Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

OBAR

Odtwarzacze MP4 - Zajrzyj, zanim zadasz pytanie!

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam 13 lat, gdy dostałam swój pierwszy odtwarzacz MP4 PHILIPS SA3125/02. Na początku był przez 2 miesiące dbany, a potem pokrowiec zaginął. Tył jest metaliczny i się strasznie porysował, ale iPody też mają te tyły, więc tutaj nie można zarzucić tylko Philipsowi tego iż produkuje metal podatny na zarysowania. Player wbudowanego głośnika nie posiada. Nie zacinał się, zwalniał tylko jak muzyka leciała, a ja przewijałam listę odtwarzania. Podróbę iPoda koleżanka miała za 200zł i 7h grał i się psuł. Na dołączych do zestawu słuchawkach mój player grał OK dla początkującego użytkownika. Potem były nauszne i w końcu MX260. Normalnie wgrywałam muzykę, teledyski i zdjęcia (te 2 ostatnie to siostra, ale chyba nie trzeba było robić skomplikowanych zabiegów. Nie było szumów i zakłóceń. Był na gwarancji. Pamięć prawie cała była widziana. Niedługo sprzedaję. Gdyby obudowa była niskiej jakości to by była zmasakrowana. LCD jest porysowany, tył i ma odpryski na bokach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

zastanawiam sie nad zakupem odtwarzacza i wpadly mi w oko oto takie 2:

1)CREATIVE ZEN STYLE M300

2)SONY NWZ-E 354

jak ma sie jakosc dzwieku do ceny, czy posiadaja ciekawe sluchawki czy trzeba dokupic cos osobno. jeste zielony w tych sprawach latego prosze o pomoc.

a moze cos innego polecacie?

pozdawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czym tak naprawdę różnią się odtwarzacze mp4 od mp3? Miałem zamiar kupić mp3 SanDiska , ze względu na ponoć dobrą jakoś dźwięku, której nie gwarantuje mi telefon ;] Zakupiłem sobie słuchawki AKG K319 i teraz szukam jakiegoś dobrego odtwarzacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie ,że odświeżam , ale święta się zbliżają a ja nadal nie mogę znaleźć odpowiedniego prezentu ;] jakie odtwarzacze mp3 są waszym zdaniem godne polecenia z dobrą jakością dźwięku? jak na razie skupiam się na san discu , tylko nie który wybrać spośród fuze i clip? A Wy jak sądzicie? Może są jakieś inne, w podobnej cenie , z lepsza jakością dźwięku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zależy tylko i wyłącznie na dźwięku. Nic więcej nie potrzebuję. I dobrze by było żeby był niewielki.

Pod uwagę biorę:

Ipod Shuffle

iRiver T9 (ze względu na g-sensor, ale nie wiem czy warto)

Sansa Clip

Samsung YP-P3

Najtańsza jest Sansa, a najdroższy iRiver. Czy poza trybem fitness posiada jakieś większe plusy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sansa Clip (byle nie plus) lub iRiver. Ze wskazaniem na iRivera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli brać pod uwagę jakoś dźwięku w głównej mierze, to który z odtwarzaczy byłby najlepszy?

sansa clip+

sansa clip

sansa fuze

 

proszę o pomoc ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki odtwarzacz do sluchania muzyki jesli chodzi o jakos w granicach do 600-700 zl ? akutalnie uzywam wysluzonego juz creativa zen. Do tego jakie sluchawki w cenie do 200 zl ? (dokanalowe) Aktualnie uzywam skullcandy i nie jestem z nich zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polece SONY NWZ-X Series. Sam posiadam NWZ-X1050 (16GB) i NWZ-X1060 (32GB) i ten odtwarzacz jest genialny pod każdym względem. To chyba najlepse urządzenie jakie wyprodukowało SONY (odtwarzacz jest Made in Tokyo). Teraz trudno go dostać. Trzeba albo pytać w SONY Centre albo szukać na aukcjach. Praktycznie jakbym miał sie do czegoś doczepić to byłby to plastikowy guik od podgłaśniania (że jest plastikowy) i może słabe funkcje internetowe.

 

nw-x1000_034.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co polecicie do 250zł? Z telefonu już nie mogę słuchać muzyki... czysta katorga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki z tych odwatrzaczy najkorzystniej byłoby zakupić?

sansa fuze +

sansa clip+

sansa clip?

 

chętnie kupiłbym sansa fuze, jednak nie mogę go nigdzie teraz znaleźć w miarę korzystnej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejżyj test playerów na pclab. Wszystko zależy od twoich upodobań. Jeżeli nie zależy ci na kolorowym wyświetlaczu, to świetnym wyborem będzie clip+ (clipa bym odrzuciła, clip+ ma slot microsd). Fuze+ byłby fajny, ale podobno jego obsługa nie jest komfortowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki używany/nowy mp3/mp4 daje najlepszą jakość dźwięku do 350(ew.400)zł?Narazie rozglądałem się tylko za produktami Apple, do tej kwoty spodobały mi się Ipod Shuffle 4G,ipod nano 5g i 6g oraz ew. ipod classic gdyby świetnie grał, bo jest ciężki i duży.Najbardziej podoba mi się Nano 6g, lecz cena chyba zbyt wysoka jak na tak małe możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy pleyry które plecacie są ładowane tak jak telefon, czy może trzeba do nich kupować baterie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do iPoda Classica dwudziestogigabajtowego da się kupić nową baterię ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie też myśle o takiej mp3 zastanawiam się nad shuffle ale boje się że będę się męczyć żeby znaleźć piosenke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najpierw posiadałem iRivera. Obecnie posiadam iPoda 4gen. Z obu byłem/jestem zadowolony i polecam, jeśli chodzi o iPoda: to ma wiele funkcji, nie laguje, gierki z AppStore i prosty, szybki wygląd. W iPodzie wybiła mi się szybka i przycisk się wykrzywił. Naprawili mi i nie ma problemu ;) Dlatego w 100% zgadzam się z tobą i nie kupujcie tych podróbek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy mógłby ktoś doradzic jakiś niedrogi odtwarzacz mp3,

który ma wbudowane radio z możliwością nagrywania w formacie mp3?

Słyszałem, że Sony maja taka funkcję, ale pan w salonie był słabo zorientowany

a w instrukcji nic nie ma na ten temat.

 

z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki odtwarzacz mp3 i najlepiej flac? Cena jak najniższa, minimum 50 GB pamięci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...