Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Poszukujący

dobre wódki

Rekomendowane odpowiedzi

Małe pytanko :D

Jak pić Martini i Gin ?? :E normalnie czy z czymś ?? Jakiś sprite czy cuś ?? :D

 

A Ty chyba niepełnoletni jestes. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oj czepiasz sie....

pytam się za kolege :P

 

No to niech kolega wrzuci na forum zdjęcie swojego dowodu osobistego. Potem będziemy mogli odpowiedziec na nurtujące go pytania... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KGP

Pil ktos wodke Ozone ?, pierwsza gazowana wodka na swiecie. Mialem sie wczoraj skusic, ale akurat nie bylo degustacji i zal byloby wydac 26 zl aby potem wylac to w zlew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli wam wódka smakuje to powodzenia.

na nowej wspanialej drodze zycia :E

 

Wodka nie ma smakowac, ma poniewierac :E.

P.

:thumbup: tez :D

 

Pil ktos wodke Ozone ?, pierwsza gazowana wodka na swiecie. Mialem sie wczoraj skusic, ale akurat nie bylo degustacji i zal byloby wydac 26 zl aby potem wylac to w zlew.

noo moj kolega pil w ostatnia sobote, gruubas pod 100kg, ja 74kg; ledwo go do domu doprowadzilem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ruski jelcyn ostatni pilem nawet vodke ruska w ktorej byly male czasteczki zlota vodka byla o konsystęcij miodu i smaku tez wiec zlotko fajnie wygladala taka vodka na polskie to okolo 100zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dupach wam sie poprzewracało do tej vodki!

Liczy sie tylko zielone co nieco + bro!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dupach wam sie poprzewracało do tej vodki!

Liczy sie tylko zielone co nieco + bro!!

W czym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio pilem "PREZYDENTA" . Jakos 'prezydent' nie podszedl pod moj gust :E :E :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niema jak to dobra czysta zimna wódka, np: sobieski, Smirnoff, wyborowa. Ja po tych kolorowych to sie źle czuje ale po czystej to zawsze jest ok.

Niedawno piłem bardzo dobry bimber. Pewni sobie pomyślice co ja pierdziele bo ogólnie bimber jest ochydny , ale naprawde był wyśmienity, taki mnial posmak cytryny ale niewiem z czego byl zrobiony i co gorsze niewiem gdzie go dostać moge.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio tłoczyłem absolwenta citron i normalnie cud-miód :)

 

z tych najtańszych to polecam starogardzką oraz droższego absolwenta,

potem można wypić krajową

warto też załatwiać gorzałke nie ze sklepu

 

swojego czasu piło się mase bolsa, sobieskiego i smirniego ;)

 

odradzam natomiast krakowską i arctice no chyba,że macie tylko 13zł (za 0.5) to można wypić :)

 

no i najważniejsze :

 

Gorzałka zawsze dobra jest !

 

źle nierozcieńczony spiritus również ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Tadeusz

Bols (nowy lagodny smak (jakby komus przeszkadzal :uo_to_s:))

Wyborowa ale 1L bo 0.5 mi nie smakuje :P

 

Polski spirytus (najlepszy (orginalny oczywiscie!!!))

 

smakowych nie pijam raczej, bo mi jakos kobiecoscia zalatuja :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam pije bimber wlasnej roboty ze zboza :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolwent ;) Finlandia ;) Smirnoff ;) Starogardzka ;) Polska ;) Luksusowa ;) Eee meta rulez :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kreciu, a Ty to tu za rok wróć :Up_to_s:

Oj tam. Dostałem za to bana na jeden dzień :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Aidahow

Primo - wódka nigdy nie jest dobra.

Secundo - ale jeśli mamy wyłuskać najlepszą... to na pewno nie ze sklepu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobieski, Smirnoff, Co do ceny nie wiem ile kosztuje ale dobry jest bols

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Finlandia, Absolut, Bols i Soplica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam Finlandia ... przereklamowana jest ;)

 

Ostatnio odkryłem Nemiroffa i polecam. Od teraz nie pijam innej wódki jesli wybieram sam , swiadomie :) Tania i smaczna...

 

nemiroffqm8.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Zamykać można, tylko nie skazywać prawomocnie. O 0,8%, może mniej (wojna cenowa marketów). Do góry pójdzie po uwolnieniu cen prądu, nie wiadomo o ile bo to zmienny rynek ale i tam ceny się raczej normują/spadają.  
    • Na początku po 4 godzinkach gdzieś miałem spotkanie z gryfem, ale musiałem spierdzielić, za mocny był dla mnie i ziomków. Pograłem teraz i znowu go spotkałem i wskoczyłem na niego i odleciał z 300 metrów dalej 😅Wylądował pikując w dół, zostało mu dalej półtora paska i by leżał, ale skubaniec uciekł
    • RX 6700 XT do  ryzena 5 2600.  Mocny strzał w stopę? za pół roku kupię jakiś lepszy procek( najniższa krajowa here )   Do tego psu XPG Pylon 650W Udzwignie?
    • Oj tak, oj tam, nie wiem co zmywakowi znowu się wylało dla zdobycia oglądalności, ale brytyjskie szkoły dobre są....problem w tym, że nie wszystkie  UK to kraj z dużym rozwarstwieniem społecznym i to będzie widoczne także i w szkolnictwie.  Jeżeli się mieszka w tzw councilówce (osiedle domów socjalnych, posiadanych przez lokalne władze i wynajmowanych długoterminowo lokatorom z niskimi dochodami poniżej wartości czynszów komercyjnych) i daje dzieciaka do szkoły w councilówce, a do tego zaniedbuje go tak samo, jak zaniedbują swoje g*****niaki councilowi obywatele, to rzeczywiście, w przyszłości takie dziecko wyrośnie najprawdopodobniej na kolejnego councilowego obywatela z aspiracjami co najwyżej na poziomie bycia lokalnym przedstawicielem firmy farmaceutycznej sprzedającej znieczulające życiowo specyfiki    Dziecko zadbane, wychowane będzie mogło dużo osiągnąć. Prawie wszystko, bo do wszystkiego to niestety trzeba wysłać dzieciaka do jakiegoś Eton College czy cóś. Tam może nie będzie już bardziej mądrzejsze, ale nabędzie kontaktów
    • Chyba Godzillę junior - trochę mała. Ta "losowość" jest świetna w tej grze. Walczyłem ze smokiem i zaraz podleciał gryf i nawzajem się naparzali. Oczywiście wykorzystałem sytuację i pojąłem walkę z dwoma przeciwnikami. Albo jechałem bryczką i gryf wleciał w nią i rozwalił na strzępy czy cyklop, który wpadł do miasta. Dużo takich podobnych akcji jest w tej grze. Nawet jeśli są to tylko skrypty, to nie widziałem czegoś podobnego w innych grach.   Dialogi jeszcze by przeszły, ale nazwy przedmiotów i umiejętności wolałbym mieć oryginalne. Może wyglądają takie akcje śmiesznie i jak był bug, ale dla mnie właśnie czyni tę grę wyjątkową. Lubię to.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...