Skocz do zawartości
HDR'o

Resident Evil 4 PC

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Poniewaz gra juz sie ukazala na peceta wiec chcialbym byscie sie wypowiedzieli co sadzicie o konwersji?? WG mnie graficznie nie rozni sie od wersji na PS2, a sterowanie troche spiepszyli. Mimo wszystko zapowiada sie super klimacik i napewno w nia pogram :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom ja czytałem, że gra wygląda jakby w ogóle nie miała shaderów więc jak to w końcu jest? Grał już ktoś? Jak jest z grafiką? I czy czasem nie rozmawiamy o Biohazard preznaczoną dla Azji? Bo rozumiem, że angielskiego RE4 jeszcze nie ma?

Edytowane przez BigSpider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nom ja czytałem, że gra wygląda jakby w ogóle nie miała shaderów więc jak to w końcu jest? Grał już ktoś? Jak jest z grafiką? I czy czasem nie rozmawiamy o Biohazard preznaczoną dla Azji? Bo rozumiem, że angielskiego RE4 jeszcze nie ma?

Po 1 - Witam na PCL :) Po 2 - masz racje, gra jakby nie miala shaderow i rzeczywiscie mowimy o Biohazard. Podobno shadery da sie gdzie wlaczac, podobnie jak w przypadku Instinct i You are empty w pliku ini, ale jestem troche senny i pobawie sie jutro, oraz napisze wieksza relacje z gry. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do grafy - cieszę się, że jest jakaś alternatywa. Pytanie jak to się przedstawia wydajnościowo? Martwię się o mój sprzęt... (A2400 XP+, 512 MB, R9700)

 

Odnośnie powitania... jestem tutaj od 2003 roku tylko mało się przez ten czas wypowiadałem :D. Poza tym my już się znamy... z byłego tweak czyli purepc :). Dobrej nocki :)

Edytowane przez BigSpider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do grafy - cieszę się, że jest jakaś alternatywa. Pytanie jak to się przedstawia wydajnościowo? Martwię się o mój sprzęt... (A2400 XP+, 512 MB, R9700)

 

Odnośnie powitania... jestem tutaj od 2003 roku tylko mało się przez ten czas wypowiadałem :D. Poza tym my już się znamy... z byłego tweak czyli purepc :). Dobrej nocki :)

Haha, wiem o tym, dlatego Cie powitalem. Przeciez nie bede wital kazdego nowego uzytkownika forum :P Co do plynnosci, niestety nie jestem w stanie Ci powiedziec jak bedzie u Ciebie, ale wiem, ze u mnie smiga jak zloto :) I rowniez zycze dobrej nocki :)

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tej gry warto kupić Gamecuba, wersja ps2 to gorszy port tej wspaniałej pozycji, o wersji pc nawet nie wspomne .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zawsze, lecą z dobrym tytułem na ka$e :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim którzy w RE4 nie grali na PS2 lub GC polecam ten tytuł gorąco gdyż okazja wam się zdażyła nie lada. Tym ktrzy ten tytuł dobrze już znają... no coż, proponuję jednak zostać przy wersjach konsolowych ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do grafy - cieszę się, że jest jakaś alternatywa. Pytanie jak to się przedstawia wydajnościowo? Martwię się o mój sprzęt... (A2400 XP+, 512 MB, R9700)

 

Prosze O to wymagania gry Jak widac nie zbyt wyśrubowane wiec powinno byc git .

System Requirements:

Supported OS: Windows® 2000/XP (only)

Processor: 1 GHz Pentium® III or AMD Athlon" (or better)

RAM: 256 MB

Video Card: 128 MB DirectX® 9.0c-compliant AGP or PCI Express graphics card (256 or higher for High Graphics Detail support) (see supported list*)

Sound Card: DirectX 9.0c compliant (or better)

DirectX Version: DirectX 9.0c or higher (included on disc)

CD-ROM: 12x or faster

Hard Drive Space: 1.2 GB minimum

Peripherals Supported: Gamepad

 

*Supported Video Cards at Time of Release

NVIDIA® GeForce" FX/6/7 families

ATI® Radeon® 9200-9800/X families.

 

Laptop versions of these chipsets may work but are not supported. For an up-to-date list of supported chipsets, video cards, and operating systems, please visit the FAQ for this game on our support website at: http://support.ubi.com.

Szkoda Ze tej gry nie ma na xboxa ehhh

Edytowane przez NISKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla tej gry warto kupić Gamecuba, wersja ps2 to gorszy port tej wspaniałej pozycji, o wersji pc nawet nie wspomne .

