 6 odcinek jest najlepszy - no to się za niego zabrałem, bo po co mam zaczynać od 1 odcinka skoro serial nie ma fabuły. I oglądałem tak sobie jakiś gniot o skórach szopów z których powstało niby jakieś ultra futro :lol2: którym każdy się zachwycał i zabijał :brow: Tak więc jeżeli to miał być najlepszy odcinek z całej serii, to podziękuję za cały serial.

 

I wszystko sprowadza się do tego samego - dobrych horrorów już nie ma. Pozostają klasyczne filmy których zapasy się wyczerpują. No... Ale trzeba sobie jakoś radzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I wszystko sprowadza się do tego samego - dobrych horrorów już nie ma. Pozostają klasyczne filmy których zapasy się wyczerpują. No... Ale trzeba sobie jakoś radzić.

Nom, brak dobrych rezyserow ktorzy potrafiliby zbudowac napiecie i utrzymywac je przez caly film. Zamiast tego wala tony flakow na caly ekran :E

Chociaz z ostatnich prodkucji podobal mi sie Wzgorza maja oczy. W sumie zadna wybitna produkcja z tego ale i tak duuuzo lepsze niz chociazby Pila 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sumie zadna wybitna produkcja z tego ale i tak duuuzo lepsze niz chociazby Pila 3.

 

z tym się zgodzę. nie byly to 2 śweitne produkcje ale jak bym mial wybierać to hills have eyes bylo lepsze .

 

kazdy ma gust swój ale nie powiecie ze japońkie slashery sa dobre nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z horrorów najbardziej poruszył mnie Obcy I. Nie ma drugiego filmu o tak doskonale stopniowanej atmosferze. Na dobrą sprawe, nie ma w nim jako takiego głownego bohatera. Jest tylko strach pasażerów Nostromo.

 

Te wszystkie nowe "horrory" to typowa sieka dla półmózgów - krew, krzyki, tony wnetrznowsci. Smutne, ze ludzie podniecają sie takimi gniotami

Argh... No nie kto jak kto, ale ty Gongal powinienies wymienić Drabinę Jakubowa :D Film naprawdę wywołuje dreszcze. Mocno odbija się na psychice, wierzcie mi na słowo :)

 

Poza tym nie było słowa iż temat ten dotyczy tylko filmów. Dlatego polecam serię Silent Hill (grę, nie film). Nawet nie-gracze będą potrafili docenić geniusz tego tytułu. Ten piramidogłowy, brrrrrr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto z was oglądał "Pulse" ?

 

 

albo Sublime <- tego nie zalecam przed operacja nawet prostą która zmusza człowieka do pozotania w szpitalu !!

Edytowane przez kiaad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w horrorze wyżej cenię wprowadzenie gęstej, ciężkiej atmosfery niż przestraszanie widza (coś nagle wyskakuje). Z horrorów bardziej klimatycznych (ale raczej nie straszą) polecam:

- The Fog (klimat gęsty jak mgła)

- The Thing

- Alien

- Lśnienie

- Carrie (chociaż jedna scena pod koniec filmu potrafi nastraszyć)

- Mucha (horror z przesłaniem)

- Noc Żywych Trupów

- Hellraiser

- Dziecko Rosemary (klasyk)

- Harry Angel (voodoo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam "Psycho" Alfreda Hitchcocka, film bardzo stary (1960 bodajze) ale ma swoj klimat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wieczorem Ring na TVN :P Trzeba obejrzeć, chociaż wolę wersję japońską :Up_to_s:

Edytowane przez Cormac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wieczorem Ring na TVN :P Trzeba obejrzeć, chociaż wolę wersję japońską :Up_to_s:

No trzeba trzeba, nie przepuszczę okazji :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wieczorem Ring na TVN :P Trzeba obejrzeć, chociaż wolę wersję japońską :Up_to_s:

 

Nie ogladam zadnych filmow na TVN czy Polsat przez reklamy :E 15minut filmu i 10 minut reklamy 20 minut filmu ... . Zupelnie burza klimat i atmosfere, nie da sie ogladac. Filmow nie przerywaja reklamami w TVP i za to ich lubie :D.

 

Dla mnie najstraszniejszy horror to Widmo (Shutter). W paru miejscach myslalem, ze dostane zawalu.

Edytowane przez Jogger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie najstraszniejsze filmy jakie widzialem to The ring ( balem sie go pewnie dla tego ze ogladalem go sam o 12 w nocy) no i jeszcze Blair Witch Project czesc 1 :D:thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...