Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rafal D.

Colin McRae DiRT

Rekomendowane odpowiedzi

hehehe .. czytaj dokladnie... jest napisane ze poprawia rowniez to co zawarte w patch-u 1.1... moze cos usprawni jeszcze... pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zalamales mnie wlasnie. Masz oprogramowanie zle, sterowniki cos. Pomysl zanim takie bzdury bedziesz wypisywal :P

 

chodzi o to że mam wszystkie stery nowe... na Wvista też sprawdzałem i mam to samo...niewiem może to wina HDD? bo jest stary...

 

udpate : podłączyłem monitor CRT ..ustawiłem 100hz...i w DiRT oraz Rainbow Six Vegas niemam już problemów ;o

nie gubi mi klatek ...obraz nie zamula...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

No widzisz ? wystarczy chcieć to odpalisz STALKER'a SIX VEGAS i inne gierki :E wystarczy chcieć ! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm.... Czemu gra kompletnie nie widzi mojej kierownicy - Logitech MOMO RACING wheel

 

I restarty i odpalanie przez logitech profilera nic nie daje...

 

W GTR2 smigam bez problemu, system widzi urzadenie....

 

Colin ma zainstalowany Path 1.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest juz patch 1.2

mojego pada tez nie widzi ale wqszedlem do opcji sterowania, zakladka custom i tam zmienialem ustawienia klawiszy po kolei wciskajac odpowiednie na padzie.

pad nie dziala w menu ale dziala w grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz się wściekne.

Czekałem do dziś by zakupic gre, na początek trafiła mi się uszkodzona płyta, która została wymieniona na nową, jednak gry nie mogę odpalić.

Przeinstalowałem system, nic nie pomaga.

Proszę o pomoc.

 

problemzodpaleniemgrycl9.jpg

 

 

Przeinstalowałem już sterowniki od grafiki na nowsze i naprawdę nie wiem w czym jest problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest juz patch 1.2

mojego pada tez nie widzi ale wqszedlem do opcji sterowania, zakladka custom i tam zmienialem ustawienia klawiszy po kolei wciskajac odpowiednie na padzie.

pad nie dziala w menu ale dziala w grze

 

 

no niestety.... pomysl ciekawy bo w opcjach jak dam CUSTOMIZE to rzeczywiscie moge kierownica ustawic kierunki i pedalami gaz, hamulec a skrzynia biegow powyzsze, ale po wlaczeniu gry nic nie dziala.

 

Czy ma ktos moze kierownice momo racing i jakies doswiadczenie z colin DIRT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz sie zglosic do dzialu pomocy codemasters w takim wypadku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle to ja wiem, ale nie wiem jak się z nimi dogadać.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem grę w piątek temu. Kilka fotek Colin McRae Dirt z wersji PL ;)

 

07d66a54bebb6ffam.jpg 77cb008830cb488am.jpg 35b5692dca2020c4m.jpg 7856f64c5de6e159m.jpg 7b210c0b547f45f7m.jpg

 

727ed4e663728473m.jpg 4632356385cf992fm.jpg 465a202ae65d0d75m.jpg 21bd150a31df8055m.jpg 298b1a96d479dea4m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Czy ktoś wie jak włączyć gre dla dwóch graczy na jednym kompie??? Prosze o szybką odpowiedż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lonatyk

 

Podłączasz Pada (Jooystick) i Gra wieloosobowa --> Podzielony Ekran :E

 

Chyba tak bo w Starszych wszystkich częściach tak było :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym ze po wejsciu w multiplayer jedyne opcje to gra online lub lan;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba nie ma opcji takiej jak 2 graczy na jednym kompie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z gra colin dirt. Kiedy próbowałem ją uruchomi ekran zrobil sie czarny i nic wiecej. Musialem zrestartowac komputer. Sciagnąlem najnowsze sterowniki do grafy i dźwięku kodeki, Diretx i patch v1.2 Mój komuter spelnia wymagania sprzetowe. Reinstal nie pomaga. Wiele gier chodzi na full detalach bez problemu (Call of Juarez, Doom 3, Splinter Cell:DA, Stalker, Quake 4)

Intel Celeron 3.20

2GB RAM

karta graficzna ATI Radeon X1600/1650 512MB (z PixlelShader 3.0)

Sprawdzalem zeby sie upewnic na KLICK czy wszystko jest poprawnie i bylo. Nie wiem juz co robic. :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no niestety.... pomysl ciekawy bo w opcjach jak dam CUSTOMIZE to rzeczywiscie moge kierownica ustawic kierunki i pedalami gaz, hamulec a skrzynia biegow powyzsze, ale po wlaczeniu gry nic nie dziala.

