Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MrDranzer

[PS2] Karta pamięci o pojemności 64mb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Na allegro znalazłem nastepujacą aukcje: http://www.allegro.pl/item171391880_karta_...ny_10_gier.html

 

Aukcja raczej zachęca do kupna (w końcu to aż 64mb pojemnosci) ale czy niejest to jakis tani bubel ktory sie posypie to 1miesiacu urzytkowania.

Czy ktos posiada takowe karty pamieci i czy oplaca sie je kupic ??

 

Z góry dzieki za odpowiedzi.

 

PoZdRo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Datel robi dobre karty i generalnie rozne gadzety konsolowe. Nie jest to zaden najtanszy syf. Spokojnie mzoesz kupowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę jestem zaskoczony bo na pierwszy rzut oka 120zł za 64 mb to strasznie mało - w końcu 8mb Sony kosztuje 60zł.

Różnica w pojemności jest gigantyczna a w cenie wręcz "podejrzanie" niska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Troszkę jestem zaskoczony bo na pierwszy rzut oka 120zł za 64 mb to strasznie mało - w końcu 8mb Sony kosztuje 60zł.

Różnica w pojemności jest gigantyczna a w cenie wręcz "podejrzanie" niska.

Karty Sony zawsze mialy cene z kosmosu. W ogole sie tym nie sugeruj. Tak sie sklada, ze kiedys wspolpracowalem z Datelem i wiem, ze sa spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie jednak chwile zastanowil. Sam pol roku temu mialem taki dylemat - i zdecydowalem sie na ORG 8MB od Sony. Sporo sie naczytalem o braku kompatybilnosci z niektorymi grami, o tym ze sie psuja czy tez jakies problemy z iloscia miejsca... Sam wolalem nie ryzykowac i wybralem to co pewne. Musze jednak przyznac ze juz zaczyna mi brakowac miejsca na karcie pamieci ;) A gier wcale tak duzo nie mam ;] Wlasnie - duzo zalezy od gry - wiekszosc zajmuje tak powiedzmy ok 100 kB, ale np. save z takiego GT4 zajmuje ponad 1,5 MB!! Ale i na to sa sposoby - kopiowanie na pendrive'a i spowrotem, chociaz to juz wyzsza szkola jazdy. Sam jeszcze tego nie probawalem, ale nie dlugo nie bede mial wyboru. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...