Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

JMKS

HWBot na Labie

HWBot na Labie  

176 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto jest za?

    • Ja!
      176


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem za, w końcu czego się nie robi dla dobra innych Forumowiczów. :E Jak przyjdzie czas, to się bliżej zainteresuję HWBotem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i cóż - standard, pila widział, mseweryn widział, Boro też na pewno, anomal zapewne i... nawet się "nie pochwalili" że przeczytali...

Ale spoko, zgodnie z "umową" 1 temat dziennie będzie, dzisiaj chyba 3DM05, chociaż 32M mnie kusi (heh, w tym jestem dość "mocny" :D).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zmiana kompa? :E

Jeśli o mnie chodzi, to tak. ;) Ale dopiero po obniżce Intela, więc jeszcze trochę wody w Wiśle upłynie...Heh, dalej mam dylemat z wyborem mobo do mocnego O/C. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja "tylko" ~24,5 tysiąca (w 2001). Tak czy inaczej rozwaliłem wszystkie "Labowe" GTki nawet, ale na HWBocie to jednak od 27k się zaczynają "punkty" (a tylko 1,4V GPU mam :P).

 

I tak najlepsze moje 12h17min w 32M na PII-400 (na E6400 12 ale minut i 17 ale sekund :lol2:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+1 'za'

 

JMKS - doprecyzuj zasady. Wyniki powinny byc wylacznie z najnowszych build'ow 3DMark'ow (chociaz inaczej pewnie nie ma dostepu do ORBa), czy przy screenach nie ma to znaczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej z najnowszej, choć myślę jeśli te rezultaty już są zrobione i są tylko w postaci screena - ujdzie ;).

 

Kurczę, "aż" 76. miejsce mamy, normalnie luksus :o. Thx tym którzy się pobawili w urywanie punktów ;).

 

Moderacja, swoim zwyczajem (przynajmniej ostatnio) ZERO odzewu, miło :P. 32M zrobiłem dziś, już są "całe" 4 rankingi, choć coś wyników brakuje, nie wiem czym to spowodowane w sumie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy 3DM03? Walczylem wczoraj o kazdy punkt, zeby przebic sie powyzej 26k :P

 

129fs1441814.png

Jak to zobaczylem, myslalem ze skocze z okna razem z kompem... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak to zobaczylem, myslalem ze skocze z okna razem z kompem... :E

Mam bardzo podobne zmagania... tylko że z barierą 15000 :E

btw: JMKS dziś powinien go dodać... w myśl jego zasady - co 24h jeden topik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jeszcze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JMKS postaraj sie wiecej wycisnac z tego PII 400, mozesz duuuzo punktow zyskac dla teamu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedy 3DM03? Walczylem wczoraj o kazdy punkt, zeby przebic sie powyzej 26k :P

W 03 sam nawet nie startuję bo sensu nie ma chyba, od procka bardzo mało zależy a na Gf6600 z 256MB i ledwie 1,4V GPU to niczym innym nie powalczę... Aktualnie pracuję (tj. pracowałem ;)) nad przebiciem ~3,7k bodaj w 2005, by były chociaż jakiekolwiek punkty, brakowała mi coś koło 40pkt zdaje się.

Chyba że mi promian 8800GTX pożyczy, wtedy to zupełnie inna sprawa by była ;).

 

JMKS postaraj sie wiecej wycisnac z tego PII 400, mozesz duuuzo punktow zyskac dla teamu :P

Ale co chesz? Częstotliwość mogę tylko wtedy poprawić gdy mi ktoś ClockGeneratora(hmmm... takie co się do jakiegoś SoftFSB wbija żeby spod Windowsa FSB zmieniać, bo BIOSem nie podziałam, wszystko co mogę to zmienić FSB z 100 na... 66 :E) poda (płyta taka: http://valid.x86-secret.com/show_oc?id=176309).

 

A system zmienić (żeby WPrime puścić i ew. trochę poprawić w Pi, choć obawiam się że nikogo nie przeskoczę) w sumie planuję, tylko ciężko dysk "znaleźć" (mam 4,3GB i 1,2GB, na tym większym aktualnie komp chodzi z 98SE).

 

@Kosiarz: nie co 24h tylko jeden dziennie, a to jest różnica ;), choć zasady są po to żeby je łamać :P (póki co nie zamierzam).

Może być "ostatecznie" ten 03 dziś, dużo ciekawych rzeczy nie zostało (2001 już tylko, PCMarki i WPrime na oko nazbyt ciekawe nie są).

