Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

matix89

płatnosci płatnosci płatnosci...

Rekomendowane odpowiedzi

Otóz mam bardzo duży kłopot ze sfinalizowaniem przedłużenia subskrypcji abonamentu w Wow-ie. Hm.. właśnie przed chwilką moja karta została zablokowana pomimo tego, że jestem pewien, że wpisywałem poprawne dane. Na taj karcie znajdował się specjlany 3 cyfrowy kod weryfikacyjny, więc wydawalo mi się, że to mnie upoważnia do zakupów w sieci. jednak się myliłem. Tak więc na odblokowanie karty mam czekac 3 dni.

 

Jesli teraz w moje łapki wpadnie inna karta i wklepie wszystkie dane w formularzu to czy znowu bedę miał 3 próby możliwe? Czy może za pierwszym razem jesli trafi się gdzieś błąd to karta zostanie zablokowana? Spotkał się już ktoś z tego typu problemem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie zależy od formularza, tylko od karty... ja kiedys zapomnialem ostatniej cyfry i wklepałem wszystkie, było 9 :D

 

nowa karta = nowe szanse, w skrócie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie zasadnicze i glupie pytanie... masz karte kredytowa czy probujesz platnicza? bo to jest ogromna roznica chociaz minimalnie sie roznia :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płatniczą nie zapłaci w sieci :( / kredytową tak :) więc kredytowa :question:

 

Zresztą ktoś jest właścicielem karty (bank) wystarczy się pofatygować i sprawdzić czy ... MOżESZ :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety swoja płacić nie mogę bo jak się okazało do konta graffiti(mam 17 lat), przysługuje karta typowo płatnicza pozbawione verification code. Więc ja jako pasożyt rodzinny :P skombinowałem sobie kolejną kartę tym razem z verification code. No, ale jak na razie moje starania można sobie o kant stołu... No cóż... życie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jest prepaid za gotówke :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na karte kredytowa wystarczy spokojnie dochod 4000zl miesiecznie wtedy bank nie robi problemow z wydaniem takiej karty :) jednak jesli srednia krajowo sie osiaga to roznie chociaz od ostatniego roku banki znacznie chetniej wydaja takie karty :)

 

Karta kredytowa = staly wysoki dochod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na karte kredytowa wystarczy spokojnie dochod 4000zl miesiecznie wtedy bank nie robi problemow z wydaniem takiej karty :) jednak jesli srednia krajowo sie osiaga to roznie chociaz od ostatniego roku banki znacznie chetniej wydaja takie karty :)

 

Karta kredytowa = staly wysoki dochod

 

baju ... baju w bzwbk coś koło 1500 , lukas 1000 i tylko przy takich dochodach limit na karcie będzie niższy np.2000 ... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to widzisz sporo sie zmienilo :) rok temu znacznie wiekszy pulap to byl nie mowiac o dwoch latach w tyl :) chociaz bywaly banki ktore wyliczaly sredni przeplyw gotowki z ostatniego roku i na tej podstawie wyliczaly... jesli chodzi o konta firmowe bo wiadomo ze roznie to wygladalo :)

 

Pisalem ze jak masz 4000zl to nie ma problemu bo w kazdym banku przyjma z otwartymi rekami :)

 

Srednia krajowa to teoretyczna czy praktyczna? bo jest ogromna roznica... no ale chodzilo mi o przedzial okolo 1500zl miesiecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Karta kredytowa = staly wysoki dochod

 

Kredytowa owszem. Ale debetowa już nie koniecznie ;-)

 

Chyba, że już nie ma podziału na karty kredytowe, debetowe i płatnicze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w bzwbk (money karta, albo allegro karta) jest za darmo przez pierwsze 2 lata. I mozna nia placic przez net. Nie wymagane zadne dochody itp.. debetowka ale nie electron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w bzwbk (money karta, albo allegro karta) jest za darmo przez pierwsze 2 lata. I mozna nia placic przez net. Nie wymagane zadne dochody itp.. debetowka ale nie electron

O.o archeolog :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:smokin:

oj oj i znow emotkowy spam, nieladnie :pistols:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oj oj i znow emotkowy spam, nieladnie :pistols:

 

oj , oj spam spamu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest np. mBank, dochodów nie trzeba mieć żadnych, zero opłat za konto (serio - wypróbowałem na sobie :) ) i jest tam specjalna karta debetowa (e-karta) VISA, którą można robić zakupy w Internecie.

 

Szczegóły: http://www.mbank.com.pl/oferta/karty/ekarta.html

Inne banki może również oferują coś podobnego - ja wiem na pewno, że powyższe rozwiązanie sprawdza się świetnie we wszelkich sklepach w kraju i za granicą. Oczywiście najpierw trzeba poświęcić trochę czasu na założenie konta w mBanku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oj oj i znow emotkowy spam, nieladnie :pistols:

:terefere: jaki spam :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...