Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Maspex

ASUS A8NE-FM i ATHLON 3200+

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

kazdy pewnie juz wie co to za plyta i jaki ma szajski bios-zero OC. Ale udalo mi sie znalesc na necie fajny biosik do tej plyty (mod wersji 1009 ). Nie pojawia sie napis Fujitsu Siemens,w biosie pare dodatkowych opcji. Niestety nie ma zadnych opcji z taktowaniem procesora,ale za to sa pelne opcje z pamiecia-czestotliwosci i inne. Cy moglibyscie mi powiedziec,czy jezeli clockgenem bym podkrecil troche fsb z 200mhz na 233mhz (mam mnoznik 10) ,pamiec zmiejszyl w biosie na 166,a pci by mi podskoczylo do okolo 39mhz (nie mam zadnej raczej blokady na pci,bo w clokgenie przesuwa sie jak przesuwam fsb),to czy to bedzie mialo jakas szkodliwosc dla twardego dysku i karty wifi na pci ?

Pamiec mam kingstone ddr400 512mb cl2.5

 

 

ps. Jezeli ktorys posiadacz A8NE-FM (znanego rowzniej jakos A8NE-FM/S ale to ta sama plyta) chcialby ten biosik wysle na email,bo niemoge zalcznika dodac. W necie jest rowniez aktualizacja do 1011 ale nic nie daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta plyta to gówno jakich.Ciesze sie ze mi sie spalila :E mATX okrojony ze wszystkiego co sie da :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...