 

Edit: aha, no i żadnego 1. miejsca nie mam... prawdę mówiąc mnie to denerwuje :Up_to_s::P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale co chesz? Częstotliwość mogę tylko wtedy poprawić gdy mi ktoś ClockGeneratora(hmmm... takie co się do jakiegoś SoftFSB wbija żeby spod Windowsa FSB zmieniać, bo BIOSem nie podziałam, wszystko co mogę to zmienić FSB z 100 na... 66 :E ) poda (płyta taka: http://valid.x86-secret.com/show_oc?id=176309).
Trzeba bedzie cos pokombinowac, bo nie wiem czy zauwazyles, ze i tak za ten wynik dostales 1.2 punktu :) Sam jak wroce do Gdanska, to pomecze rodzicow notka - P3 i zobaczymy czy da sie cos z tego wycisnac, znaczy jakies dodatkowe punkty.

 

Meczy mnie jednak od pewnego czasu pewna rzecz, mianowicie, jak to sie stalo, ze jeszcze nikt nie zmodyfikowal SuperPi, zeby obslugiwalo dwa rdzenie, a moze juz sie komus udalo, stad te wysrubowane wyniki na szczycie :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że punkty "zauważyłem", np. Pi1M nie dawałem bo 6min3s punktów nie daje, więc po cholerę :P.

Włożyłem nawet wczoraj tego drugiego procka, niestety "nadal" PII-400 i nadal z zablokowanym mnożnikiem, czyli nic się nie zmieniło :P.

Tylko widzisz, tu są pojedyncze punkty w sumie, a jak dobrze pójdzie to w przyszły weekend się natrzaska jakieś konkretne wartości ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko widzisz, tu są pojedyncze punkty w sumie, a jak dobrze pójdzie to w przyszły weekend się natrzaska jakieś konkretne wartości ;) .
No wiec wlasnie... ja mam "zly" sprzet do tego, zbyt popularny i ciezko sie wybic. Swoja droga jest jakis sposob obejscia scianki? I czy ta scianka to granica procka czy plyty? Dzis wgralem 0910, ale niestety w niedziele nie bedzie tak zimno jak zapowiadali wiec nie wiem czy bede cos kombinowal, no ale jesli bios ma na to (scianke) jakis wplyw, to predzej czy pozniej sie przykonam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak przy okazji czy ktos wie moze dlaczego nowy cpu-z (1.39) pokazuje mi procek E6600 że jest 1600mhz przy mnozniku 6 zamiast 2400 przy 9x? wersja 1.38 pokazuje prawidlowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kubacki

Nie mogles tych 20stu punktow szybciej wyrobic w 3DM03? :P Albo dalbym sobie spokoj, albo kombinowal dalej ;) Teraz chodzi mi po glowie zapodanie 1.55V na rdzen, co dla BOX'owego Zalmana bedzie juz powaznym wyzwaniem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No moge dokladnie to samo napisac odnosnie marka 2005, ale z tym to jeszcze powalcze :) (zreszta z 2003 tez, wiec sie nie przejmuj) :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie - dziwia tak podobne wyniki w 3DM03 i 3DM05. Masz wiecej RAMu, wyzej taktowanego proca i wiecej potokow w GPU. Chyba tylko pamiatki na grafie gorsze (1.2 vs 1.4ns). Daj raz porzadnie do pieca, to moze rozsadek wezmie gore i nie bede katowal sprzetu :E Na CPU siedzi u mnie jakis wynalazek troche tylko lepszy od BOXa, a GPU chlodzi Zalman - ale ten mniejszy :/ Poza tym, ewidentnie koncza mi sie memki (SPi 16M stable przy 499) i zasilacz (przy C2D@3.5 GHz i wykreconej grafice - biedny Chief 400W ma juz marne 11.65V na +12).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie jakos kiepsko mi idzie w 03 i 05. Jutro bedzie powazne podejscie (mam nadzieje), bo mam miec ~1°C na dworze :) Pozatym zle sie zabieralem za podkrecanie grafiki. Nie mam tez radiatorkow na pamieciach i tu troszke kuleje. Ostatnio udalo mi sie wykrecic na 690/840, a wczesniej bez zadnych ceregieli pamiatki szly na 870... Mam wrazenie ze jedno jest uzaleznione od drugiego, tj. jesli troche skrece rdzen, to bardziej uda mi sie pamiec podkrecic. Jutro sprobuje "powyciagac" sie na markach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...