 

miałem wersje na PS2 i na pewno nie warto kupować Gamecube dla RE4 , grafa co do wersji RE4 na PS2 troche się różniła za to RE4 na PS2 miała tyle dodatków i taką grywalność że już bardziej powiedział bym, że warto kupić PS2 dla tej gry, tym którzy nigdy w tą gre nie grali , gorąco polecam !!!!, wg mnie najlepszy (troche arcade'owy) survival horror jaki do tej pory wyszedł (nie licząc serii Silent Hill, to nieco inna bajka :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem Re4 2 razy na Ps2- bardzo fajna gra. Choć jezeli o grafikę chodzi to chciałbym kiedys zagrać na GC w RE 0 ze screenów wyglądał strasznie smakowicie :glodny: No i kiedy bedzie remake 3, wg mnie najlepszej części seri :(

Edytowane przez Zigu17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam ta gre na ps2 ale nie moge sie do niej przekonac. Probowalem juz z 5 razy i sie konczylo na tej pierwszej wiosce z wiesniakami... :hmm: Wg mnie ta gre dyskfalifikuje jedno: STRZELANIE -> STANIE W MIEJSCU :thumbdown: Moze to zwieksza poczucie zagrozenia, wymaga szybszej reakcji i dobrej koordynacji ale mi sie nie podoba. Moze tez dlatego ze obslugi pada nie opanowalem na mistrzowskim poziomie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyszła na pc to super trzeba gdzieś ją skołować grałem na konsoli u kumpla i jest powiem :cool: odlotowa, klimacik jest, mam nadzieje że odrobine lepsza grafa będzie niż na konsoli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
miałem wersje na PS2 i na pewno nie warto kupować Gamecube dla RE4 , grafa co do wersji RE4 na PS2 troche się różniła za to RE4 na PS2 miała tyle dodatków i taką grywalność że już bardziej powiedział bym, że warto kupić PS2 dla tej gry, tym którzy nigdy w tą gre nie grali , gorąco polecam !!!!, wg mnie najlepszy (troche arcade'owy) survival horror jaki do tej pory wyszedł (nie licząc serii Silent Hill, to nieco inna bajka smilies/smile.gif )

 

każdy ma swoje gusta, sam mam w tym momencie gamecuba i ps2, również posiadam 2 wersje Resident 4 na te platformy. Wersja ps2 mimo dodatków jest dużo gorsza graficznie, porównywałem kiedyś na dwóch TV obie wersje, patrząc raz na jeden raz na drugi telewizor i naprawdę Gackowa wersja jest dużo dużo bogatsza w detale.

 

Choć jezeli o grafikę chodzi to chciałbym kiedys zagrać na GC w RE 0 ze screenów wyglądał strasznie smakowicie smilies/glodny.gif No i kiedy bedzie remake 3, wg mnie najlepszej części seri smilies/sad.gif

 

 

RE0 i RE Remake na gacka to poprostu masakra, Residen Remake to moim zdaniem najstraszniejszy i najbardziej grywalny tytuł na weszystkie platformy :)

Edytowane przez rockers007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko jedno... Jest język angielski do wyboru? Czy są może same krzaczki, albo krzaczki mieszane z angielskim? :)

W ogóle mam nadzieję hydro2, że zaszczycisz nas screenami :)

Edytowane przez BigSpider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanko jedno... Jest język angielski do wyboru? Czy są może same krzaczki, albo krzaczki mieszane z angielskim? :)

W ogóle mam nadzieję hydro2, że zaszczycisz nas screenami :)

Oczywiscie, ze zaszczyce. W grze mozna wybrac j. angielski :) Sterowanie odbywa sie na samej klawiaturze. Reszte zobaczycie na screenach. Nie sugerowac sie tylko sama grafika, odrazu mowie. Gra zapowiada sie na masakralnie klimatyczna, prawie tak jak Instinct :) Moze i bardziej, nie wiem, bo za krotko gralem :)

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietajcie, graficznie mimo, ze jest slaba to wszystko inne powala. Mamy tam duzy walchlarz ruchu i idzie sie szybko przyzwyczaic do guzikow :) Klimacik zapowiada sie nieziemski. Wrzucam tylko poczatkowe screeny narazie bo w momencie jak minimalizuje gre to nei moge do niej spowrotem wejsc i musze za kazdym razem ja wlaczac i dochodzic dalej.

 

http://img128.imageshack.us/img128/6083/98126792zo1.jpg

http://img128.imageshack.us/img128/9135/52844658ll1.jpg

http://img205.imageshack.us/img205/4254/49332898pm2.jpg

http://img208.imageshack.us/img208/4130/38738033fl0.jpg

http://img205.imageshack.us/img205/7227/22879935fu5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tych screenach wygląda fatalnie. Mam nadzieje, że grywalością nadrobi te małe zaległości =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na tych screenach wygląda fatalnie. Mam nadzieje, że grywalością nadrobi te małe zaległości =]

Fakt, graficznie naprawde jedna z najslabszych gier w jakie ostatno graslem, ale wszystkim innym nadrabia z nawiazka. Zaufajcie mi. Klimat pierwsza klasa. Gdyby graficznie byla lepsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj tak ,przeszedłem ją na PS2(100% ukończenia,wszystkie minigry jest tam tego dużo :E ) klimat nie ziemski!! jak dla mnie 10/10 :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie jest bardzo słabo w porównaniu do wersji z PS2, nie mówiąc o gacku. A jak strzelanie na klawiaturze ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Graficznie jest bardzo słabo w porównaniu do wersji z PS2, nie mówiąc o gacku. A jak strzelanie na klawiaturze ??

Na screenach jest slaba, w grze to wyglada inaczej chodz tez jest slaba ale nie gorsza niz na PS2 bo jest wyzsza rozdzialka. I co Wy na to?? Mowilem juz, nie sugerujcie sie screenami

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam i jeszcze poczekam jak już się doczekam (karta graficzna)

to popatrzę - jakieś demo , screen shoty i jeśli będzie choć średnia to kupię.

Jestem "fanem" RE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...