Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jerczu

Co zjeść na śniadanie... Poważny problem...

Rekomendowane odpowiedzi

Jerczu - a czy już się zastanawiałeś, co zjesz jutro na śniadanie? :szczerbaty:

 

BTW: fajny avatarek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory bo nie czaje małej kwestii... Co oznacza naturalna muskulatura? Bo wiesz... tak wg. natry to przetrwają tylko najsilniejsi :szczerbaty: - czylio naturalna to np. to co przeętują biegacze na 100m itp. Właśnie do takiego czegoś dąże. Jak będe potrzebował przenieść samochód to i tak zawołam np. Agate Wróbel albo jakąś inną przedstawicielke "płci słabej":D Na serio to trzeba się jako tako odżywaic i coś trenować bo inaczej organizm od tego siedzenia dostaje po dupsku... Chociaż co sobote na basen warto się przejść czy coś takiego. Osobiście nabijam się z facetów co mają pół metra w bicepsie i targają pół tony na klate bo taki koleś w rzeczywistości jest kaleką i autobus to on może przewróci, ale go na pewno nie dogoni ;) Ja wole równowage - dopuki pakuje do kosza to wiem, że nie waże za dużo... Też nie jestem wysoki - 187...

 

To w sumie podchodzi pod nieistniejący dział "sport i moto" jako "jedzenie dla aktywnych" :szczerbaty:

 

[Edytowane: 22/3/2004 przez HILTI]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...