Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Xareoz 

Zapomniałem nazwę pewnej gry na PSX

Rekomendowane odpowiedzi

W gre grałem dawno ale opisze wam najlepiej jak potrafie, w grze walczyło się na arenie postaciami z mocami żywiołów ja grałem w demo ale napewno jest i pełna wersja. W demie dostępna była jedna plansza (trawa lekkie wzniesienia) ostępne postacie z mocą władania żywiołem ognia i lodu, ale były też inne tylko w wersji demo nie mogłem ich wybrać (normalka)jeżeli ktoś kojaży coś podobnego to zapodajcie tytuły może jakiś okazać się trafny

 

z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mało info jak dla mnie. Wysil się jeszcze trochę i podaj więcej detali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamera w tej grze była ustawiona z tak jak np. w newerwinter :hmm:

Kojarze taką jedną bikatyke była w na płycie z demami z którymś numerze czasopisma playstation jak znajde to podam tytuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kamera w tej grze była ustawiona z tak jak np. w newerwinter :hmm:

Kojarze taką jedną bikatyke była w na płycie z demami z którymś numerze czasopisma playstation jak znajde to podam tytuł

niewiem jak ustawiona jest kamera w neverwinter ale to było mniej więcej tak z góry ale i zbliżenia robiła, tak ona jest z dema czasopisma.

Euro demo chyba

Dawho hmmm szczegół ... pamiętam niektóre ataki tych postaci Lodowa atakowała sporymi soplami i z ziemi wyrastały kolce lodowe oczywiście, więcej nie jestem w stanie powiedzieć bo to było jakieś 4-6 lat temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem o jaka gre chodzilo, ale zapomnialem nazwy. Ta gra byla tez na dreamcasta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to mortal kombat ,sub-zero :)

JanosiQ to nie jest mortal kombat Ta gre potrafie rozróżnić :) to jest takie bardziej fantasy a nie zabij i jeszcze wyrwij mu serce ]:-> chociaż mortal ma cos w sobie że sie w to grało, ale odbiegam od tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Juz wiem !! Power Stone :)

Chciałem napisać już :D No teraz pozostaje czekać czy to prawda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety ani Ehrgeiz, ani The unholy war ani też power stone. Macie może jakis link albo coś innego ze spisem dem na płytkach euro demo ? bo chyba pozostaje mi każdy tytuł po tytule sprawdzać, ale nie rezygnujcie piszcie tytuły może ktoś trafi

 

 

nie bede spamował nowymi postami to dopisze do tego. Już znalazłem troche mi to zajeło ale znalazłem. Dzięki za zainteresowanie i pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...