 

 

mam to samo z padem, trzeba sobie znow w opcjach zatwierdzic i wszystko smiga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bechu, nie jesteś jedyny. Kupiłem gre i od tygodnia wogóle nie pograłem. Pod XP gra mi się nie chce odpalić, czarny ekran a póżniej komunikat o błędzie z plikiem exe, gra zostanie zamknięta.

Na Viscie ją odpaliłem, ale tam też jest coś nie tak, prawdopodobnie chce sie łaczyc z netem, ale sterów do modemu nie mam i tez nie pogram.

Jakby ktoś znał rozwiazanie problemu pod XP, to prosze o pomoc.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Posiadam taki komp:

 

Płyta Abit:SG-95

Procesor: Intel Pentium Dual Core E2160

Ram: 1GB

Karta Graficzna: Geinward GF 7300 GT 256MB

Dysk 80GB

Windows XP SP2

 

 

Po uruchomieniu CMR DIRT pokazuje się czarny ekran i komp się zawiesza.

Z tego co wiem to mój procek obsługuje SSE2. To w czym jest problem? Z góry dzięki za odp.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hardstyle
Mam problem z gra colin dirt. Kiedy próbowałem ją uruchomi ekran zrobil sie czarny i nic wiecej. Musialem zrestartowac komputer. Sciagnąlem najnowsze sterowniki do grafy i dźwięku kodeki, Diretx i patch v1.2 Mój komuter spelnia wymagania sprzetowe. Reinstal nie pomaga. Wiele gier chodzi na full detalach bez problemu (Call of Juarez, Doom 3, Splinter Cell:DA, Stalker, Quake 4)

Intel Celeron 3.20

2GB RAM

karta graficzna ATI Radeon X1600/1650 512MB (z PixlelShader 3.0)

Sprawdzalem zeby sie upewnic na KLICK czy wszystko jest poprawnie i bylo. Nie wiem juz co robic. :mad2:

 

 

Hej!

 

Posiadam taki komp:

 

Płyta Abit:SG-95

Procesor: Intel Pentium Dual Core E2160

Ram: 1GB

Karta Graficzna: Geinward GF 7300 GT 256MB

Dysk 80GB

Windows XP SP2

Po uruchomieniu CMR DIRT pokazuje się czarny ekran i komp się zawiesza.

Z tego co wiem to mój procek obsługuje SSE2. To w czym jest problem? Z góry dzięki za odp.:)

 

 

Miałem to samo.

 

Okazało się, że podczas "czarnego ekranu", nic się nie zawieszało, tylko uaktywniał się mój firewall (ZoneAlarm), który pytał czy zezwolić plikowi dirt.exe na podłączenie do internetu.

Wystarczyło ustawić w opcjach firewalla aby łączył się (albo i nie) i po problemie.

 

Sprawdzcie, czy u was nie dzieje sie podobnie - wyłaczcie całkiem firewalla i antywirusa przed uruchomieniem gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pomogło. W sumie komputer się nie zawiesza tylko gra sie zawiesza lub wyświeltla się błąd "Wystąpił problem z dirt.exe itd......" Pomocy !!!!!!

 

Przecież ten błąd wyskakuje chyba tylko wtedy kiedy procesor nie obsługuje SSE2 a mój chyba obsługuje tj. Intel Pentium Dual Core E2160 1.80 Ghz

 

Pomocy nie wiem co robic :help::help::help::help:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie to samo: "Wystąpił problem z dirt.exe itd......"

Dzwoniłem do wydawcy gry, okazało się że w poniedziałek będzie dostępny gośc od spraw technicznych, mam nadzieję że coś doradzi.

Mam wrażenie że to coś po stronie sprzętu, z demem dzieje się to samo, brakuje jakiegoś sterownika. Kumpel ma taki sam config jak ja i u niego chodzi bez zająknięcia.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a masz najnowszy DX9c ?

spobuj moze obnizyc troche takty grafy i procka, moze to troche dziwne ale niektore aplikacje/gry sa grymasne po OC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeinstalowałem wszystkie DX9c jakie znalazlem, zakonczylem na tym dostarczonym razem z grą, w dalszym mam ten sam problem.

Aktualnie śmigam na default.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba zostaje ci juz tylko czekac na pomoc techniczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dorwalem gierke 2 dni temu i ... pykam na Ultra, ale fakt, z pad'em sa jaja, ustawie-dziala, restart gry - nie dziala, trzeba jeszcze raz :| patch 1.1 ehh grafa miodzik, ale reszte skopali.

 

ps: tu sobie ponarzekam, moj durny e4400 nie pochodzi nawet na 2.8 konczy sie na 2.66 ! wiedzialem ze ta obnizka intela jest podejrzana ... trza bylo brac e4300 :| :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...